Skocz do zawartości
KUCYK!

[ZAMKNIĘTY [GALERIA]KUCYK

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Freezu napisał:

Używasz strasznie oldschoolowych efektów, popracuj też nad doborem kolorów i czcionek. Generalnie polecam korzystać z linii pomocniczych (o ile używasz photoshopa), bo napisy są krzywo umiejscowione.
Bez spiny, czysta krytyka. :P 

Podsumowując:

Nie wiem, co masz to moich efektów, są dobrze dobrane do prac/zleceń.

Dobór czcionek to jest indywidualna sprawa, jeśli będę uważał że jest dobrane są dobrze to tak zostanie 

Z kolorami jest różnie, już tu kombinowałeś by zdobyć więcej tej krytyki, ale oki.

Tak używam photoshop'a i to nawet CS6 ;) Co do napisów jest tak przy avatarch powinny zostać zastosowane linie pomocnicze ponieważ powinno być to wszystko symetryczne, i tu mogę się z tobą zgodzić że w avatarze u góry ich nie ma, ale co do innych prac jest różnie zależy to od user'a ;)

Przyjmuję krytykę tylko dotyczącą linij pomocniczych, reszta zbędny spam ;)

Pzdr. KUCYK!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, ~KUCYK~ napisał:

Podsumowując:

Nie wiem, co masz to moich efektów, są dobrze dobrane do prac/zleceń.

Dobór czcionek to jest indywidualna sprawa, jeśli będę uważał że jest dobrane są dobrze to tak zostanie 

Z kolorami jest różnie, już tu kombinowałeś by zdobyć więcej tej krytyki, ale oki.

Tak używam photoshop'a i to nawet CS6 ;) Co do napisów jest tak przy avatarch powinny zostać zastosowane linie pomocnicze ponieważ powinno być to wszystko symetryczne, i tu mogę się z tobą zgodzić że w avatarze u góry ich nie ma, ale co do innych prac jest różnie zależy to od user'a ;)

Przyjmuję krytykę tylko dotyczącą linij pomocniczych, reszta zbędny spam ;)

Pzdr. KUCYK!

 

Wszystko jest indywidualną sprawą, możesz równie dobrze walnąć Comic Sans i stwierdzić, że nie ma lepszej czcionki. To czy praca wygląda dobrze w oczach innych to już inna sprawa. Nie chcę Ci dogryźć tylko pomóc. Nieco doświadczenia mam i staram Ci się jakoś doradzić, ale to tylko moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać ani przyjmować mojej krytyki jeśli nie chcesz. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Freezu napisał:

logo polecam umieszczać w formie znaku wodnego, gdzieś w rogu ze zmniejszonym kryciem
design* a nie desing :P

To jest Nazwa użytkownika nie chodzi tu o pospolitą nazwę, jesli będę coś wstawiał to cię oznacze byś mogl szybciej skomentować ;)

Pomimo tego i tak obserwojesz moja galerie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, ~KUCYK~ napisał:

To jest Nazwa użytkownika nie chodzi tu o pospolitą nazwę, jesli będę coś wstawiał to cię oznacze byś mogl szybciej skomentować ;)

Pomimo tego i tak obserwojesz moja galerie ;p

jak chcesz się rozwijać w grafice to zacznij przyjmować krytykę, bo wpadniesz w błędne koło i cofniesz się do poziomu painta :P 

By nie robić spamu!

//KUCYK

Wiadomo komentuj ile chcesz, oczywiście że przyjmę krytykę ;) Paint'a* :P 

Edytowane przez ~KUCYK~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie przejmuj się zaczepkami Freeza, ponieważ ewidentnie zazdrości Ci talentu, którego sam nie ma. 

Spoiler

Nie no jak dla mnie te prace nie są jakoś szczególnie ładne i gdybym składał zlecenie to poprosiłbym kogoś innego o wykonanie :kappa::kappa::kappa:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 minuty temu, Freezu napisał:

Napisy kiepskie, wszystko jest krzywe, ogólnie typografia leży i płacze :P

Irytują mnie już twoje komentarze, typografia leży popatrz na swoje prace, to nie jest już krytyka tylko zupełne dogryzanie... Powiesz: Przyjmuj krytykę! To juz nie jest krytykę. Prosze obys nie robił tu spamu bo to temat nie do tego i abyś już zakończył swoje durne wypowiedzi. Typowy Polak Cebulak 

Nie pzdr. KUCYK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@~KUCYK~ A mi twoje prace się podobają i nie wiem o co się czepia Freezu. Obyś  tworzył dalej i nie przejmował dogryzaniem Freeza.

Edytowane przez Aerwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zielony kolor pod czerwony słabo to wygląda. Napisy nie wiem czy są lekko pochylone czy krzywe. Napisy są wyblakłe bez życia i nie pasują pod logo. 

5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...