Skocz do zawartości
Zbakane_OkO

[ODRZUCONE] Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Zbakane_OkO
Wiek: 28
Doświadczenie (w byciu adminem): nie całe 2 lata, posiadałem też rangę opiekuna DM oraz UBTeam
Znajomość AMXX (W skali 1-10): zapoznałem się ze skalą znajomości amx - 9
Staż w CS-sie: pierwszy raz to chyba grałem z 10 lat temu, oczywiście bywały przerwy xD
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: posiadam doświadczenie, chciałbym pomóc 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około 3h
Kontakt: Steam, Forum, ts3
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Zbakane_OkO/80.72.40.110:27020/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, Pablito :D napisał:

na nie, w większości puste nabite godziny, kolejny raz dostał kicka bo siedział na pustym serwerze znowu... popatrzcie na gt na ilość czasu i ilość pkt... 

Raczej nie powinienem się wypowiadać w swoim podaniu ale spójrz Pablito na swoje gt, no i co że siedziałem na pustym servie może czekałem na kogoś a ty zamiast zagrać ze mną to: 
Kicked by Console: "jeszcze raz zobacze ze nabijasz to poleci ban " - nabić to mi możesz bongo

weź mnie nie strasz banem za to że nie macie graczy na servie a ja zapraszam znajomych na steam żeby wbili do was na DM .

Czekam aż zaakceptują moje propozycje żeby ściągnąć graczy gdzie posiadałem opiekuna bo servery weedcs padły 

szczerze to za taki powód kick dostał byś ode mnie Degradacje, powoli zaczyna do mnie dochodzić czemu w środku dnia macie zerową ilość graczy.

Mogłeś poczekać i zagrać z nami ale ty wolisz się wywyższać bo masz admina - żałosny jesteś. Nawet nie masz pojęcia jak zareklamowałem server DM a teraz kolejne 5 osób zraziłeś do MultiHead.

Ogarnij się człowieku kto ci dał prawo banować graczy za to że sami siedzą na serverze ktoś  musi wejść pierwszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, Zbakane_OkO napisał:

Raczej nie powinienem się wypowiadać w swoim podaniu ale spójrz Pablito na swoje gt, no i co że siedziałem na pustym servie może czekałem na kogoś a ty zamiast zagrać ze mną to: 
Kicked by Console: "jeszcze raz zobacze ze nabijasz to poleci ban " - nabić to mi możesz bongo

weź mnie nie strasz banem za to że nie macie graczy na servie a ja zapraszam znajomych na steam żeby wbili do was na DM .

Czekam aż zaakceptują moje propozycje żeby ściągnąć graczy gdzie posiadałem opiekuna bo servery weedcs padły 

szczerze to za taki powód kick dostał byś ode mnie Degradacje, powoli zaczyna do mnie dochodzić czemu w środku dnia macie zerową ilość graczy.

Mogłeś poczekać i zagrać z nami ale ty wolisz się wywyższać bo masz admina - żałosny jesteś. Nawet nie masz pojęcia jak zareklamowałem server DM a teraz kolejne 5 osób zraziłeś do MultiHead.

Ogarnij się człowieku kto ci dał prawo banować graczy za to że sami siedzą na serverze ktoś  musi wejść pierwszy 

ludzie mają pracę, zresztą mam urlop więc nie pisz mi tu o moim gt.

zapraszasz ? super 

na szczęście nie masz nic do gadania, z nabijanie jest karane zwykle banem 30 minut :) 

widzę piękna reklama innej sieci ;))) chyba już nie mamy nawet co dywagować :) 

poczekać ? na co ? aż będziesz dalej nabijał ? już któryś raz widzę jak nabijasz ;) czekasz na kogoś ? to po co na spec ? możesz być również w drużynie a zawsze jesteś na spec, ostatnio nawet pisałem na spec, żeby sprawdzić czy jesteś, nie było Cię ;) 

po kicku nie wszedłeś więc na 99% odpaliłeś csa i robiłeś sobie coś innego :) 

zagrać z nami ? jakoś nie widziałem innych graczy ;) i gt też nie pokazuje, żeby w tamtym czasie ktokolwiek był oprócz hltv i ciebie :)

 

3h temu byłeś na serwerze :) dostałeś kicka i już nie wszedłeś, ciekawe skoro ktoś miał jeszcze grać z Tobą :) 

to nie pierwszy raz więc się nie dziw.

pytasz co z tego, że siedziałeś na pustym serwerze ? @MeGusta czyli od dzisiaj mogę siedzieć na spec jak mnie nie ma i godziny adminowania na koniec tygodnia policzysz mi normalnie ? :)

 

pisze wyraźnie servery padły jaka reklama. zresztą nie będę się wdawał z tobą w dyskusje

sorry za spam

 @Zbakane_OkO masz opcję edytuj :) 

 

Edytowane przez Pablito :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, LOVASSS napisał:

Podanie nie służy do prowadzenia takich dyskusji, nie róbcie tutaj syfu idźcie na pw.

Zapraszam do wypowiedzi. 

Jeśli chodzi o prywatne zdanie to masz rację ale jeśli chodzi o bywanie gracza na serwerze to już miejsce odpowiednie, może forma średnio ale miejsce jak najbardziej stosowne 

@WD 40 @Thiz @djonizy  zapraszam do wypowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego PODANIE o ADMINA  jest do tego aby ,, gracze , admini serwera'' mogli napisać o tym graczu i czy są na TAK i na NIE i podać dlaczego , nie jest to temat do  dyskusji. Tak jak wam @LOVASSS napisał wyżej. 

Druga sprawa @Zbakane_OkO grasz u nas za ledwie 2tyg dokładnie 18 dni z przerwami , mam 30h równe i składasz od razu podanie , daj się poznać graczom i adminom na tym serwerze , ale najważniejsze pograj dłużej wtedy złóż podanie o admina.

Sprawdzałem twoje GT 55 minut (5 zabitych) 50 minut (63 zabitych) czegoś tutaj nie rozumiem ? Nabijanie godzin na spec. jest karane KICK a jeśli się powtórzy to nawet banem. 

Reszta jakoś ujdzie , w nocy powiadasz czekasz aż ktoś wejdzie i pogra z tobą ? , gdy siedzisz na spec to gracze się nie domyślą czy jesteś (ONLINE) czy tylko Spec. wejdź do gry  i strzelaj nie wiem co ale coś rób. 

Podanie muszę odrzucić ze względu na to że za krótko grasz i nie bardzo admini ciebie kojarzą. Wszystko pięknie ale za szybko.

Pograj dłużej i zapraszam za 14 Dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...