Skocz do zawartości
yeeee boiiii ツ

[ODRZUCONE] Podanie na Redaktora.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adam
Wiek: 19 lat
Staż na forum: Od 18 lutego
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Otóż tak posiadam doświadczenie byłem redaktorem już na paru dobrych sieciach
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Takie mocne 8
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Na chwilę obecną co dziennie od rana do nocy
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Po południu dodam wywiad ponieważ dopiero po południu będę pisał wywiad z @Olka♡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie na nie, dlaczego? Najpierw skladasz podanie pozniej piszesz wywiad, to cie przekresla u mnie i dla tego dalem na nie. Jesli sie starasz o stanowisko redaktowa powinienes najpierw udzielic ok.2 wywiadow a pozniej zlozyc podanie.

Ps.Chetnie zobacze twoj wywiad  :zwyciestwo:

Edytowane przez Pawe( L )eK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na nie, tak jak Pawełek wyżej wspomniał, powinieneś najpierw coś zacząć robić w redakcji zanim złożysz podanie, a nie na odwrót. 
Po za tym wywiad nie problem zrobić, wolałbym zobaczyć jakiś artykuł napisany przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykro mi Damazy, ale bez jakiejkolwiek pracy nie masz szans na posadę redaktora. Ten punkt jest po to, aby sprawdzić Twoją pisownię, jak budujesz zdania. Bez przykładowej pracy jestem na nie. Źle zrobiłeś, że nie poczekałeś na wrzucenie tego wywiadu, bo teraz podejrzewam, że będziesz musiał czekać 2tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na nie, interpunkcja leży (przecinki w szczególności, oraz kropki, które należy stawiać na końcu zdania) na sieci jesteś od niedawna (biorę pod uwagę aktywność), mało się udzielasz i nie widzę Cię w roli redaktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak wyżej pisze Lovas brak interpunkcji, "codzienne" piszemy razem a nie "co dziennie" oddzielnie, poczepiałbym sie bardziej, ale poczekam na wywiad i edytuje swój post.

Wywiad sam w sobie dobry, bo poznałem lepiej Olke, lecz jednak przecniki w złych miejscach kropki to samo, nadal jestem na nie.

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Interpunkcja słaba, przynajmniej ja Ciebie mało widzę na forum. Może zmienię zdanie, jak wywiad będzie dobrze zrobiony.

/Edit

Wybacz, ale nadal jestem na nie. Ogólnie, to interpunkcja i jeszcze raz interpunkcja! Zwroty grzecznościowe z dużej litery. (Tobie, Ci, Cię, Ciebie, Was itp.) Brakuje bardzo dużo przecinków. Ogólnie wywiad jest dobry, ale błędy stylistyczne zrobiły swoje.

@Damazy ♥

 

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapraszam na wywiad z ♫Eleonora♫

Miłego czytania!

Odpowiadający - ♫Eleonora♫
Prowadzący - @Damazy ♥

 

Na sam początek standardowo opowiedz nam coś o sobie. Jak masz na imię, ile masz lat itd.

Na imię mam Aleksandra, mam 25 lat (stara dupa). Mieszkam na śląsku dokładnie w Bielsku Białej. Jestem szczęśliwa żoną już od dziewięciu  miesięcy, i mamusią trójki dzieci.

20170326_162707-1494x2656.jpg.fc83b4fee120170405_124615-1494x2656.jpg.9e613b9753

20170321_091243-1494x2656.jpg.a322054947

W jakim miejscu w twojej miejscowości lubisz przebywać?

Mieszkam ogólnie obok gór i uwielbiam chodzić w góry. Miejsce to Trzy Lipki można podziwiać niemal cała panoramę miasta, najpiękniejszy widok jest wtedy jak pójdzie się późnym wieczorem, jest tak romantycznie. Drugie miejsce to Klimczok trzeba wjechać kolejką w górę i przejść te 7-8 km do tego miejsca, inne powietrze można odpocząć, zrelaksować się.

10712660_bielskobiala-noca.jpg.8e77c27cd

Jakie są twoje zainteresowania?

Moje zainteresowania to muzyka i fotografia, oraz uwielbiam robić zdjęcia a zwłaszcza swoim dzieciom, ponieważ zostanie pamiątką na całe życie.
A także lubię tańczyć oraz robić zakupy.

