Skocz do zawartości
Bene

[ZAAKCEPTOWANE] Bene.

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania względem posadki moderatora:

  • Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy - Aktualnie stuka mi 3 latka na sieci (przed forum byłem na ts3 dłużej).
  • Minimum 400 sensownych postów - Wymaganie spełnione (ponad 600).
  • Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie - Posada na której siedzę nieprzerwanie od trzech lat o czymś świadczy.
  • Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym - Oczywiście.
  • Brak aktywnych warnów na swoim koncie - Spełnione.

Dane szczegółowe:

  • Imię:  Adam
  • Wiek:  24 lata
  • Czas spędzony na forum:  Będą to setki minut, które łączą się w ponad 3 lata obecności.
  • Doświadczenie w moderowaniu:  Administracja własnego forum o tematyce gier, moderacja i administracja forum z około 11.000 użytkowników (ALP).
  • Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?:  Nie znam pełnego panelu IPS, tylko niektóre funkcje dostępne dla mojej rangi. Nie widzę problemu aby się douczyć. Zawsze jest to nowe doświadczenie!
  • Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?:  Tak, za spam/rozmowy nie na temat z Conskiem.
  • Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:  Na forum jestem codziennie, często siedząc w pracy nawet przez cały dzień. Wyliczając średnią z całego tygodnia to raczej większość dnia. Zazwyczaj rano przeglądam całe forum, po południu głównie pobieżnie (aczkolwiek zawsze można to zmienić) oraz wieczorem prawie codziennie.

Dlaczego Ty? (rozbudowana wypowiedź):

Hej! 

     Dużo osób mnie zna, ale dla sporej ilości osób jestem tylko nickiem bądź głosem na naszym komunikatorze. Jak można przeczytać wyżej, nazywam się Adam i mieszkam w największej wsi w Polsce od urodzenia - naszej Warszawie. Od ponad trzech lat uczestniczę w życiu sieci Multi-Head.pl. Znalazłem się tutaj z powodu problemów, jakie były z naszym komunikatorem głosowym - Team Speak 3. Aktualnie i jako jedyny pełnię funkcję opiekuna/technika ts3. Nie jest to duża ilość obowiązków (informacja dla osób, które stwierdziły że te zajęcia mnie przytłaczają i nie będę mieć czasu z poradzeniem sobie z forum), ale czasem coś trzeba poprawić, coś modyfikować.

    Aktualnie studiuję i pracuję w ciągu dnia w Totalizatorze Sportowym jako... kolektor. Po Polsku znaczy to, iż sprzedaję losy bądź zdrapki w totolotku. Zarobki nie są kosmiczne, ale da się przeżyć. W kość daje zwłaszcza kumulacja, kiedy to w kolejce może stać nawet po 20-30 osób. Nie ma czasu nawet kiedy podrapać się po głowie. Powoli kończę swoje studia na pięknym kierunku Lotnictwo. Będę teraz się skupiał na poszukiwaniu w miarę dobrej pracy na moją kieszeń.

    Dysponuję sporą ilością czasu, który mogę poświęcić na pielęgnację naszego forum, zarówno w ciągu dnia (rano, wieczór, popołudnie) oraz często-gęsto w nocy. Nie mam najmniejszych problemów z kulturą osobistą, słownictwem, elokwencją i podporządkowaniem się pod panujące zasady. Swoją kandydaturę zgłaszam z prostych pobudek. Chciałbym aktywnie współuczestniczyć w rozbudowie naszego forum, wspomóc aktualne zadania innych moderatorów oraz zająć pieczę stricte porządkową. Pracy zawsze było dużo, nigdy nie bałem się wyzwań. Zdaję sobie sprawę, że nie każda osoba mnie zna, bądź lubi moją osobę. Staram się być na bieżąco na forum, aczkolwiek nie będę też na siłę wypowiadać się w każdym dziale.  

    W przypadku pozytywnego rozpatrzenia, obiecuję oddzielić osobiste relacje na czas pełnienia funkcji i profesjonalne podejście do założonych wytycznych. Będę kompendium wiedzy o etykiecie panującej na naszej sieci, przykładnym jak i wzorowym użytkownikiem oraz wzorem do naśladowania.                                                                                                                                                                    

Pragnę pozdrowić innych kandydatów i życzę im powodzenia! 

Bene

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety ! Ale jestem na TAK:

+ staż 

+ Pan bardzo aktywny na forum 

+ Ogarnięty  , miły , pomocny , kulturalny , ,,mądry'' na swój sposób jak każdy , Polszczyznę dobrze zna i poradzi sobie z nią w 100%

+ Bardzo  szybko się uczy , ma dystans do ludzi i to widać nie wpada szybko w kłótnie i  w ogóle , za wszelką cenę próbuje pomagać (przekonałem się sam)

+ Komunikatywny osoba , udzielająca się w godzinach nocnych i porannych na Shotboxie   :P

Można dać mu szansę bo ją wykorzysta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako, że w większości podań się wypowiedziałem, to i w Twoim Adasiu się wypowiem. (Ps. Jeśli się wypowiadam, to już sukces :kappa:)

Jestem również na tak, dlaczego?

