Skocz do zawartości
Malu

Zlot multi-head 2017 zapisy, data

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dużymi krokami zbliżają się wakacje a co za tym idzie, zbliża się kolejny zlot.  
 
Wykonaliśmy pare(naście) telefonów do naszej ulubionej miejscówki, które jest tradycją i zarezerwowaliśmy miejsca a w zasadzie wszystkie domki. 
 
Data: 14-15-16 lipca czyli piątek, sobota, niedziela 
Miejsce: Krzętów (woj. łódzkie, niedaleko Radomska) 
https://www.google.pl/maps/place/Krzętów/@51.3867331,17.7008586,7.25z/data=!4m5!3m4!1s0x47175f85151f80ef:0x2a951e1e0431f71f!8m2!3d50.9911651!4d19.8371192 

Potrzebne przedmioty: 
-koc lub coś do przykrycia (śpiwór itp) 
-spora ilość jedzenia lub pieniądze na jedzenie, dość blisko są sklepy oraz można zjeść obiad w Chacie u Brata (http://www.chataubrata.com/
-ubrania na przebranie 
-środki czystości 

-cos na komary

-torba pełna humoru i alkoholu


Domki są 2 lub 3 osobowe, cena dla 2 osób to 50zł za dobę za domek. Dla 3 osób przybliżona cena. Bardzo ważne aby wziąć coś do przykrycia ze względu na jakość domków, kto był ten wie xD 

Atrakcje: 
-boisko do piłki nożnej oraz do siatkówki 
-rzeka w której zawsze gramy w siatkówkę itp. 
-ognisko
-%%% 
-gospodarstwo agroturystyczne 
-lokalne widoki 
 
Dojazd jest bardzo prosty, co roku ludzie z całej sieci robią bardzo długie trasy i myślę, że nikt nigdy nie żałował, że zagościł na zlocie :) 
Osoby zapisujące się na zlot mogą pisać z jakiej miejscowości jadą aby łatwiej się dogadać, można zawsze jechać większą ekipą. Jeśli ktoś nie ma samochodu lub innych środków transportu może sprawdzić swoją trase na https://www.e-podroznik.pl/ 
 
Jeśli będą jakieś pytania to zapraszam do dyskusji. Lista osób będzie co jakiś czas aktualizowana. 
 
 Zapisani: 
Ps. Jak co roku, aby uczestniczyć w zlocie trzeba mieć ukończone 18 lat lub przyjechać z PRAWNYM opiekunem. Takie są warunki narzucone poprzez osoby udostępniające domki.  

 Zapisani: 

1. aquax

3. Ania  

4. Malu 

5. Femarix

6. Cypis

7. Bene

8. Sqnfun

9. Wywra

10. Knoppcio

11. Dzejki

12. Senor

13. Wandi

14. Livio

15. Skaj

16. Freezu

17. Lovo 

18. Kasia 

19.. LOLEK

20.  Croxiu. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, SQNFUN napisał:

Zachęcam do spojrzenia na mapkę, może macie kogoś po drodze kogo byście mogli zgarnąć ;) 

Zapisz mnie oraz @happy #URLOP w ciemno :D 

ej ej ej halllooooo ja nie wiem czy będę jeszcze, w połowie  czerwca się dowiem co i jak :D 

 

Ale przyjemnie by było wpaść i zobaczyć te same twarze i nowych kompanów upić.

 

P.s. @Malu mam nadzieje że zadzwonisz i powiadomisz aby usunęła dla mnie drzewa bo mam nową furę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Freezu napisał:

kocham cycki 

moderatorzy dlaczego nie dajecie ostrzeżeń za spamowanie w tym temacie i nadużywacie notatek? 

ja też :D

PS

proszę o kolejne ostrzeżenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 godzin temu, Consecuente napisał:

Niech zatem będzie, wraku samochodu :D

W sumie raz mogę Ci przyznać rację.. nigdy nie będę, bo nie ma tak idealnej marki samochodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym mógł jechać i jakbym swoim samochodem jechał to mogę kogoś zabrać z Warszawy chyba, że ktoś ma miejsce i by mógł mnie zabrać. I jeszcze mam pytanie czy trzeba jakąś zaliczkę płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...