 

Skoro interesujesz się muzyką to czego najczęściej słuchasz?

Deep House, mixy z electro. Zawsze i codziennie słucham tego gatunku muzyki. Było jest i zawszę będę to słuchać.

Jakie jest twoje największe marzenie?

Moje największe marzenie to w końcu trafić 6 w Lotku. Tak na prawdę  to moje marzenie jest takie, aby w moim a zwłaszcza dzieciom niczego nie zabrakło w życiu.
Codziennie daję z siebie wszystko aby moim  pociechom  zapewnić wszystko co najlepsze  i spełniać ich marzenia." 

Gdybyś wygrała milion złotych, to co byś z nimi zrobiła?

Jak co bym zrobiła oczywiście że wydała hehe . Mhm ale na co to nie wiem, bym musiała je widzieć i poczuć w rękach a zapewne bym wtedy wiedziała co bym z Nimi zrobiła.

Jaki jest twój wymarzony zawód i dlaczego?

Hmm jak byłam mała zawsze uwielbiałam się bawić jako aktorka, wcielać się w różne osoby. Nie powiem czasami Mi się zdarzą odegrać jakaś rolę przed mężem hahah.

Masz rodzeństwo, jeśli tak, to jakie są wasze relacje?

Mam brata jest o rok młodszy ode mnie, relacje teraz się strasznie zmieniły dogadujemy się bez słów, jeszcze 4 lata temu oglądać Go nie umiałam hehe . Dziś mogę powiedzieć że mam brata zajebi****o.

Przejdźmy do tematów filmowych. Jakie filmy oglądasz?

Głównie to oglądam komedie, akcje no i oczywiście horrory.

Jak trafiłaś na sieć Multi-Head.pl ?

Zaczęło się to rok temu z nudów weszłam na Counter Strike i trafiłam na serwer Cod801 i zaczęłam tam grać, spodobał Mi się ten serwer i dowiedziałam się od ludzi jak nazywa się forum i po prostu postanowiłam się zarejestrować i zostałam do dziś i jestem adminem tego serwera 801.

Skąd wziął się twój nick?

Nick zmieniłam dziś bo od początku byłam Olka, ale postanowiłam zrobić mała zmianę. Dałam sobie Eleonora a dlaczego ? Hmm prosta odpowiedź są pewne osóbki którzy nazywają Mnie "Ruda" lub "Wiewiórka" i zastanawiałam się jaki nick wybrać i wpadł Mi pewien pomysł że w bajce "Alvin i Wiewiórki" występowała wiewiórka o imieniu Eleonora i stąd ten nick się wziął.

Dlaczego postanowiłaś zostać na dłużej na tej sieci?

Dzięki tej sieci poznałam ciekawych ludzi z którymi można się pośmiać porozmawiać szczerze bez żadnych jajców, był taki okres że chciałam odejść po prostu,lecz porozmawiałam z osobami którzy nie chcieli abym odchodziła namawiali abym została i po kilku próbach namówień postanowiłam zostać.

Jak oceniasz pracę administracji na forum?

Wiem że ta praca nie należy do łatwych, ale widzę że dużo się starają robić dla tej sieci i powiem wielki szacunek dla Nich . Wiem że ich stać i zrobią dużo, kto wie może za jakiś czas czymś Nas zaskoczą nowym pomysłem.

W jakie grasz gry poza CS?

Ostatnio pobrałam Paladins bo zauważyłam że kilka znajomych w nią gra, po odpaleniu tą grę wizerunkowo Mi się spodobała zagrałam tam parę minut hehe, i jakoś tak gram cały czas w CS.

Jest coś co byś chciał zmienić na forum?

Szczerze ? To nie, wszystko jest dokładnie rewelacyjnie zrobione, działy tematy itp wszystko można bez żadnego problemu znaleźć.

Wolisz jeść w domu czy na mieście i dlaczego?

Pewnie że wolę w domu, wolę sama coś ugotować, upiec. Lubie po prostu gotować i eksperymentować w kuchni.

Co najczęściej robisz w wolnych chwilach?

