Skocz do zawartości
~MiyaGu*

Wywiad z Deską ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Was na wywiad z deską MH czyli @Th3End.

Miłego czytania!

 

Julka

Th3End

 

endzik.jpg

 

 

Cześć Endzik, masz może ochotę odpowiedzieć na kilka moich pytań?

Cześć, chyba coś się znajdzie. :D 

Super, więc standardowo mógłbyś nam coś o sobie napisać? Wiek, imię, skąd jesteś, rozmiar bokserek. :kappa: 

Oczywiście. Jak większość wie, lub nie, mam na imię Konrad, w tym roku skończę 15 lat. Pochodzę z małej wsi w województwie Mazurskim, oddalonym o 60km od Olsztyna. BeZik wie.  Rozmiar bokserek... hmmm, XXL, bo trochę gruba dupa ze mnie.  

Jest coś ciekawego, co w Twojej wsi, lub okolicach można zobaczyć?

Hmm, pomyślmy. Jest jakiś stary pałac, kilka cmentarzy wojennych, bimbrownia wujka Staszka i chyba to tyle.  

Jakie są Twoje zainteresowania i hobby?

Moim zainteresowaniem, jeśli można to tak nazwać, to zgłębianie tajemnic II wojny światowej, jak można się domyśleć jest to też moją pasją, historia. Moim hobby jest granie w piłkę, w cs'a bez monitora na padzie (XD), oraz wywoływanie Naszego bezika przez okno, ale do tej pory nie przybiegł kacap. :D 

Czemu akurat II Wojna Światowa, a nie przykładowo Wojna secesyjna?

 Dlaczego akurat ta wojna przypadła mi do gustu? Z prostego powodu, jestem patriotą, który oddałby życie za ojczyznę, jak każdy człowiek z tamtego okresu, który zginął za wolną Polskę. Bardzo mało młodych ludzi posiada cechę patriotyzmu, co jest przykre, bo jednak znajomość historii własnego narodu jest moim zdaniem niezbędna do życia. Dodatkowo jeśli rozwinie to moją odpowiedź to dodam, że lubię jak coś się dzieje, a w II Wojnie Światowej tego nie brakowało, bo z jednej strony Hitler i naziści, a z drugiej strony Stalin i bolszewicy, co było przykre, ale nie brakowało emocji.

Jakie są Twoje ulubione książki i filmy dotyczące II Wojny Światowej?

Książek póki co nie czytałem, bo to zainteresowanie pojawiło się niedawno, lecz mam w planie poszukać jakiejś interesującej książki o tej tematyce. Filmy, które oglądałem o II Wojnie światowej to "Kamienie na Szaniec" oraz "Wołyń".

Wspomniałeś, że interesujesz się piłką nożną. Napisz, od jak dawna grasz i jak to się zaczęło, że grasz.

Zaczęło się to od grania dla zabawy, kopało się z kolegami będąc jeszcze szczylem. Pamiętam, że pierwszy raz dotknąłem piłki mając 8 lat, gdzie o dziwo koleżanka namówiła mnie żebym z nią grał, potem to tak poszło, że graliśmy razem aż do 11 roku życia. :D Dodam, że teraz również gram, cały czas, lecz jest to nadal bardziej dla zabawy, niż aby coś osiągnąć, wiadomo że dzięki grze rozwija się różne partie ciała, na pewno nogi, kondycję i takie tam duperele.   :D 

Jakiego zawodnika lubisz najbardziej, oraz klub piłkarski?

 Moim zdaniem nie jest to tak że kogoś się lubi, a tego się nie lubi, ja uważam to tak, że się szanuje zawodnika, oraz klub w którym gra, a takimi piłkarzami są np. Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Robcio Lewandowski, Tomek Muller. Tak naprawdę powinno się szanować każdego zawodnika, bez wyróżniania że ten lepszy, więc tego lubię. Ja lubię każdego, który coś osiąga, coś robi i widać że mu na tym zależy, że to jego życie a nie że gra dla hajsu.

Prowadzisz aktywny czy bierny tryb życia? Ponieważ po policzkach łatwo wywnioskować. <3:kappa:  

Ależ dziękuję, dziękuję. :D Aż się zarumieniłem. :D To wygląda różnie, raz aktywny, raz bierny, to zależy głównie od chęci, samopoczucia. Co prawda grubasem jestem, ale staram się prowadzić aktywny tryb życia, nie zawsze wychodzi, ale liczą się dobre chęci przecież.   :D 

Napisz, jaki jesteś z charakteru?

