Skocz do zawartości
SQNFUN

Knopa szuka loszki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, standardowy szybki, a zarazem krótki wywiad od Skuniacza z banalnymi pytaniami i bez zbędnego pier******a. 
Tym razem wybrałem knope, drugiego zaraz po mnie ulubieńca wśród zielonych.

4c6953b3cf2db3da7a88b1b295951d0a_orig.jp

-Jak masz na imię?
-Kamil .
-Ile masz lat?
-20 w lipcu 21 ;)
-Skąd jesteś?
-Bytom, Polska południowa.
-Masz jakieś rodzeństwo?
-Jasne, że tak ! Mam brata jest włochaty, ma ogon i ma dużą trąbę.
-Masz jakieś zwierzaki?
-Kota Lusie, zwkły dachowiec, jest delikatna i chudziutka, jest rozmaicie ubarwiona :D , a brata Bruna nie wliczam !
-Jakie szkoły ukończyłeś?
-Gimnazjum o profilu sportowym (koszykówka) i technikum górnicze.
-Gdzie obecnie pracujesz?
-Na grubie a kaj indziej ?!
-Czym się interesujesz? Jakie jest Twoje hobby?
-Głównie balik (piłka nożna) ale jestem również pasjonatem innych sportów ;) 
-Uprawiasz jakieś sporty?
-Ja(tak), dupia na dole to styknie :D A tak na serio to często gęsto gdy mam okazje to wyjdę popykać w kosza lub balik, lubię poćwiczyć w domu lub na siłce ;) 
-Gdzie widzisz siebie za 10 lat?
-Nie wybiegam tak daleko w przyszłość, żyje teraźniejszością. Oczywiście plany na przyszłość poukładane mam w głowie lecz czekam na tą jedyną loszkę, która będzie mnie wspierać :D (tak to ogłoszenie matrymonialne haha) :D 
-Twój ulubiony film to...
- CENZURA (LOVASSS)
-Twój ulubiony gatunek muzyczny to... (oraz konkretny utwór)
-Słucham raczej większości gatunków lecz niGdy metalu, jezzu !!! Przeważnie disco, rap, pop.

 
-Twoja ulubiona potrawa to...
-Kurczak w cieście z ryżem sosem sojowym i jakimś tam jescze + trochu trawy
-Twoja ulubiona bajka to...
-Ojjj wymienie pare tytułów, które dobrze wspominam. Dragon Ball, Johny Bravo, Laboratorium Dextera, Kuba Guzik, Król Maciuś (na wieczorynce), Edki, Klasa 402, Wilk i Zając, Gęsia skórka, Ludwiczek, Ach ten Andy więcej na ten moment nie pamiętam :D
-Kiedy i w jaki sposób zaczęła się Twoja przygoda z cs'em?
-Moja przygoda z cs'sem rozpoczeła się w podstawówce bodajżę 4. Kręciliśmy się z kolegami po mieście i wbiliśmy do kafejki internerowej gdzie był zainstalowany cs ...
-Skąd wziął się pomysł na Twój nick?
-Knopa szuka loszki ;DDDDD
-Jak trafiłeś na MH?
-Na MH trafiłem dawno temu, szukając dobrego Jail Breaka trafiłem na dopiero raczkującego na MH i tak zaczęła się moja historia, która trwa od 2013 ? :) Nie pamiętam dokładnie daty powstania JB może ktoś inny pomożę ;)
-Co cenisz na MH najbardziej?
-Cenie w MH to, że dalej jest jedną z najlepszych sieci w Polsce, trud i czas ludzi, którzy się tym opiekują.
-Czego na MH nienawidzisz najbardziej?
-W A R N Ó W  !!! :D
-Co pamiętasz z ostatniego zlotu Multi-Gówna? (możesz się rozpisać)
-Okej opowiadanie czas start :D
Jechałem swoim autem wraz z @Ania ;) #URLOP, @Malu i @dzejkim. Miejscem spotkania było Zabrze, wyruszyliśmy w około 2 godzinną podróż z jednym postojem na siku :D
Żeby nie zanudzić piątek był szalony .. Tylko wyszliśmy z auta a dzejki narzygał mi pod oknem koło domku xdd później ostatni taki trzeźwy moment to gdy rozmawiałem z Anią i Angeliką koło ogniska później ... Amba fatima pare godzin wyjętych z życia ponoć poszliśmy na boisko pograć w nogę, z dziadkiem @Consecuente rozmawialiśmy o policji :D:D:D Z Malu byłem umówiony, że jak będzie mi odawalać to ma mi dać w pysk lecz obalił mnie tylko na ziemie z cały impetem :D
Sobota kac gigant i moralniak ;d ... Reszte zostawie dla siebie :D

-Chciałbyś kogoś po za mną pozdrowić?
-Pozdrawiam wszystkich, którzy wiedzą, że darze ich sympatią ;)

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@knoppcio - mój jeden z faworytów MH. <3
- ma brata (jak ja)
- jest z południowej Polski (jak ja)
- ma kota (jak ja)
- nie słucha metalu (jak ja)
- lubi disco, rap (jak ja) ^.^

<3<3<3
Tylko jest młodszy. :D xD

 

