Skocz do zawartości
nju1

[ODRZUCONE]New1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: New1
Wiek: 26 l.
Doświadczenie w byciu adminem: Nie w tej grze. Kilka lat byłem adminem klanowego (xD) servera MOH:AA. 
Znajomość AMX: tu niestety 0
Staż w CS'ie: w sumie AŻ 300 godzin, ale FPSy to mój konik - szybko się uczę ;)
Steam: STEAM_0:1:51510888
GameTracker: https://cache.gametracker.com/player/new1/80.72.43.106:27027/
Dlaczego ja ?: (Brezzi zaszczepił pomysł) Uważam się za osobę poważną, bezkonfliktową. Powyższe liczby (h) może nie są imponujące, ale zupełnie nie odzwierciedlają moich umiejętności, co poniekąd było powodem zbanowania mnie na tym serwerze :P Nauczyć się obsługi AMX to nie jakaś wyższa matematyka, więc w stopniu podstawowym mógłbym to ogarnąć w krótkim czasie. Mój mikro ponoć czasem szwankuje. Mówię ponoć, bo przeważnie działa dobrze, czasem ma jakieś odpały - w razie czego mogę kupić nowy. Jestem osobą trzymającą się zasad. Szanuje siebie i innych. 
Czas poświęcany na CSa: 4+ h dziennie, czasem jednak znacznie więcej
Kontakt: Facebook, Steam, PW, tel... itd
Pozdawiam 

Edytowane przez nju1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE gram własnie Ty również gra typowy aim inni zgłaszają a Ty nie brak jakichkolwiek zgłoszeń z Twojej strony , zerowa znajomość amx 
Faktycznie również  od Ciebie było info że odpalony...   Co nie zmienia faktu że mało Cie znamy daj się poznać . Pograj zgłaszaj i napisz podanie za tydzień-może dwa

Edytowane przez mitusubaszi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykro mi ale również jestem na nie. Mimo, że demka były czyste to w dalszym ciągu mam wątpliwości( i nie tylko ja) co do tych Twoich niby umiejętności. Grasz niby 300h z hakiem i momentami lepszy skill niż wszyscy Virtusi razem wzięci. Jakoś mi to nie pasuje i uwierzę, że grasz czysto dopiero jak zobaczę osobiście Twoją grę. Pomijając już tą Twoją magiczną celność i to, że od czasu do czasu rzucisz info to niczym oprócz tego się szczególnie  nie wyróżniasz na serwerze. Pograj jeszcze trochę bo jesteś dość krótko na dd2 i daj się lepiej poznać innym graczom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na Nie.  Grasz od niedawna, niczym szczególnym się nie wyróżniasz. Nie widzę zgłoszeń od Ciebie. Mikro może masz ale chyba nie używasz xd  Jak koleżanka wyżej mam wątpliwości co do Twojej gry.     

Pograj jeszcze miesiąc daj się poznać i udzielaj się więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż, sprawa jest chwilowo przesądzona :) Może za szybko napisałem podanie...  Z serwerem Waszym się nie rozstanę raczej, więc zobaczymy co będzie dalej. Rozumiem też podejście do mojej osoby.  Cóż, dotychczas w każdej grze znajdowałem się ścisłej czołówce, ale nie były to tytuły o zasięgu i zapleczu CS'a. Mam swój cel i pomimo WIEEEELU lat obsuwy moża mi uda go zrealizować :D 
Czarna, Twoje słowa to dla mnie ogromny komplement za co dziękuję mimo wszystko. Może w końcu zmusisz mnie do tego, żebym nagrał siebie jak gram, albo w razie czego - zapraszam do Włocławka z laptopem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, spostrzeżenia jak @ którzy wypowiedzieli się w temacie przede mną. Myślę, że gracz prędzej czy później odejdzie w niesławie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawde mówąc nie jestem za ponieważ mam wątpliwości co do czystości gry. Możliwe że jest to czysty skill ale zostawiam to innym do oceny. Z poważaniem @dezo

Edytowane przez dezo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na nie - 300 H i zerowa znajomość amx, z tym można sobie poradzić, ale moje spostrzeżenia na Twój temat, które potwierdzają powyższe komentarze, nie zostawiają mi w tej materii żadnych złudzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...