Skocz do zawartości
Wywra

[ZAMKNIĘTY] Kilka godzin cheatowania

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie na serwerze siedzi koleś o nicku hoKus2003  i od kulku mapek gra odpalony. Headshoty przez ściany, itd. Wystarczy pospectować. Kampi gdzieś, wodzi celownikiem przez ścianę po przeciwniku, aż do momentu gdy ten wyjdzie zza ściany. Tak perfidnie, że widać to po kilku sekundach. Przy okazji na początku rundy dorzuca sobie aima, którego wyłącza później, jak już ktoś go spectuje. Nie wiem czy przez tą godzinę jest na serwerze jakiś admin, ale jeśli jest, to bez przerwy olewa moje ( i nie tylko) zgłoszenia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Wywra Ten gracz miał robione ss-y w których nie było nic widać. Demko podesłałem dla UBT i czekam na ocenkę.

Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia co do działania adminów tego serwera zapraszam do "skargi i problemy" oczywiście potrzebne Ci są solidne dowody.

Jak widzisz czitera to dlaczego sam nie zaczniesz działać (konsola wpisujesz record "nazwa demka") potem wpisujesz stop i demko wstawiasz na forum.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...