Skocz do zawartości
5g_KoLoS

[ZAAKCEPTOWANE] zaszkodzić, nie zaszkodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 5g_KoLoS

Wiek: 22

Doświadczenie (w byciu adminem):  łącznie to chyba 4 servy,  z tym że ostatni Adm około 4-5 lat temu.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): narazie 5, do amxxmodmenu filozofii zbyt wielkiej nie potrzeba, resztę musiałbym sobie przypomnieć, ponownie wdrożyć.

Staż w CS-sie: ogółem to z 9 lat jak nie lepiej, z przerwami, ostatnia 2 lata,  wróciłem około miesiąca temu.

Steam / NonSteam: Steam only

Dlaczego Ty: Coś tam ogarniam, kiedyś całkiem nieźle mi szło jako adminowi na X********s za czasów SpoOkY i rCa, przed zmianą na x_eS z 9lat temu, jak gram to nie po 10 minut i zrywka. Server bardzo w porządku, aktywnie pykam, do pomocy zawsze jakieś ręce się przydadzą. Jeśli nie, nic się nie stało. spróbować zawsze warto

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: godzinkę albo i więcej po pracy, różnie prawdę mówiąc.

Kontakt: Fb, Mail,

Link do GameTracker'a:    https://www.gametracker.com/player/[5g] KoLoS/80.72.43.106:27032/

 

Pozdrawiam Wszystkich co tu zajrzeli.

5g_KoLoS | PRG

 

Nie wpisuj nazw innych sieci, stron itp. / z.r.a.z.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i kojarzę, tego Pana kojarzę z serwera - parametry jak wiek steam oraz doświadczenie jak najbardziej sa na plus. Nie wiem jak ze zgłoszeniami na serwerze bo po urlopie gram od wczoraj, jednak martwi mnie kontakt fb i mail. Może pw , forum, steam?

 

Obecnie nie widzę większych przeciwskazań, a uważam ponadto że możesz być lepszym adminem od niektórych obecnych (np. mnie, żeby nie było że mówię o kims innym).

 

Dam głos z lekkim wskaźnikiem na TAK, jednak z prosbą byś miał swój rozum na serwerze i pamiętał, że Ty jesteś tam dla ludzi, a nie ludzie dla Ciebie - żebys nie chciał się stać jedyna gwiazdą na niebie naszego serwera;)

 

Ponadto

http://multi-head.pl/topic/79952-zasady-dla-adminów-skrócona-wersja/

Zapoznaj się nawet przed decyzją, bo widzę, że nikt tam nie wchodzi a potem mówia ludzie, że nie ma takich regulaminów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio niedużo grałem, ale tu akurat mogę się wypowiedzieć, bo gracza kojarzę z serwera.

Wiek, doświadczenie na plus, kontakt musi dojść przez forum, choć opcja FB sprawia że jesteś "mobilniejszy" :) 

Na serwerze bezproblemowy, ogarnia grę, zgłoszenia jak dobrze pamiętam jakieś były.

Ogólnie na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grałem z Tobą kilka razy i zachowywałeś się odpowiednio , co prawda nie było zgłoszeń , lecz myślę ,że poradzisz sobie jako Administrator naszego serwera. Reasumując jestem  na Tak.

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również jestem na Tak.

-Steam

-Wiek

-zgłoszenia

- kultura

Gracz zachowuje się jak na cywilizowanego człowieka przystało. Nie przypominam sobie żadnego występku. Nie widzę przeciwwskazań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciężka sprawa z tym podaniem

Gracza widuję na serwerze co jest plusem ale może dlatego go pamiętam bo klnie jak szewc, kultura to ważna sprawa obyś się poprawił bo ostatnio takimi wiązankami strzelałeś że nawet już chciałem ci dać dzień odpoczynku ale był jeszcze lepszy od ciebie więc skupiłem się na nim 

Coś tam zgłaszał czyli plusik

A dam tak niech stracę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na NIE

Wszystko się zgadza, ale na serwer zacząłeś zaglądać częściej od 12 dni, więc nie możemy mieć pewności, że za chwilę Ci się odwidzi.

Dodatkowo praktycznie nikt Cię nie zna, bo w ciągu 12 dni poznać kogoś jest ciężko.

Pokaż, że Ci zależy i wykaż się w GT przez najbliższe 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z.r.a.z.    =======>  Jeśli chodzi o kontakt, myślałem że chodzi o formy poza grą/forum, steam jak najbardziej, forum również a co za tym idzie pw także.

Co do serverowni, dawno upadła więc reklamy nikomu nie robię, chyba że spooky'emu, ale to niemiaszek i raczej tu nie zagląda, a tymbardziej nikt stąd go nie zna.

44 minuty temu, Tony Montana napisał:

Ja jestem na NIE

Wszystko się zgadza, ale na serwer zacząłeś zaglądać częściej od 12 dni, więc nie możemy mieć pewności, że za chwilę Ci się odwidzi.

Dodatkowo praktycznie nikt Cię nie zna, bo w ciągu 12 dni poznać kogoś jest ciężko.

Pokaż, że Ci zależy i wykaż się w GT przez najbliższe 2 tygodnie.

jeśli już zaczynam to nie kończę szybko,  jak najbardziej możesz sam zerkać na GT codziennie i sprawdzać ile pykam.

a na server dd2#2 zacząłem zaglądać od 12 dni, wcześniej coś na dd2/inferno grałem i na dd2+dm,  tak więc też nie gram od tygodnia na serverowni, spokojna głowa

 

Co do Rebela,

Owszem, nie ukrywam, choć moje wiązanki są najczęściej w info w postaci "Kur** na b, czy tam gdzieś"  nie ubliżam nikomu, najczęściej są to po prostu bezosobowo skierowane słowa ogólnie uznane za niepoprawne.

Edytowane przez 5g_KoLoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę nikt więcej nie ma zamiaru się wypowiadać, no to podsumowanko.
@5g_KoLoS - Przydasz się, serwer potrzebuje takich osób jak Ty - aktywność na poziomie bardzo dobrym + w przyszłości mógłby z Ciebie być jeden z lepszych Adminów według mnie. =)

Witam w szeregach Adminów DD2#2. :)
Mam tylko nadzieję, że te słowa:

Dnia 19.04.2017 o 21:35, 5g_KoLoS napisał:

jeśli już zaczynam to nie kończę szybko,  jak najbardziej możesz sam zerkać na GT codziennie i sprawdzać ile pykam.

były szczerą prawdą, dlatego liczę na długą współpracę. :)

 

Zapraszam na pw/steam po dopełnienie formalności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...