Super wywiadzik, szczególnie słowa Knopusia ---> " Tylko wyszliśmy z auta a dzejki narzygał mi pod oknem koło domku xdd" xDDDD.
+ + + + + + + + + + + Panoooooowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zglaszam sie na loszke :*  kup se telefon bo ziemniakiem to lipa robic foty tylko przed sprzedaniem lepiej usun historie

fajny wywiad propsy, krotki i tresciwy chociaz wszystko juz wiedzialem (stalkuje)

ps. rzygam bo lubie ELO bez odbjoru

a jak mi nalales pod okno to sie nie pochwaliles

Edytowane przez dzejki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy knoppcio szuka loszki, ale nie każda loszka szuka knoppcia, jednak wierzę że niedługo knoppers znajdzie swoją kobite, i doczekam się narodzin knopy juniora. @knoppcio wybacz za poprzedni wpis :(

Sqn pamiętaj Make Redakcja Great Again, bardzo fajny content wrzucasz tutaj XD 

Edytowane przez señor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przecież to ja wymyśliłem nick KNOPA...........................

 

TAK i elo, pozdrawiam!

Edytowane przez wandininininininini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to się zawiodłam. Wiem doskonale, że potrafisz dobrze pisać, a to nie wygląda jak dobrze napisana praca. Wygląda jak pytania wyszukane w Internecie pod frazą "50 pytań na aska" i wklejone do wywiadu. Zero przyłożenia się do tej pracy. Wiem, że Knoppcio jest na tyle ciekawą postacią, że na pewno więcej miałby do powiedzenia i ten wywiad mógłby być fajnie urozmaicony.
Ten wywiad wygląda jak nasze Q&A, bez szału. 

@wandininininininini Nie chodzi o idealnie, czy nie. Na wywiady nie ma wzoru. Tu nie ma żadnej rozmowy, a wywiad to przede wszystkim rozmowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 minut temu, Missia napisał:

Szczerze to się zawiodłam. Wiem doskonale, że potrafisz dobrze pisać, a to nie wygląda jak dobrze napisana praca. Wygląda jak pytania wyszukane w Internecie pod frazą "50 pytań na aska" i wklejone do wywiadu. Zero przyłożenia się do tej pracy. Wiem, że Knoppcio jest na tyle ciekawą postacią, że na pewno więcej miałby do powiedzenia i ten wywiad mógłby być fajnie urozmaicony.
Ten wywiad wygląda jak nasze Q&A, bez szału. 

Szkoda że się zawiodłaś. Pytania nie były wyszukane w internecie tylko wymyślone przeze mnie.
Knoppcio jest bardzo ciekawą postacią i już na początku uprzedziłem go że wywiadzik będzie szybki i krótki, a jeżeli by chciał coś od siebie dodać to miał wolną rękę aby 'samemu sobie' zadać pytania :D 
Dzięki za szczerą opinie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, Missia napisał:

Szczerze to się zawiodłam. Wiem doskonale, że potrafisz dobrze pisać, a to nie wygląda jak dobrze napisana praca. Wygląda jak pytania wyszukane w Internecie pod frazą "50 pytań na aska" i wklejone do wywiadu. Zero przyłożenia się do tej pracy. Wiem, że Knoppcio jest na tyle ciekawą postacią, że na pewno więcej miałby do powiedzenia i ten wywiad mógłby być fajnie urozmaicony.
Ten wywiad wygląda jak nasze Q&A, bez szału. 

 

Nie każdy wywiad musi być idealnie, czasem trzeba odstąpić od tego wzoru bo zrobi się sztucznie i niefajnie, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie wywiad ten polegał na tym by było krótko i na temat, troszkę żałuję ale wyszło tak czy inaczej w miarę fajnie :D 

1 godzinę temu, SQNFUN napisał:

Szkoda że się zawiodłaś. Pytania nie były wyszukane w internecie tylko wymyślone przeze mnie.
Knoppcio jest bardzo ciekawą postacią i już na początku uprzedziłem go że wywiadzik będzie szybki i krótki, a jeżeli by chciał coś od siebie dodać to miał wolną rękę aby 'samemu sobie' zadać pytania :D 
Dzięki za szczerą opinie ;) 

 

Wnioskuje z tego, że mogłem równocześnie zrobić wywiad sam ze sobą i sam go wstawić ? :D

Podzielam również zdanie Misi, że wywiad to głównie rozmowa a tu troszkę tego zabrakło i wygląda to na pracę na "odwal się".  Nasz wywiad został zrobiony na wzór ankiety.

 

 

Ogłoszenie matrymonialne na MH zadziałało :D Tyle odpowiedzi aż nie wiem, którą wybrać :grozny: 

@Danke:* - za "stara" :consek:

@dzejki- ex ... :flyyy:

@señor - Troszkę za duży dla mnie :cyka:

@wandininininininini - bez loków mnie nie "kręci" :bad:

@Aureox - gotował by mi pewnie to samo danie dzień w dzień :zly:

@Mentosik.- straszyłby mnie swoimi humorami jak w avku :dobryzly:

@SQNFUN- nie kręci mnie rush :doping:

@Missia - odpada bo jesteśmy powadzeni :gin:

Co do reszty jeszcze trwają przemyślenia :D 

 

 

 

Round 2 ? :D:D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...