Skocz do zawartości
Neex :)

[ZAMKNIĘTY] Utrata konta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż na serwerze zostało mi zresetowane konto nie wiem w jakim było to celu, ponieważ nie kopiowałem kluczy/skrzynek/skinów.

A skinów miałem dużo, ponieważ jestem na serwerze codziennie po kilka godzin. Jestem zawiedziony moją obecną sytuacją naprawdę starałem się by mieć dużo skinów.

GT:https://cache.gametracker.com/player/Neex %3A)/80.72.41.212:27330/

@aquax

Edytowane przez Neex :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


26 minut temu, Neex :) napisał:

Witam otóż na serwerze zostało mi zresetowane konto nie wiem w jakim było to celu, ponieważ nie kopiowałem kluczy/skrzynek/skinów.

A skinów miałem dużo, ponieważ jestem na serwerze codziennie po kilka godzin. Jestem zawiedziony moją obecną sytuacją naprawdę starałem się by mieć dużo skinów.

GT:https://cache.gametracker.com/player/Neex %3A)/80.72.41.212:27330/

@aquax

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziś jak wrócę z pracy (17 około) sytuacja zostanie rozwiązana w miarę możliwości, proszę o cierpliwość.  Można też innym to przekazać. 

Wrócą konta ale zestaw (klucze/skrzynki - nie do końca) dowiecie się  dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 godzin temu, happy napisał:

Dziś jak wrócę z pracy (17 około) sytuacja zostanie rozwiązana w miarę możliwości, proszę o cierpliwość.  Można też innym to przekazać. 

Wrócą konta ale zestaw (klucze/skrzynki - nie do końca) dowiecie się  dziś. 

Ja mam tą samą sytuację :/ nie kopiuję kluczy/skinów/skrzynek a dziś wchodzę i moje konto zostało zresetowanie miałem ogromną ilość skinów oraz kluczy zdobytych sprawiedliwie i ucierpiałem na tym . Znam osoby które mogą robić takie rzeczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym dowiedzieć się czy moje skiny/klucze wrócą ,ponieważ na randze mi już tak bardzo nie zależy ,ale gdybym chociaż skiny odzyskał nawet bez kluczy bo akurat skrzynek nie miałem oraz mam osoby ,które mogą potwierdzić ,że gram w 100 % uczciwie bo tak naprawdę nie mam zielonego pojęcia jeśli chodzi o kopiowanie czegokolwiek i przysięgam ,że nawet nie próbowałem robić takich rzeczy ,ponieważ wolałem zdobyć wszystko uczciwie i udało mi się ,lecz no niestety stało się ... Proszę o odpowiedź :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak. Niektóre konta zostaną przywrócone,  ale zostanie przywrócony stosunek + ewewntulności skiny. 

Klucze, skrzynki na pewno nie zostaną chyba, że: 

-macie dowód twardy kupna itp. w postaci ssy-a

 

Jeśli dalej kontynuować zapraszam tutaj do tematu:

 

Proszę wprowadzić 

nick:

problem:

dowody:

 

Ułatwi to pracę, bo ciężko ogarnąć ten chaos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...