 Wiele osób uważa mnie za miłego, sympatycznego człowieka, lecz taki naprawdę taki nie jestem. :D Jestem chamski, w większości mówię prawdę (co niektórych boli, no ale cóż ^^), na dodatek dochodzi to, że jestem wyrozumiały, konsekwentny, co nie zawsze dobrze wróży. Mam bardzo trudny charakter, lecz jednej wspaniałej osóbce udało się go zrozumieć, dotrzeć do niego. :D  Wiadomo, skryty w sobie, mało komu ufam, bo po pewnej nieprzyjemnej sytuacji z życia zrozumiałem, że nie chcę tracić nerwów na to. Raczej nikt nie chce mieć wbitego noża w plecy, więc takie postanowienia, kroki są najbardziej odpowiednie, zwłaszcza jeśli dana osoba kieruje się uczuciami, sercem, a nie doświadczeniem i rozumem. :D 

Mógłbyś napisać nam coś więcej o tej osobie?

Można powiedzieć że jestem to ja, tylko że jako kobieta. :D Niziutka, słodka, cudowna i takie tam  O imieniu Agnieszka, starczy Pani redaktor? ;>  :D 

Tak starczy Panie grubasku. :D Przejdźmy dalej. :D Napisz, czy masz rodzeństwo? 

Tak, niestety mam rodzeństwo. Brata o imieniu Łukasz, w tym roku skończy 20 lat, singiel więc bierzcie się za niego, ale trochę stara dupa. :D  W komplecie jest siostra 30 latka, stety zajęta.  ;v

Napisz, jakie są relacje między Wami?

Relacje są bardzo złe, krytyczne wręcz. Moim zdaniem jest to spowodowane różnicą wieku, oraz tym że nie znają mnie od środka, tego prawdziwego mnie, a przez to mają życie ze mną usłane cierniami. :D 

Napisz, czy starsze rodzeństwo Cię wspiera w trudnych sytuacjach?

Niestety nie dostaję żadnego wsparcia, czy to duchowego, czy jakiego wsparcia z ich strony, lecz tak się zastanawiając. Nie potrzebuję. Czy byłaby to trudna sytuacja, czy sytuacja dziecinna (o kant ch*ja xD (nie pisz tego Julcia xD)) to nie dostaję żadnej pomocy

Jak byłeś młodszy, to rodzeństwo Ci dokuczali? 

To raczej ja im.  Nie dokuczało mi, lecz ja już im tak, przez co zazwyczaj dostawałem prosto mówiąc "po ryju" przez co teraz jestem postrachem na osiedlu, wytrzymały jak "kuń" i nic mnie nie pokona.  

Masz może zwierzęta w domu?

Jeśli rodzeństwo się zalicza do zwierząt, to tak. :D A tak poważnie to nie mam, lecz chciałbym mieć psa, mimo że się panicznie boję psów, to chciałbym się wreszcie przełamać z tym lękiem. 

 Do jakiej szkoły planujesz się wybrać po gimnazjum?

Nie myślałem nad tym, lecz po pewnych wydarzeniach z obecnej szkoły, szanse na to że pójdę dalej są połowiczne.

Jakim uczniem jesteś w szkole? Hultaj czy jednak spokojny?

Zależy w jakim towarzystwie. :D  Jeśli nie ma w pomieszczeniu idiotów, oraz bez mózgów, to jestem grzeczny, uważam, lecz jeśli są to rozpraszają mnie, dekoncentrują, a jak przychodzi co do czego do ryj spuszczony do ziemi, że prawie ją zjedzą, a mi się obrywa. :< 

Jakie przedmioty lubisz, a jakich nie lubisz?

Przedmiotem który lubię jest na pewno Historia, Wiedza o Społeczeństwie, ostatnio polubiłem Język Polski, Biologię i Geografię. Nie lubię natomiast matematyki, to jest moja zmora po prostu.  Za fizyką również nie przepadam, lecz łatwiejszy temat ostatnio mamy, więc da się przeżyć. 

Napisz, jaki miałeś największy przypał?

Zdecydowanie największy przypał miałem wtedy, kiedy koleżanka wyrzuciła mi plecak przez okno, a ja musiałem się tłumaczyć.  

Przejdźmy do rzeczy związanych z forum, oraz CS'em. Napisz, jak znalazłeś się na forum?

