Skocz do zawartości
KUCYK!

Propozycja naprawy rang

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy wpadłem tu na sieć, było mi się ciężko połapać kto jest kim a tak naprawdę ma więcej rang dam tu dla przykładu @VEX` gdy dostał się do UBTeam, automatycznie ta ranga zastąpiła range opiekuna grafików a także admina serwera. Więc moja propozycja brzmi by naprawić ten błąd bo to błąd, a dokładnie mi chodzi o to, żeby każdemu użytkownikowi ukazywały się pod nick'iem wszystkie jego rangi :) Na pewno jest to zrobienia a w tedy by było to bardzo przejrzyste dla nowych. Tylko tak naprawdę nie wiem w czym jest problem by to zrobić :) Zapraszam do oddania swego głosu :D 

P.S Wiem, że na profilu znajdziemy wszystkie rangi użytkowników ale nie jest do tak proste i czytelne dla nowych :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie to podbijam temat. Może nie wszystkie rangi, ale ważniejsze funkcje jak najbardziej. Już nie raz miałam sytuację, że ludzie nie wiedzieli, że poza redaktorem naczelnym jestem też modkiem. Nie ma aż tak dużo użytkowników, którzy mają parę rang. Ale oczywiście to tylko moje zdanie. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy to takie ważne?Poza tym jak ktoś uważa daną range za ''nadrzędną'' dla innej, to powinien mieć ją ustawioną na główną i tyle, teraz obrazki do rang są spore, i brzydko będzie to wyglądało, sprzeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Usłyszałem ostatnio od jednej osoby pytanie dlaczego zrezygnowałem z opiekuna ubt :D

Dlatego podpisuję się własną krwią pod propozycją można zrobić tak żeby było widoczne 2-3 rangi maksymalnie.

Pozdrawiam:zwyciestwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, HaZarD napisał:

teraz obrazki do rang są spore, i brzydko będzie to wyglądało

Poprzednio jak była ta opcja, był tylko napis, jakie dana osoba posiada rangi. ;)

 

Tak jak wspomniałem, rok temu, może trochę więcej niż rok temu, była właśnie taka opcja, np. Missia ma ustawioną rangę Moderator jako główną, a pod zdjęciem wyświetlało jej rangi np. Moderator TS3, VIP i takie tam (Daję przykład sprzed roku, gdy takie rzeczywiście miała). Według mnie powinno to wrócić (jeśli jest taka możliwość) z widocznością maksymalnie pięciu rang.

Osobiście jestem za, aby przywrócić taką opcję, gdyż łatwiej byłoby odnaleźć pewne osoby, nie trzeba będzie przekopywać profilu, aby dowiedzieć się że np. BeZzi jest opiekunem ubt, gdyż jak wiemy jego główna ranga to moderator. Lepsze by to było, a przyznam się, że ładnie to w tamtym czasie wyglądało, mówię tu nadal o czasach sprzed roku, lub więcej. Tylko napisy, ewentualnie motylki, gwiazdki (Nie wiem cóż to za ustrojstwo :D) jeśli byłaby możliwość, to by wyglądało to ciekawie. Zgadzam się z Hazardem, nie ikony rang, lecz same napisy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchajcie oprawa graficzna rang to 0 problemu ja bym zorganizował konkurs na Rangi na MH wiadomomo dla każdego wtedy siadają graficy i właściciele i wybierają ;) a co do ilości rang to max 5 bo nie znam osoby ktora ma więcej rang :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem za, nowi graczy by wiedzieli kto kim tak naprawdę jest. A i tak by to nie "zaśmiecało" że gracz musiałby dalej scrollować jakby chciał w dół zjechać bo i tak dużo miejsca jest jak ktoś ma sygnatury.

Za durny przykład można przedstawić takiego @Ripton:) widać że przynajmniej w wypowiedzi która zajmuje 1 linie (nie wiem jak to ująć) można zmieścić śmiało jeszcze z 2 rangi.

Za.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od siebie mogę przytoczyć sytuację z przeszłości gdy kiedyś podobny problem widziałem na forum na którym zaczynałem grać ze spOkY'm i tam rozwiązano to tak,

że obecne wtedy obrazki z rangami zostały ze-skalowane i podobnie jak tu przyporządkowano im kolory a co za tym idzie w jednej linii można było zmieścić 2 rangi.

Wydaje mi się że nawet nie powinny one być tak duże jak są obecnie choć to kwestia indywidualna, oby było umiejscowione odpowiednio dla dobrej widoczności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


śmiechu warte... Niech zostanie tak jak jest, bo za 2 miesiące znowu będziecie płakać że niektórzy mają za dużo rang pod awatarem jak to było 3 miesiące temu.
Co najwyżej pozostałe rangi mogłyby się wyświetlać ale dopiero po najechaniu na awatar lub nick danej osoby...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, ~KUCYK~ napisał:

@SQNFUN słuchaj to nie 2 rangi żeby się pokazywały tylko max5, co kto ma do tego ile ktoś ma rang dziecinne trochę, takie jest moje zdanie :) 

Nie tak dawno właśnie tak było ale był ból dupy... Sam proponowałem przywrócenie wszystkich rang pod awatarem ale był płacz i zostało tak jak jest.
Nie ma sensu co kilka miesięcy zmieniać z jednej na wszystkie rangi pod awatarem i na odwrót, jest dobrze.

p.s jak ktoś pełni kilka funkcji to niech sobie ustawi najważniejszą jako główną i tyle.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SQNFUN słuchaj al to jest dziecinne, że ktoś płacze że nie ma tyle rang co inni, no kurde trochę nie poważna sprawa :P Ale jeśli już by robili [wyższe rangi] To muszą być wyświetolne wszystkie rangi, by nowi użytkownicy wiedzieli kto od czego :/ Tak właśnie podałem max 5 bo chyba nie ma osoby która ma więcej rang :) Pozostawmy może zdanie administracj :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakiś czas temu sqnfun pisał taką propozycje, ale z góry została odrzucona, więc dlaczego teraz ma zostać przyjęta? Jestem przeciwny

Edytowane przez Mentosik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 godzin temu, Bezzi# URLOP>majówka napisał:

Usłyszałem ostatnio od jednej osoby pytanie dlaczego zrezygnowałem z opiekuna ubt :D

Szkoda, ze tego nie uczyniles :(

Co do propozycji, bylem, widzialem, czulem jak dawniej na forum byly wszystkie rangi, zmiana moglaby przejsc, ale czy mialaby jakis sens? Nie lepiej, by ranga najwazniejsza byla ustawiona jako glowna? Stworzyl, by sie zbedny spam tych rang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...