Skocz do zawartości
Jaworskyy

[ZAMKNIĘTY] Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gram na na tym serwerze prze krótki czas ale posiadam już rangę Gold Nova II . A więc podaje powód mego problemu a więc dzisiaj dnia 04 - 23 2017 Zostałem oszukany przez gracza o nicku : pimp. Ten osobnik wymienił się ze mną kosą dałem mu swoją kosę Bowie Knife Tiger Tooth za Awp lighting strike i karambita black edge . A więc kosa nie została mi dana a moja kosa została  wymieniona gracz pimp twierdzi że dał mi tą kosę i że ja napisałem że dziękuję za wymiane gdy ja tak nie pisałem. 

 

Myślę że kosa Karambit Black Edge zostanie zwrócona bądz moja była kosa zostanie mi właśnie zwrócona 

Dziękuję za uwagę 

Pozdrawia Gracz o nicku : Jaworskyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, czy posiada Pan jakiekolwiek dowody za zaistniały preceder? W innym przypadku administracja nie może nic zrobić, ponieważ nie ponosi odpowiedzialności za utracone skiny przez graczy oraz za tranzakcie w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak wielu graczy było na serwerze i mogą potwierdzić że ten osobnik nie dał mi tego skina a w skinach go nie ma. Moim zdaniem zrobił to specjalnie ponieważ niby "dał" mi ten skin akurat gdy było zakończenie mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale bez dowodów w postaci filmu z wymiany nic nie możemy zrobić. Opinia graczy nie ma tutaj znaczenia, ponieważ tak czy inaczej administracja nie odpowiada za straty w grze spowodowane wymianami.

Następnym razem proszę uważać z kim, i kiedy przeprowadzana jest wymiana. Proszę dokumentować to nagraniami jako twardymi dowodami w przypadku taki, jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...