Skocz do zawartości
AyZi.

[ZAMKNIĘTY] Problem z DMG

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od paru dni mam problem na codzie ze jak gram i wybieram klasę jak wchodzę na serwer to jest tak ze nie raz zabieram tylko po 50-100 nie wiem czemu tak mam a jak zmieniam klasę na inną to wszystko jest ok, nie wiem od czego to zależy, może ktoś mi pomoc?

 

Pozdrawiam, AyZi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 minut temu, AyZi. napisał:

Witajcie, od paru dni mam problem na codzie ze jak gram i wybieram klasę jak wchodzę na serwer to jest tak ze nie raz zabieram tylko po 50-100 nie wiem czemu tak mam a jak zmieniam klasę na inną to wszystko jest ok, nie wiem od czego to zależy, może ktoś mi pomoc?

 

Pozdrawiam, AyZi.

O jaką klasę ci chodzi dokładniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak wiem, tylko ja mam all dodane w wszystko i normalnie zabierałem po 17-21k a teraz mam takie bugi ze po 50-100 tylko to tez zależy czasami jak wchodzę na serwer to normalnie czasami nie, zrobię screena i dodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, WolfIDraV napisał:

@AyZi. czy nie miałes perków które dodają dodatkowe obrażenia?

Tak dokładnie, wchodzę na serwer wybieram klasę np. Partyzant i zabieram tylko po 50-100 dmg bez żadnych perkow, pozniej dołącze screena do mojej odpowiedzi.

 

//Edit.

Masz tutaj 3 ssy: http://www11.zippyshare.com/v/M8VZ0Ip2/file.html

Edytowane przez AyZi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...