Skocz do zawartości
Malu

Zlot multi-head 2017 zapisy, data

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, knoppcio napisał:

Drodzy użytnicy chciałem was wyprzedzić i poinformować, że Knoppcio, Dzejki  &  Wandi, Senor bierą te dwa domki kere miała Kasia, Consek, Vargu czyli obok "pokoju zabaw" :D.

 

 

Pozdrawiam Knopa 

silas1.gif

 

 

hahahah w sumie Waszego domku z zeszłego roku raczej nikt chcieć nie będzie xDxDxD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11.06.2017 o 19:35, knoppcio napisał:

Drodzy użytnicy chciałem was wyprzedzić i poinformować, że Knoppcio, Dzejki  &  Wandi, Senor bierą te dwa domki kere miała Kasia, Consek, Vargu czyli obok "pokoju zabaw" :D.

 

 

Pozdrawiam Knopa 

silas1.gif

 

 

Tylko nie zapaskudzić mi domku, przyjadę i sprawdzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SQNFUN to jest jedna z przyczyn dlaczego nie jadę, ponieważ happy też nie jedzie a mi sie nie chce samemu pół Polski zapie**zać. :)

Niestety nie ma nikogo z okolic kto może ogarnąć transport 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zlot już niedługo wiec jeszcze raz przypominam o spakowaniu w tornistry takich rzeczy jak: 

-coś do przykrycia sie i poducha

-pieniążki na oplacenie domków oraz na jedzenie 

-coś na komary 

-ubranie do kąpieli w rzece oraz jakieś sportowe do grania w piłke lub siatkówke 

 

Mam nadzieje, że będzie więcej osób niż na liście. Aktualnie wyjeżdżam na wakacje więc widzimy się 14.07 na zlocie. Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 24.06.2017 o 21:20, Bezzi napisał:

@SQNFUN to jest jedna z przyczyn dlaczego nie jadę, ponieważ happy też nie jedzie a mi sie nie chce samemu pół Polski zapie**zać. :)

Niestety nie ma nikogo z okolic kto może ogarnąć transport 

ja jade ze Szczecina pociagiem, i jakos nie mam problemu ;] po prostu jestes leniwy tyle w temacie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja codziennie pracuje od rana do wieczora i nawet jak bym wzial 2 dni wolnego to jeden dzien spedzilbym w pociagu, a drugi na zlocie i nawet porzadnie bym sie nie mogl bawic bo tego samego dnia mial bym powrot, a nastepnego praca. Logistycznie mi sie to nie oplaca. Obsralem zbroje elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przepraszam bardzo ale w atrakcjach powinienem być dopisany ;)

 

jest jeszcze możliwość dopisania się : >?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...