Skocz do zawartości
POLSKI KALORYFER

Bugowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zgłosić że dzisiaj nie jaki happy wbił na serwer cs go 2 i dał bana dwóm ludziom. Nicki z serwera: UniwersalneDildo i DrewnianeDildo. Dostali perma niby za to że bugowali skiny chociaż tego nie robili. Dostali skrzynki i klucze od gościa który bugował czyli dostali perma za nic. Prosiłbym o unbana dla tych dwóch panow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale panowie spokojnie spokojnie, ja banowałem ale jak można mówić za kogoś, gdzie ich odwołania? :) 

Po za tym:


[ CS:GO ] Gratulacje naleza sie graczowi UniwersalneDildo za wylosowanie M4A1-butterfly [NISKIEJ JAKOSCI]
[ CS:GO ] Gratulacje naleza sie graczowi UniwersalneDildo za wylosowanie M4A1-eagle [NISKIEJ JAKOSCI]
[ CS:GO ] Gratulacje naleza sie graczowi UniwersalneDildo za wylosowanie M4A1-M4A1 Atomic Alloy [NISKIEJ JAKOSCI]
[ CS:GO ] Gratulacje naleza sie graczowi UniwersalneDildo za wylosowanie M4A1-Nuclear Leak [NISKIEJ JAKOSCI]
[ CS:GO ] Gratulacje naleza sie graczowi UniwersalneDildo za wylosowanie M4A1-galaxy [DOBREJ JAKOSCI]
[ CS:GO ] Gratulacje naleza sie graczowi UniwersalneDildo za wylosowanie M4A1-Nuclear Leak [NISKIEJ JAKOSCI]

http://d1.hltv.org.pl/srv30939/HLTV-1704170906-de_dust2.dem.zip + http://d1.hltv.org.pl/srv30939/HLTV-1704170823-css_assault.dem.zip możecie obejrzeć.

Gdzie jest że ktoś dawał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja sie nie zgadzam, dlaczego jako admini nie zbanowaliście tego co niby bugował? Jak było tak jak mówicie i rozdał te skrzynki to przecież to widzieliście  i zero reakcji z waszej strony? Bardzo ciekawe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Otwierałeś skrzynki w 1 sekundę? Ale jesteś zdolny 30 skrzynek w 5 sekund na demku widać, kogo chcesz oszukać? 

 

Nadal nie wiem o co chodzi, bo nadal nie widzę aby dawał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie daliśmy mu bana bo nie mieliśmy dowodów a po drugie pytałem się byłej opiekunki serwera czy można dawać perma za bugowanie to powiedziała że nie. Tak może też jest to mój błąd ze się nie zapytałem na forum ale nie mieliśmy dowodów do banowania gracza hydra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aby nie spamić itp. powiadomiłem właściwą osobę do tego, co ma większy dostęp do serwera @aquax . Powiem tak, 30 skrzynek 30 kluczy też tak naglę, dziwna sytuacja. Byłem na serwerze, był spam z tymi skrzynkami ogromny i przyznam jedno, nie wierzę aby nagle każdy wylosował każdy skin o tak sobie. Nie wierzę w to, nie uwierzę nigdy, bo wiem jak to działa serwer. Ja poczekam na osobę właściwą, ale powiem jedno, nienawidzę oszustów takich. 

 

@POLSKI KALORYFER nie ma skrupułów, dowody + perm. Oszustwo takie karane permem. 

@BroVareK(BroV-_-) musisz się zgłosić do jakiegoś super admina aby Ci nałożyli admina. 

@UniwersalneDildo wszystko jest w logach, o to się nie bój. :) 

 

np.

L 04/17/2017 - 07:50:54: *DEAD* UniwersalneDildo : sell karambit lore za karambit waterl lub m9 bagnet (jakis) i 10 kluczy
L 04/17/2017 - 07:50:55: :D | MS : i co jeszcze
L 04/17/2017 - 07:51:07: *DEAD* Alcoholic : uniwersalne ja mam falchiona redline
L 04/17/2017 - 07:51:10: :D | MS : tyskacz co jeszcze ?
L 04/17/2017 - 07:51:10: kaiko : MI DAJ DO USPA
L 04/17/2017 - 07:51:11: Tyskacz : do usp
L 04/17/2017 - 07:51:27: bielan31 : dildo odlokuj
L 04/17/2017 - 07:51:29: :D | MS : juz
L 04/17/2017 - 07:52:05: (Terrorist) Alcoholic : ms dasz kazda case po 50 ??
L 04/17/2017 - 07:52:06: UniwersalneDildo : sell karambit lore za karambit water i 15 kluczy
L 04/17/2017 - 07:52:16: :D | MS : czek
L 04/17/2017 - 07:52:30: kaiko : CO
L 04/17/2017 - 07:52:40: kaiko : CO

L 04/17/2017 - 07:52:50: UniwersalneDildo : dalbys jakies awp i ak ?
L 04/17/2017 - 07:52:54: kaiko : OK
L 04/17/2017 - 07:53:05: kaiko : zaraz

