Skocz do zawartości
Winn3R

[ZAMKNIĘTY] Rakiety w sklepie itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w sprawie rakiet w sklepie , czy nie dałoby się ich jakoś usunąć , gdyż iż ponieważ to już jest wnerwiające jak np. leci gościu z premką i puszcza rakiety nie dość że premka to jeszcze rakiety , wiem kto poprze mnie Olcia ale nie wiem czemu jej nie mogę oznaczyć , proszę o rozpatrzenie tego tematu. Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serio ? xd  Tu pisałam w tej sprawie 

Sam je non toper puszczasz,ludzie jak zauważyłeś narzekają najbardziej na Ciebie i wyzywają owszem są inni gracze którzy kupują i puszczają,ale jesteś wśród nich. I widzisz sam się przekonałeś jakie to wkurzające jest dostawać cały czas z rakiet :) .Sklepem się nie martw ,bo wiedzą co mają zrobić to juz zostało poinformowane jakiś czas temu,zauważyłeś skiny nowe,mapki itd więc spokojnie nie da się wszystko zrobić w jeden dzień. Tyle w temacie.  

Grałam ta klasa i tam są 2 rakiety a Ty na jednej rundzie wykorzystasz więcej niż 5 jak nie więcej zależy ilu graczy jest. Już DeTeX założył następny temat w sprawie sklepu. Więc cierpliwości trochę :) Wesołych Świąt Wam życzę :)

Edytowane przez ♫Eleonora♫
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...