Skocz do zawartości
KeviN

[ODRZUCONE] KeviN na Admina :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  KeviN

Wiek: 20 w lipcu

Doświadczenie (w byciu adminem): Duże, byłem adminem na kilku serwerach głównie CoD Mod

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: około 9-10 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Mam długi staż w CS, nieźle znam amxx'a koło 7. Jestem opanowany, nie ponoszą mnie emocje. Potrafię odróżnić czitera od dobrego gracza. Mam duże doświadczenie w byciu Adminem, byłem nim na kilku serwerach z czego na 3 CoD Modach. Pracuję na 2 zmiany czyli przez tydzień ogarniam serwer od rana (wtedy zwykle nie ma innych adminów) a przez natępny po południu. Potrafię używać regulaminu w praktyce, w przeciwieństwie do niektórych. Bardziej mi zależy na tym żeby był porządek na serwerze, niż na samym graniu i rankingu. Gdy zdaży się cziter lub ktoś kto łamię regulamin to idę na spect'a a nie gram dalej nie zwracając uwagi, bo zdarzały się takie przypadki. W moim interesie jest aby wszystkim grało się jak najlepiej. Jestem też kreatywny i postaram się ulepszyć niedoskonałości serwera, przykład: http://multi-head.pl/topic/81528-flashbangi-i-betonowe-ciało/

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Od 1 godziny do 6 godzin

Kontakt: Facebook, Steam

Link do GameTracker'a: Mam ponad 28 godzin dzisiaj dobije do 30, a GameTracker nie zawsze nalicza godziny, a jak nalicza to z opóźnieniem.  https://cache.gametracker.com/player/kevin/80.72.40.110:27027/

@Darshil Krótko ale jakbyście dali mi okres próbny 1-2 tygodnie to udowodnię że jestem dość kompetentny żeby sprawować tą funkcję :D A co do kultury to nigdny nie miałem z tym problemu, przejrzyj AMXBans :)

Ludzie co wy macie z tą kulturą ? Nigdy nikogo nie obraziłem, a jeśli było inaczej pokażcie jakiś dowód.

Edytowane przez KeviN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak samo jestem na NIE jak koledzy wyżej.

- Jesteś u nas trochę za krótko. I za wcześnie to podanie.

+ Wiek

- Mam wątpliwości co do kultury...

Pograj z nami dłużej , daj sie bardziej poznać , zgłaszaj na u@. 

Ode mnie to wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z mojej strony sprawa wygląda tak..

Grasz u nas +/- 10 dni, mało godzin, niewielka grupa graczy i administracji zdążyła Cię poznać.. No niestety póki co jestem na NIE.

Z plusów jakie tu widzę to przede wszystkim:
+ wiek

+ steam

+ ładnie napisane podanie

Ale co jak co, gdybyś u nas grał dłużej niż 2 tygodnie po kilka godzin dziennie nie w kratkę to na pewno moje zdanie co do przyjęcia Cię na admina było by inne ;) 

Zapraszam do złożenia podania za jakiś czas i Pozdrawiam!

//WoJtAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...