Oczywiście porobię coś w domku porządki, gotowanie spędzanie czas z dziećmi, spacerki. Tak po za tym to gram w Cs-a bo wtedy mam tą jeszcze chwilę dla Siebie i korzystam z tego ile mogę. No odpoczynek też Mi się należy.

Kogo z sieci darzysz szczególną sympatią?

Mhm szczerze nie zdradzę Wam tego. To Moja słodka tajemnica.

Jakim samochodem chciałabyś wyjechać na Polskie drogi?

Hmm żadnym boję się jeździć samochodami, ponieważ doświadczyłam 3 wypadki i po prostu się boję jeździć. Jak z Mężem mam jechać np do Krakowa czy nawet te głupie 20 km to cała mokra się robię. Może kiedyś przełamię ten strach.

Niestety zbliżamy się do końca wywiadu. Chciałabyś kogoś pozdrowić?

Pewnie że tak @MeGusta  @Bezzi @Bene  @Phonex  @Tomass ツ   jeżeli kogoś nie wymieniłam to pozdrawiam Was również.

Dziękuję za pozdrowienia i za poświęcony czas. Cześć <3

A dziękuje również, miło było Cześć :)

 

Edytowane przez Damazy ♥
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Damazy ♥ Jako, że nie wiem czy skorygowałeś tekst, proszę Cię o poprawienie tego fragmentu: 

"Moje zainteresowania to muzyka,fotografia uwielbiam pstrykać zdjęcia a zwłaszcza Swoim dzieciom, rzecz oczywista pamiątka na całe życie pozostanie. Taniec uwielbiam tańczyć,zakupy każda Kobieta je uwielbia." oraz tego

"Moje największe marzenie to w końcu trafić 6 w Lotku Tak na serio to Moje marzenie jest takie, aby w Moim a zwłaszcza dzieciom niczego nie zabrakło w życiu
Codziennie daję z Siebie wszystko aby dzieciom zapewnić wszystko.
I spełniać im marzenia." 

Chcę zobaczyć jak to będzie wyglądać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grafikiem byles chyba przez 2 dni po czym gdy sie dowiedziales, ze nie mozesz otrzymac "Opiekuna Grafikow" zrezygnowales co jest dla mnie mega zalosne i smieszne, tutaj bedzie to samo. Jestem na nie.

Edytowane przez Natsu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Natsu! napisał:

Grafikiem byles bodajze przez 2 dni po czym gdy sie dowiedziales, ze nie mozesz otrzymac "Opiekuna Grafikow" zrezygnowales co jest dla mnie mega zalosne i smieszne, tutaj bedzie to samo. Jestem na nie.

Sorrki za wypowiedz

Odszedłem ponieważ nie znam się dobrze na robieniu grafik więc odszedłem nie znasz powodu więc nie gadaj głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Smajli.hlx1 napisał:

Na nie, ziomek prawie wszystko kopiuje od innych (zlecenia, wypowiedzi i nawet kolory wywiadu). Leci na kolorki, pierw grafik, potem admin a teraz redaktor? You're too fast. Miales 3 warny jak sie nie myle. Wiec no, poczekaj troche.

Tu taj tak samo

Po pierwsze nie lecę na rangi po prostu chcę pomóc i nic więcej. Nie wiesz więc po co gadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Muszę odrzucić Ci to podanie, ponieważ: 

1. Jesteś z nami za krótko i wolałabym aby więcej osób Cię kojarzyło. 
2. Kropki i przecinki zjadłeś na śniadanie, nie wiesz dokładnie gdzie jest wstawić. 
3. Wielokrotnie komentując artykuły/wywiady wypowiadasz się jednym zdaniem, mimo świadomości, że jest to zakazane. 
4. Najważniejszy punkt. Nie potrafisz znaleźć błędu w tekście. Dałam Ci wyzwanie, abyś skorygował własny wywiad i dalej nie rozumiem paru zdań. :D Zadawać pytania każdy potrafi, ale nie tego wymagam od redaktorów. Każdy redaktor powinien potrafić znaleźć błąd w tekście bo niektórzy piszą dużo błędów i jak taki tekst wyląduje w redakcji to aż oczy bolą. Jesteśmy nie tylko od pisania, ale też poprawiania cudzych błędów. 

Zapraszam za minimum 2 tygodnie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...