Tak jak zapewne większość graczy csa. Poszukiwałem serwera na którym bym mógł zagrzać ławę, a że ostatnio popularne są csgo mody, to poszukałem właśnie takiego, trafiłem na Twój serwer Julka, skąd zapewne mnie kojarzysz spod nicku "Pan Deska", gdzie jeszcze grałem na nsie.

Właśnie, napisz nam genezę powstania Twojego nicku Th3End i Pan Deska. Jak wpadłeś na takie pomysły?

Pan Deska to był nick mojego brata, który grał w csa jakieś dwa lata temu, ja tak jakby przejąłem, wykupiłem prawa autorskie do tego nicku i zacząłem na nim pogrywać. Th3End wziął się z internetu, gdzie pierwowzór brzmiał TheEnd, ja jako że jestem mało kreatywny to używam do wymyślania internet  Dodałem tylko "3" zamiast "e" i tak powstał Th3End! Wiem, urzekająca historyjka. 

Ciekawa geneza. Napisz, jak zaczęła się Twoja przygoda z grą CS-1.6?

Zapewne tak jak każdego, szukałem czegoś do zabicia czasu, zaczynałem od kultowej gry z serii Grand Theft Auto, od San Andreas, po GTA V.

Grasz w inne gry oprócz Counter-Strike?

Jeśli cs:go się zalicza to można powiedzieć, że tak. Próbowałem grać właśnie w tę odsłonę cs'a, lecz nie udało mi się ze względu na słaby sprzęt, stary tytan wyciągający ledwo 100fpsów w 1.6, a co tu mowa o chociaż 80 w cs:go.  Próbowałem również grać w różnego typu gry samochodowe z kierownicą, lecz nie wychodziło mi to, słaby ze mnie kierowca bombowca. :< 

Mógłbyś wypisać wszystkie rangi jakie miałeś na forum?

Ciężko będzie, ale się postaram. Na początku byłem prostym adminem, potem spróbowałem swoich sił jako ubt, gdzie zostałem do dziś. Były problemy, zawahania, zwątpienia, lecz nie rezygnowałem i szedłem do przodu, przed siebie. Zrezygnowałem z admina, na rzecz kolejnego admina na serwerze CSGO Mod #2. Kolejnym krokiem była bodajże dłuższa przerwa od csa, aby wrócić do niego z większą siłą, oraz zapałem na serwer cod 25k gdzie opiekunami byli @WolfIDraV i @.:Aga:. . Następnie była zmiana moda, z coda na csgo moda, gdzie wolfi zrezygnował. W między czasie zostałem opiekunem ubt po Arkadiuszu, gdzie zostawił mi tą działkę w spadku.  Następnie postanowiłem pomóc Agnieszce w opiekowaniu się serwerem i się udało. Zostałem opiekunem. Myślę że dobrze prowadzę serwer, gdyż chcę dla adminów jak najlepiej, informuję o zmianach na forum, na serwerze, pomagam jak mogę, lecz oczywiście jeśli ktoś sobie zasłuży na małą pogawędkę na dywaniku, to oczywiście się ona odbędzie, a admin wraca jak nowy, odmieniony i uświadomiony o popełnionym czynie.  

Jak zareagowałeś, że zostałeś Opiekunem UBT?

Byłem uradowany, szczęśliwy, że udało mi się spełnić moje słowa o których zaraz powiem. To było zaplanowane  Poważnie to od pierwszego tygodnia gdy byłem zwykłą szarą myszką w ubt powiedziałem sobie "Chcę zostać opiekunem" i to mi się udało. Wiadomo, opiekowanie się tak poważną grupą na sieci to duży obowiązek, odpowiedzialność, oraz wyrozumiałość. Mam nadzieję że nikt nie ma do mnie zastrzeżeń co do mojej pracy na forum jako opiekun ubt. Było to dla mnie tak naprawdę kluczowym momentem w ubt, gdyż byłem już wypalonym. 

Napisz, jak oceniasz pracę UBT?

Bez dwóch zdań, ubt sprawuje się bardzo dobrze, nie mam co do mojej ekipy zastrzeżeń, mimo że ostatnio powiększyła się o nowe, mało mi znane mordki, ale mam nadzieję, że te osoby poznam bliżej i będziemy jedną wielką rodzinkom. :D Jednym słowem, co do pracy ubt - Super wyśmienicie jestem z was dumny.   

Napisz, jak Ci się współpracuje z @Bezzi?

