Skocz do zawartości
KUCYK!

Propozycja naprawy rang

Rekomendowane odpowiedzi

Dla kompromisu może zrobić tak jak jest czyli jedna ranga która będzie się zmieniać...nie wiem czy jesteście w stanie coś takiego wykonać żeby po prostu np. UBTEAM zmieniał się po 2 sec na MODERATOR ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, NeQ napisał:

Dla kompromisu może zrobić tak jak jest czyli jedna ranga która będzie się zmieniać...nie wiem czy jesteście w stanie coś takiego wykonać żeby po prostu np. UBTEAM zmieniał się po 2 sec na MODERATOR ? 

chodzi ci o gif'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


51 minut temu, NeQ napisał:

Dla kompromisu może zrobić tak jak jest czyli jedna ranga która będzie się zmieniać...nie wiem czy jesteście w stanie coś takiego wykonać żeby po prostu np. UBTEAM zmieniał się po 2 sec na MODERATOR ? 

I dodajmy jest muzyke do nich o tak! Według mnie jest dobrze w tym momencie, nie trzeba zmieniać tego bo to taka mała rzecz jest.. Można od niczego zrobić ankietę i wyjdzie kto czego chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dopiszę jeszcze argument na swoim przykładzie (piszę w nowym poście, żeby był widać), którego jeszcze nie przekazałam. 

W redakcji jest zasada, żeby napisać do RN jeżeli chce się wrzucić cokolwiek do redakcji. Ja mając moderatora jako główną rangę ludzie nawet nie wiedzą do kogo pisać. Równie dobrze mogą się zapytać kogoś co i jak, ale widzę, że nie zawsze to skutkuje. Świetnym przykładem jest ostatnio wrzucony artykuł o samochodach, (który dostał "zgodę" od RN), który był plagiatem. xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, NeQ napisał:

Dla kompromisu może zrobić tak jak jest czyli jedna ranga która będzie się zmieniać...nie wiem czy jesteście w stanie coś takiego wykonać żeby po prostu np. UBTEAM zmieniał się po 2 sec na MODERATOR ? 

większej głupoty dziś nie słyszałem :P

Wystarczy wejść w profil i widzicie wszystkie rangi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 8.05.2017 o 12:56, Freezu napisał:

większej głupoty dziś nie słyszałem :P

Wystarczy wejść w profil i widzicie wszystkie rangi.

Napisałeś gdzieś o zaśmiecaniu, bardziej to jest potrzebne niż filmiki Youtube wielkich rozmiarów w podpisie. Z góry piszę, że tak, mam schowane podpisy u wszystkich. Piszemy o nowych użytkownikach, którzy nie znają takich opcji.

Jest opcja przydzielenia podrzędnych grup z tego co pamiętam. Chociaż słabo z tym u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli jest opcja zrobienia czegoś takiego jak na obrazku to jestem za, bez sensu aby wszystkie rangi były wypisane pod zdjęciem profilu na stronie głównej gdyż to zaśmieca forum. Opcja z najechaniem na nick oraz sprawdzeniem rang jest spoko ale czy da się to zrobić to już zależy od techników. Chłopaki macie czas i aby chęci to zrobić? :D 

ASDASDASD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie lepiej coś takiego? Rozwiązuje wszystkie problemy, polecam.

1. Nie zajmuje dużo miejsca - nadrzędna ranga u góry, dalej mniejsze po kolei
2. Nowi będą wiedzieć kto jest kim
3. Nie mryga, nie świeci i nie lata pod sufitem grajac melodyjek
4. Nie potrzeba dużo plików, każda ranga po 2 obrazki

A jak to i tak dla niektórych za dużo miejsca, to przypominam - mieści się i tak w jednolinijkowym poście. A na upartego to można zrobić rozwijaną listę po najechaniu na rangę nadrzędną.

kupa.png

Edytowane przez Wywra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Wywra napisał:

 

Nie lepiej coś takiego?

 

Nie, ciemne forum przepasane tęczowymi flagami nie wygląda dobrze. W garniturze zamiast poszetki nie używasz żelkowych bukietów ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, Malu napisał:

Jeśli jest opcja zrobienia czegoś takiego jak na obrazku to jestem za, bez sensu aby wszystkie rangi były wypisane pod zdjęciem profilu na stronie głównej gdyż to zaśmieca forum. Opcja z najechaniem na nick oraz sprawdzeniem rang jest spoko ale czy da się to zrobić to już zależy od techników. Chłopaki macie czas i aby chęci to zrobić? :D 

ASDASDASD.png

Malu z rangą op JB, stare czasy ;-;
Co do rang, jak da rade to można własnie tak jak Malu pisze, jak nie to zostawić jak jest. Grube elo!

 

Edytowane przez señor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 godzin temu, SUNN. #URLOP napisał:

Nie, ciemne forum przepasane tęczowymi flagami nie wygląda dobrze. W garniturze zamiast poszetki nie używasz żelkowych bukietów ^ ^

Mój drogi, gdyby to wyświetlało się dopiero po najechaniu na rangę nadrzędną, to by nikt nie musiał oglądać niedopasowanych kolorów :D

Ale tak myśląc od drugiej strony, to problem z tym mogą mieć tylko osoby, które pełnią minimum 2 funkcje, a skoro to ich indywidualny problem, to nikt nie broni im wstawić tych rang do opisu? Choćby zwykłym tekstem z kolorkami, będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...