Skocz do zawartości
Mentosik.

[ZAMKNIĘTY] Dodanie punktu do regulaminu forum

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje dodać podpunkt do regulaminu, który zabroni wypowiadanie się w podaniach w sposób neutralny. Chodzi mi o to, że wypowiedź w podaniu: Jestem neutralny - Jest to kompletnie bez sensu. W takim razie po co dana osoba wypowiada się skoro jego zdanie nic nie wnosi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jest bez sensu, jeśli wypowiadający się poprze neutralny głos argumentami, dlaczego się waha nad głosem na tak lub nie. Dlatego wymagamy argumentów przy głosowaniu w podaniach, nie chodzi o samo tak/nie, tylko właśnie o te argumenty. Niejednokrotnie odrzucaliśmy podanie, które miało same głosy na tak, ale w argumentach pojawiały się takie rzeczy, że innego wyjścia nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, SUNN. napisał:

Nie jest bez sensu, jeśli wypowiadający się poprze neutralny głos argumentami, dlaczego się waha nad głosem na tak lub nie. Dlatego wymagamy argumentów przy głosowaniu w podaniach, nie chodzi o samo tak/nie, tylko właśnie o te argumenty. Niejednokrotnie odrzucaliśmy podanie, które miało same głosy na tak, ale w argumentach pojawiały się takie rzeczy, że innego wyjścia nie było.

Rozumiem Cię, ale większość głosów neutralnych nie wygląda tak, jakbyśmy oczekiwali: + wiek + dużo grasz - nie ogarniesz. Jestem neutralny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Mentosik. napisał:

większość głosów neutralnych nie wygląda tak, jakbyśmy oczekiwali: + wiek + dużo grasz - nie ogarniesz. Jestem neutralny

Wtedy wchodzą Modki całe na zielono i robią porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat był poruszany wiele razy, nie przesadzajmy, każdy ma swoje zdanie i trzeba się do niego odnieść. Z tego co widzę, przez kilka lat nie było takiego problemu, takich głosów, jest bardzo mało, więc naprawdę można sobie odpuścić. Jedyna rzecz, która jest w tym najważniejsza, to aby ten "głos neutralny" był dobrze oparty argumentami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...