Z Kajojem współpracuje mi się wyśmienicie, idealnie wręcz. Jest to osoba bardzo doświadczona, stanowcza, szczera, za to go szanuję, bo nawet jeśli prawda boli, to Karol to powie jako chyba nieliczna osoba na sieci. Prywatnie Karola nie znam (z widzenia) lecz znam go tak naprawdę od początku, gdy jestem na sieci, więc znamy się dość długo, zawsze gdy miałem zwątpienia, chwile słabości, to Karol jako jeden z niewielu pomagał mi i trzymał na tym g*wnie. :D 

Napisz, co jest trudnego w byciu Op UBT?

Na pewno podjęcie decyzji w demku, oraz decyzja co zrobić z osobą podczas przyjmowania podania, odrzucania, oraz wyrzucania z ekipy. Są to według mnie najgorsze momenty, po tych sytuacjach czuję się nieswojo, że musiałem osobę którą znałem i szanowałem wyrzucić z grona, w którym się odnajdywała. Podczas przyjmowania podania jest podobnie, bo nie wiemy jaka ta osoba jest, czy wchodzi do teamu na poważnie, czy tylko aby zepsuć nam robotę, psocić w bansie i siać zamęt.

Jak radzisz sobie z nowo nabytą rangą OP Serwera?

 Nie jest łatwo, gdyż chcę się pokazać z najlepszej strony, aby od razu nie wylecieć szybko. Myślę, że prowadzę serwer dobrze, adminom pomagam, mamy ze sobą dobry kontakt, informuję ich o wszystkim, przestrzegam, jeśli jest potrzeba, niechętnie, lecz stanowczo i wyrozumiale odbywam rozmowy z adminami, jeśli przeskrobali sobie, a tak to myślę że w dobry sposób razem z Agnieszką prowadzimy serwer, za to muszę jej podziękować.  

Jakie masz plany dotyczące forum?

Moja słodka tajemnica, jeśli pozwolisz, zachowam to dla siebie. :D Twój braciszek wie o co chodzi, ale ciiiii. 

Co sądzisz o nowej opcji na forum?

Gdyby nie szary pas na którym pisze się wiadomość był biały, abym widział co piszę, to byłoby super, teraz muszę wstawać, aby coś napisać, więc tak średnio bym powiedział, jak się naprawi, to dam mu buzi! :* 

Tym miłym akcentem kończymy wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić, coś dodać?

Oczywiście. Polska dla Polaków! XD Nie no, żartuje, jestem full tollerant mordki. :D Pozdrawiam oczywiście Ciebie, że wytrzymałaś ze mną, Pani @.:Aga:., @Bezzi @happy #URLOP , któremu się łamią nogi. @BoobSON, oraz całą resztę, kto przeczyta ten rakowski wywiad, oraz niższą warstwę społeczną zwaną plebsem, w której zasiadł @señor ;>   xD  

Dzięki za pozdrowienie i życzę miłego wieczoru!  

Na również dziękuję, za wywiad, za poświęcony czas no i ten, hejka :*
 

 

 

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuję za miłe słowa! :-) Jakbyś inaczej napisał to wiesz co by sie stało :kappa:

Śmiechem żartem, wywiad bardzo dobry, jak zawsze o Julki ładne kolorki i słownictwo na plus nie mam sie do czego przyczepić ;p

Plusik mordy :ohyah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo ładnie wszystko spoko, ale nie zostałem pozdrowiony... +1 dla niego... :kappa:
 +rep bo współczuje tyle pisania, mi nigdy nie odpisuje... :kappa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja @happy #URLOP i @Xiaulin przyjedziemy ale do wujka staszka tam do ciebie, zaproszenie przyjęte. A za tą niższą warstwę społeczną to  takiego kopa ci zasadzę że okolice z lotu ptaka zwiedzisz :) wywiad bardzo mi się podobał za brak pozdrowiem +1 ode mnie :)

Edytowane przez ScoobyDoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuję jeszcze raz za wywiad grubasku. ;> :* Wyszło bjutiful :wub: Plus, plusik, plusio! :D

@Bene pozdrawiam! :D

@ScoobyDoo Pozdrawiam! :D

@Doman Nie pozdrawiam! :kappa::D

@Bezzi Mógłbyś w końcu przybiegnąć do mnie, bo wołam Cię od tylu dni i nocy, aż mnie gardło boli, a Ty masz to gdzieś... :/

@Tomass ツ Pozdrófki.

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat był bardzo kuszący, ponieważ myślałem, że w końcu ktoś przeprowadził wywiad z panią redaktor (czyt. Julka), ale niestety. :(

Wywiad spoko, ale za dużo tekstu, a za mało zdjęć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...