L 04/17/2017 - 07:53:09: Tyskacz : ms pw
L 04/17/2017 - 07:53:20: *DEAD* :D | MS : dawaj
L 04/17/2017 - 07:53:27: *DEAD*(Terrorist) Alcoholic : ms dasz  kazda case po 50 ???
L 04/17/2017 - 07:53:37: *DEAD* :D | MS : nie
L 04/17/2017 - 07:53:41: *DEAD* UniwersalneDildo : odblokowalem
L 04/17/2017 - 07:53:41: *DEAD* Maxx13 : czesc
L 04/17/2017 - 07:53:50: Maxx13 : ALEKS czy ty olik
L 04/17/2017 - 07:53:56: (Counter-Terrorist) UniwersalneDildo : kaiko a koske masz jakas dac ?
L 04/17/2017 - 07:54:03: kaiko : MASZ
L 04/17/2017 - 07:54:08: (Counter-Terrorist) UniwersalneDildo : dzieki
L 04/17/2017 - 07:54:11: (Counter-Terrorist) UniwersalneDildo : dasz ?

 

[ CS:GO ] Gratulacje naleza sie graczowi UniwersalneDildo za wylosowanie M4A1-butterfly [NISKIEJ JAKOSCI]
[ CS:GO ] Gratulacje naleza sie graczowi UniwersalneDildo za wylosowanie M4A1-eagle [NISKIEJ JAKOSCI]
[ CS:GO ] Gratulacje naleza sie graczowi UniwersalneDildo za wylosowanie M4A1-M4A1 Atomic Alloy [NISKIEJ JAKOSCI]
[ CS:GO ] Gratulacje naleza sie graczowi UniwersalneDildo za wylosowanie M4A1-Nuclear Leak [NISKIEJ JAKOSCI]
[ CS:GO ] Gratulacje naleza sie graczowi UniwersalneDildo za wylosowanie M4A1-galaxy [DOBREJ JAKOSCI]
[ CS:GO ] Gratulacje naleza sie graczowi UniwersalneDildo za wylosowanie M4A1-Nuclear Leak [NISKIEJ JAKOSCI]

http://d1.hltv.org.pl/srv30939/HLTV-1704170906-de_dust2.dem.zip + http://d1.hltv.org.pl/srv30939/HLTV-1704170823-css_assault.dem.zip możecie obejrzeć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A właśnie ja mam admina,ale nie mam go dodanego na serwerze ponieważ @H nie miał czasu wiec dziś już go będę miał.Jeszcze na serwerze mnie nie było,ale siedziałem na ts i o całej sytuacji zostałem poinformowany że ktoś buguje skrzynki.

Edytowane przez BroVareK(BroV-_-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@POLSKI KALORYFER dlaczego kłamiesz? Pamięć Cię zawodzi?
Nie napisałam, że za to nie ma perma tylko, że nie jestem pewna, a nie chciałam Cię wprowadzać w błąd. :) Proszę nie kłamać Kacper. :)

PS. Ostatnio nie mogę grać na CS:GO MOdach, bo ukazują mi się jakieś dziwne paseczki, jakby miała karta graficzna paść + przy robieniu screena wywala mi do pulpitu.

 

34 minuty temu, BroVareK(BroV-_-) napisał:

A właśnie ja mam admina,ale nie mam go dodanego na serwerze

Zgłoś się do mnie na pw z nickiem i hasłem do Admina.


Czekamy na @aquax, którego powiadomił @happy, spokojnie.

Edytowane przez Tomass ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, Inte Tillgänglig Danke:* napisał:

@POLSKI KALORYFER dlaczego kłamiesz? Pamięć Cię zawodzi?
Nie napisałam, że za to nie ma perma tylko, że nie jestem pewna, a nie chciałam Cię wprowadzać w błąd. :) Proszę nie kłamać Kacper. :)

PS. Ostatnio nie mogę grać na CS:GO MOdach, bo ukazują mi się jakieś dziwne paseczki, jakby miała karta graficzna paść + przy robieniu screena wywala mi do pulpitu.

 

Zgłoś się do mnie na pw z nickiem i hasłem do Admina.


Czekamy na @aquax, którego powiadomił @happy, spokojnie.

@Inte Tillgänglig Danke:* Już ma dodanego admina,gdyż wczoraj nie mialem czasu dodac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie wgrałem poprawkę na każdy serwer dotyczącą bugowania. Po zmianie mapki proszę powiedzieć czy nadal się da bugować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co się oriętuje była poprawka z tym że za bugowanie jest pernament a ja dostałem bana wczesniej(Niż poprawka została narzucona) a po za tym nie bugowałem skrzynek tylko je dostałem i otwierałem i klucze też dostałem.

Edytowane przez UniwersalneDildo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiece co żenujące. Piszecie spamicie mi tutaj, zamiast poczekać.

Teraz wgl. się rozmieszyłem, uważasz że normalne? Gdyby nie @SQNFUN mnie powiadomił tak każdy by siedział ze wszystkimi skinami. Nikt nie zgłosił, każdy się dobrze bawił, to nie moja wina że cierpicie.

Z resztą jak mówiłem, czekam na @aquax w tej sprawię, a temat zamykam abyście postami nie przegonili wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban zostaje nałożony do kolejnego resetu skinów. Słyszałem że sporo osób przerzuca itemy na drugie konta lub daje kolegom by później dzielić się skinami. 

To tak jak byś wziął skradzioną rzecz i widział o niej że jest zdobyta w nieuczciwy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...