Skocz do zawartości
Gawciu

[ZAAKCEPTOWANE] Podanie by Gawciu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gawciu
Wiek: 16( Września tego roku)
Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie posiadam dosyć spore. Byłem opiekunem na 2 serwerach i również na kilku innych byłem adminem
Znajomość AMXX (W skali 1-10):Moja  stara znajomość AMXX wynosiła 8/9, ale wraz z czasem wiadomo że się pozapominało, więc musiałbym poczytać trochę i poprzypominać sobie(z tym nie będzie problemu) i jest też oczywiście menu admina :)
Staż w CS-sie: Dokładnie swojego stażu nie jestem w stanie stwierdzić, przez liczne przerwy w tym jedną roczną. Bądź co bądź w cs'a zaczynałem grać już w bardzo młodym wieku bo miałem wtedy 7lat. A grałem na komputerze brata gdy go nie było 
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Sądzę że się nadam, ponieważ na serwerze czasami dzieje się to i owo a uważam że jestem rozgarniętą osobą i sprostam roli jaką jest bycie "adminem". Na początku chciałem złożyć podanie po miesiącu grania i po zapoznaniu się ze stałymi graczami na serwerze, ale po dzisiejszej sytuacji z byłym adminem postanowiłem napisać już dzisiaj
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tygodniu po 5h(szkoła, siłownia itp.) a w weekendy byłbym w stanie poświęcić nawet po 10h. Chciałbym poinformować też że jakbym został przyjęty to bywały by niestety dni w, których wyjeżdżałbym do Polski i wtedy nie byłbym w stanie zawitać na serwerze z powodu braku komputera :(
Kontakt: GG: 42372197
Steam:  http://steamcommunity.com/profiles/76561197966321616/
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/79.133.216.81:27015/top_players/?query=Gawciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem że jesteś poirytowany wczorajszą sytuacją na serwerze ale wydaje mi się że zbyt wcześnie to podanie nie masz wymaganych godzin na serwerze pograj trochę daj się lepiej poznać i dopiero składaj podanie. Na chwilę obecną jestem na NIE dwa tygodnie i czas zweryfikuje twój zapał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK!

Jako nieliczny posiadasz STEAM na tym serwerze. Jesteś mądrą osobą.

Już grasz na tym serwerze trochę. Jak sam napisałeś, że byłeś opiekunem, więc doświadczenie masz.

Może ktoś w końcu ogarnie ten serwer, bo to jest patologia.

@SUNN. @happy przyjmijcie to podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem w ten sposób.
Gracz tak naprawdę regularnie gra na serwerze DOPIERO od 5 dni, to zdecydowanie za wcześnie, by decydować. Ponadto trochę kultura kuleje.

Podanie zostaje zamknięte na okres tygodnia, a w tym czasie:
a) Popraw kulturę, nie obrażaj gorszych graczy.
b) Pokaż, że zależy Ci na Adminie. (wchodź na forum, bądź na serwerze)

I za tydzień jak wszystko będzie cacy - podanie zostanie z miejsca zaakceptowane, gdyż serwer potrzebuje Adminów.
Do dzieła i powodzenia. ;) Masz duże szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...