Skocz do zawartości
Bunny

[UB] Kpina i odwołanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Name Me Say

Godzina, data zdarzenia: dzisiaj, nie wiem o której godzinie dokładnie

Mapa: nie pamiętam

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:4287952  46.238.120.206 

Uzasadnienie: Dostałem bana za skargę w tym temacie: multi-head.pl/topic/81000-zamknięty-skarga-ehhhh/

Nie rozumiem za co ten ban? Czyżby "osoba" składająca skargę miała wyłączne prawo do używania słów: Say, me oraz name w nicku? Toż to zabawne i idiotyczne zarazem. Zaraz wyjdzie, że nikt nie może używać litery "a" w nicku, bo znajdzie się coś co napisze skargę :) Dodam, że osoby rozpatrujące skargę nie zwracają uwagi na istotne szczegóły. Jak można zaobserwować obie skargi są na dwóch różnych graczy: mnie oraz kogoś innego. Pytam! Dlaczego zostałem ofiarą dwunastogodzinnego bana? Poważni jesteście? Sprawdzajcie wszystko dokładnie zanim coś zrobicie... Pozstawie resztę bez komentarza.

Wnoszę o unbana, ponieważ zosałem niesłusznie zbanowany. Nikogo nie obraziłem ;) Eldo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem gracz, który napisał temat ma prawo domagać sie swego. Napisał skarge więc poczuł sie urażony czyli coś jest na rzeczy, dlatego zostałeś zbanowany. 

Oj nie przecież możesz używać nicków jakich chcesz, oprócz takich, zaznaczę KTÓRE OBRAŻAJĄ INNYCH GRACZY. Skarga zawsze ma swój początek i koniec one nie powstają na czyjeś widzi misie tylko wtedy, gdy ktoś czuję sie źle traktowany/poniżany etc przez innych.

Nie twierdzę, że każde takie zawołanie na czyjś nick jest tak samo traktowane, ale tutaj widać PERFIDNĄ prowokację  w nicku stąd taka decyzja nie inna.

 

Sprawa wyjaśniona, ban niesłuszny, pośpieszyłem sie z decyzją za co przepraszam. 

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...