Skocz do zawartości
Godgrey

Problemy na serwerze

Rekomendowane odpowiedzi

1.Witam, z powodów osobistych dawno mnie nie było ale dziś znalazłem chwilę żeby sobie pograć i chciałem dowiedzieć sie co się dzieje na tym serwerze. Próbuję pograć ale to ciężkie, po pierwsze jest jeden gość grający moim zdaniem na aimie, ale to już innym problem to są ludzie którzy oszukują z premedytacją. Innym problemem jest fakt, że połowa graczy z którymi dzisiaj grałem nie przestrzega regulaminu, jakieś dzieci dzieci ciągle krzyczą do mikrofonu, wiele graczy ma gdzieś cele misji (dla przykładu przed chwilą na dusicie terrorysta został sam na dwóch i kampił przed trupem minutę w ogóle sie kwapiąc sie podłożyć paki, i kampi w tym miejscu co rundę). I z takimi ludźmi trzeba grać, nie ma żadnego admina żeby go wykopać czy zbanować. Ja to jeszcze mogłem trafić na zły moment ale rozmawiałem z innymi i twierdzą że admini są coraz rzadziej i to co sie teraz dzieje to zaczyna się robić normą. Dlatego chciałem dowiedzieć się ile na obecna chwilę w ogóle jest adminów? I jak przedstawia sie sprawa z ich aktywnością? Lubię bardzo ten serwer i chciałbym żeby wrócił do czasów świetności które ja pamiętam ale do tego potrzebni są admini którzy to wszystko ogarną. Nie wiem na pewno jak sytuacja wyglada bo ja wbiłem dziś pierwszy raz od miesiąca i opieram sie bardziej na tym co usłyszałem od innych. Ale chciałem sie dowiedzieć jak to jest z tymi adminami i czy ma na obecną chwilę sie serweram zająć? bo martwię się o te serwer. 

 

2. Dałoby radę cos zrobić z tymi zmianami mapy? Bo trzeba ze dwie minuty czekać aż mapa się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Godgrey napisał:

Próbuję pograć ale to ciężkie, po pierwsze jest jeden gość grający moim zdaniem na aimie

Nagrać demko i dać do Zgłoś Czitera.

1 godzinę temu, Godgrey napisał:

Innym problemem jest fakt, że połowa graczy z którymi dzisiaj grałem nie przestrzega regulaminu, jakieś dzieci dzieci ciągle krzyczą do mikrofonu, wiele graczy ma gdzieś cele misji (dla przykładu przed chwilą na dusicie terrorysta został sam na dwóch i kampił przed trupem minutę w ogóle sie kwapiąc sie podłożyć paki, i kampi w tym miejscu co rundę). I z takimi ludźmi trzeba grać, nie ma żadnego admina żeby go wykopać czy zbanować.

Najlepiej wołać na steam lub na shoutboxie. Jak nie ma adminów, to są jeszcze Support Admini.

1 godzinę temu, Godgrey napisał:

Dlatego chciałem dowiedzieć się ile na obecna chwilę w ogóle jest adminów?

4, przy czym część miała teraz urlop. Nie wiem jak z Mafiawym, bo czekam na jego post.

 

2 godziny temu, Godgrey napisał:

Lubię bardzo ten serwer i chciałbym żeby wrócił do czasów świetności które ja pamiętam ale do tego potrzebni są admini którzy to wszystko ogarną.

Są potrzebni ale przecież nie możemy nikogo zmusić żeby napisał podanie, prawda?

Zawsze możesz złożyć podanie, jeśli masz wystarczającą aktywność na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. #URLOP Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Skoro admini byli na urlopie to mam nadzieję że wrócą i wszystko wróci do normy :) Co do podania to byłem kiedyś adminem, ale musiałem zrezygnować ponieważ nie dysponuje czasem pozwalającym mi obecnie adminem zostać i moja aktywność jest niewielka. Aczkolwiek tak sobie myślę, czy jeżeli byłoby za mało adminów nie warto zmniejszyć trochę wymagań odnośnie aktywności? Wiem że to trochę naciaganie panujacych to zasada ale w takiej sytuacji może by to pomogło? :) Od razu mówię nie oczekuję w ogóle odpowiedzi na moją propozycję, chciałem tylko pokazać jedne z możliwych rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Godgrey napisał:

Co do podania to byłem kiedyś adminem, ale musiałem zrezygnować ponieważ nie dysponuje czasem pozwalającym mi obecnie adminem zostać i moja aktywność jest niewielka.

Sam widzisz że nie jest to takie hop-siup.

Godzinę temu, Godgrey napisał:

czy jeżeli byłoby za mało adminów nie warto zmniejszyć trochę wymagań odnośnie aktywności?

Wymagania wcale wysokie nie są, poza tym nie są jakoś specjalnie wymagane jeśli nie ma adminów na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godgrey za niedługo wróce, bo znalazłem tymczasowe rozwiązanie odnośnie awarii mojego komputera to napisz mi kto według cb jest podejrzany i postaram sie to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ho Ho Ho widzę że ładnie się tu dzieje od kiedy mnie nie ma :) ostatnio wbiłem na serwer to po 3 min wyszedłem bo jakaś masakra :) tu nie chodzi tyle o brak Adminów co o to że nikt na serwerze nie ma dostępu do Bana Destroy i właściwie grają cały czas jedni i ci sami oszuści pod innymi nickami a SID i IP czyste,tak wiem graj Demo ale jak Admin wchodzi na spect to automatycznie jest off :)  Przydał by się Opiekun Serwera jakiś że by Pomagać młodym Adminom na tym serwerze bo większość dostając Admina nie ma pojęcia wgl co mają robić.A podania nikt nie składa bo widzą ile do zrobienia jest na serwerze nie oszukujmy się ale jedna osoba tego nie ogarnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepiej pisać tematy, posty walić jak źle bo nie ma i nic. :( 

Widzisz czita coś źle ktoś robi po prostu nagraj demko i wstaw tutaj http://multi-head.pl/index.php?/forum/119-zgłoś-cheatera/ wygodniej będzie ponieważ:

Admini mają limity godzin, nie zmuszamy nikogo siedzenia na 24/h, jest pogoda, ludzie wychodzą nad dwór, imprezy, spotykają się ze znajomymi i ciężko powiedzieć co i jak się dzieje. 

My jesteśmy ludźmi ty też jesteś i wiesz jak to działa. Rozumiem i szanuje, każdy chce przyjemnie pograć ale czasem trzeba zrozumieć to.

 

p.s.- daj znać jak ze zmianą mapy

Edytowane przez happy #URLOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...