Jeśli lovo ma zamiar przyjąć dwóch kandydatów, to na pewno potrzebuje stanowczych i poważnych członków, wytrzymałych oraz zdecydowanych, oboje razem z Karolem te cechy posiadacie, więc to już czyni was wyjątkowymi ludźmi, abyście sprawowali tę funkcję. Jeśli pogodzisz służbę mundurową, ze sprawowaniem pieczy nad sieciowym teamspeakiem, życiem prywatnym oraz forum, to czemu nie? Pokazałeś większości że służba w mundurowych oraz opieka nad ts3 to nic wielkiego, nawet znajdujesz czas aby zaglądać często na forum, to na pewno poradzisz sobie z moderatorem. Jesteś kulturalną, opanowaną i konsekwentną osobą, których ostatnio mało na Naszym forum. Podanie bardzo ładnie napisane, przejrzyście, można się dowiedzieć o Tobie dużo ciekawych rzeczy, a na pewno tego, że radzisz sobie z władaniem poprawną polszczyzną, oraz interpunkcją, gramatyką oraz innymi duperelami. :D Powtórzę, jestem na tak, mam nadzieję, że zagrzejesz ławę dłuugo, razem z Karolem i będziecie sprawnie pracować w grupie. Powodzenia! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ładnie sie rozpisal az odechciewa sie czytac jednakże stifer jako osoba jest bardzo pomocna można na niego liczyć obejmuje ważna funkcje jako jest technik ts3, dość długo na forum, nie wiem jak z łamaniem regulaminu na forum, ale wydaje mi się że jest git tak więc jestem na tak

 

 

pzdr stifer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że jestem na tak.

Jest to jedno z trzech najlepszych (według mnie) podań. Adasiowi zależy na tej funkcji i wiem o tym doskonale, widać to mniej więcej po tym podaniu oraz po tym, że jest to któreś podanie z rzędu. Kiedyś mogłam się przyczepić do aktywności na forum, a teraz nie mogę tego zrobić bo go często widzę (i to nie tylko w dziale ts, ale też w redakcji czy na czatboxie; poza tym nie dziwię się, że nie wypowiada się w działach serwerów, ale po co ktoś niegrający w cs'a ma się tam wypowiadać?). 

Adam jest na tyle dojrzałą i porządną osobą, że wiem o tym, że sobie poradzi i będzie do wszystkiego podchodził przykładając się. Ostatnim wymienionym przeze mnie argumentem (a mogłabym ich wymieniać o wiele więcej) będzie fakt, że jest to taki sam nolife jak ja, który siedzi od rana do nocy. Wydaje mi się, że w funkcji moderatora jest to bardzo ważne, aby być na każde zawołanie. 

Jak będzie broił, to go pobiję, w razie wu. :gin:

Pozdrawiam. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm... podanie napisane chyba najlepiej ze wszystkich ale to według mnie nie wystarcza.
Tak jak Mentosik wyżej napisał, po za shoutboxem właściwie na forum Ciebie nie widać - jako że na MH jesteś od dawna, na tsie jesteś pomocny to niech stracę i masz moje tak. 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bene, masz mój głos. Zawsze jesteś pomocny miły i kulturalny. Na forum spędzasz dużo czasu i to się ceni. Mam nadzieję że Damian przyjmie Cię na to stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK - jak dla mnie podanie ideolo.

 

Sa może niesnaski co do Twojej osoby, my niewiele mamy wspólnego - uważam jednak: możesz się przydać. Znasz ludzi jak mało kto, wydajesz się być rozsądnym oraz poważnym człowiekiem, jak jeszcze będzie z tym szła w parze sprawiedliwość i brak sędziowania na korzyść znajomków to masz największe poparcie spośród wszystkich kandydatów ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.Juz po twoim podaniu widac  ze  jestes  konkretna osoba  ,  swiadczy  o tym m.in  kierunek  twoich studiow na ktorym  trzeba miec "lep jak sklep".

Wiek tez  powazny wiec nie bd   sie   wdawal w  utarczki slowne .

Nie masz tez na sobie   tylu obowiazkow  co inni kandydaci.

Martwi   mnie troche  twoja anonimowosc , ja cie kojarze  z szarym kolorkiem tylko  i spamem  emotkami^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podobnie jak większość, jestem na tak. Podanie ładnie napisane, ma duży staż na forum i często widuję go na SB. Ortografia i interpunkcja na poziomie, podobnie jak kultura osobista. Jeden z lepszych kandydatów na to stanowisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiedziałem sobie, że w żadnym podaniu sie nie wypowiem, ale w tym po prostu muszę, bo jest tak genialnie napisane, że nigdy wcześniej nie widziałem tak dobrze napisanego podania. Bene jesteś aktywną osobą, nie widzę żebyś popadał w konflikty co sie bardzo ceni, moim zdaniem jest to o niebo lepsze podanie niż ja sam napisałem. Nie mam co do Twojej osoby żadnych zastrzezeń dlatego oczywiście jestem na ogromne tak, szansa jak najbardziej Ci sie należy. Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj @Bene @Bene stary druchu. Gdybyś mi tak nie słodził miło na sb, gdyby nie zlot byłbym na nie :D 

 

A tak poważnie. Patrzę na kandydatów i szczerze jesteś na dobrej drodze do otrzymania rangi. Twoje angażowanie nie jest wielkie, ale jako technik ts3 wykazujesz się dobrą wiedzą, odpowiedzialnością oraz potrafisz pomóc ludziom. Na ts3 zauważyłem jesteś osobą nie konfliktową, nie wdajesz się w kłótnie i twardo stawiasz warunki. Twardych ludzi na to stanowisko trzeba.

Jestem na tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem się, uwaga. Jestem na TAK czemu? Zacna osoba, nie szuka konfliktów i rozgłosu. Bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obecnych obowiązków. Nawet i pomoże albo zaszkodzi... no nie ważne ale coś zrobi :) Bardzo go lubię i szanuję na CB często podnosi mi ciśnienie co cenie:) 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od niedawna jesteś jakoś aktywny na forum, to za mało. Pracuj systematyczne i wróć.

Jestem na nie.

Edytowane przez wandininininininini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...