Skocz do zawartości
Pawlator

[ZAAKCEPTOWANE]Podanko ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:>|USAF|< Pawlator
Wiek:16
Doświadczenie (w byciu adminem):  dość często na sieciach adminowałem najdłużej to admin na jb ponad rok + opiekunem 45k cod bylem :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7
Staż w CS-sie:z 4 lata
Steam / NonSteam: gram tu i tu jeśli podanko sie przyjmie to będe na steam siedzieć
Dlaczego Ty: gram tu jakiś tydzien na codzie gram dość często po pare godzin  zawsze się jako admin staram jestem  ogarnięty zawsze się staram pomóc  innym 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależy o której wracam z szkoły w weekend to po 6 h lub wiecej w tygodniu 2-4
Kontakt:gg: 62701022 steam: Pawlator + steam z cs : it's a trap lub arcadam8811
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/>|USAF|< Pawlator/80.72.34.124:27034/

Edytowane przez Pawlator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na małe tak

+wiek

-/+steam

+nie stwarzasz żadnych problemów na serwerze , potrafisz Mnie rozbawić jak innych do śmiechu :D Pozytywnie pokręcony 

+ aktywność jest bardzo dobra tylko 2 dni Cie nie było, lecz ja wiem jaki powód tego był więc zadzwoń tam i dogadaj się z Nimi sprawie tego .

-/+ grasz dopiero z Nami 9 dni . Pograj z Nami jeszcze 1-2 tygodnie i będę na TAK :) 

@Marker500DeTeX już nie posiadada u Nas Admina :) 

@ARE Y0U W00D ?!chyba nie czytałeś regulaminu forum radzę do Niego zajrzeć (Zjeżdżasz w dół masz "Posty" podpunkt 17 . Dziękuję. 

@Pawlatorod dnia kiedy napisałeś podanie do dziś nie zobaczyłam jak grasz przez steam, pisałam Ci zacznij grać i nie widzę tego u Ciebie niestety muszę zmienić -/+ ( bez urazy) .

Edytowane przez Lalcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, free kill napisał:

Jestem na tak we wszystkich powyższych argumentach.

Powaliłeś Mnie z nóg xD Może powiesz coś więcej od siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po dalszym zastanowieniu się iż moja powyższa wypowiedz jest zbyt krótka postanowiłem napisać jeszcze raz i oto moje konkretne argumenty do postu Pana Pawlatora ubiegającego się o administratora:

+wiek

+amx

+dogaduje się z graczami

+aktywny na serwerze 

(+lubi placki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, Winn3R napisał:

Jestem na nie ponieważ gracz ten nie ma wogóle kultury co pokazują ss , przypomne iż ss były robione teraz w przeciągu godziny ja bym komuś takiemu adma nie dał .....   

http://www37.zippyshare.com/v/5NZxg3Mi/file.html 

 

kolejna dawka ss ....  

http://www107.zippyshare.com/v/fdPX0Omy/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Winn3R napisał:

może i nie zasługuje za takie coś wszyscy gracze cie obrażają i sie wnerwiają tym jak łamiesz regulamin serwerowy jak od 3h robisz ciągle to samo to jak się nie wnerwić za takie coś ... miny w przejściu , fleshe na swoich , ks przed czasem ciagle to samo :) odkad cie tu widzę to robisz to samo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Pawlator napisał:

może i nie zasługuje za takie coś wszyscy gracze cie obrażają i sie wnerwiają tym jak łamiesz regulamin serwerowy jak od 3h robisz ciągle to samo to jak się nie wnerwić za takie coś ... miny w przejściu , fleshe na swoich , ks przed czasem ciagle to samo :) odkad cie tu widzę to robisz to samo :) 

pokaz dowody że tak robie a nie fałszywie mnie tu oskarżasz......

 

Edytowane przez Winn3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Winn3R napisał:

pokaz dowody że tak robie a nie fałszywie mnie tu oskarżasz......

 

HAHAHAHA FALSZYWIE? nie no nie bede sie kłócić i tak nie powinienem odpisywać :) dodam tylko że jesteś żałosny staram się zachować spokój na serwerze ale jak widze takie coś co ty odpierdzielasz to sie wytrzymać nie da " przepraszam ze sie wypowiadam pod swoim podaniem"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem także na Tak :)

+wiek

+amx

+godzinki

+dogaduje się z graczami i to bardzo dobrze jak nikt inny :)

Miałem przyjemność grać z nim kilka mapek i moim zdaniem jest to odpowiednia osoba na odpowiednie stanowisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Lalcia @Marker500 @head1 @Juras ^.^ jako że jesteście adminami, zadam wam pytanie ponowne, bo podanie stoi. Co myślicie o graczu, czy dobrze się zachowuje itp.? Bo aktywny jest, ale zaufanie. Podpowiem że w logach w sumie ostatnim tygodniu nic nie mam na niego złego, chyba że coś przeoczyłem ale wątpię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność jest super, żadnych skarg na Niego nie dostałam. Mimo że wyjaśnił Mi ze steam, to  dałabym mu szansę , chociaż na okres próbny :) Przy Mnie jest spokojny,śmieszny chłopak :). Nie mam żadnych zastrzeżeń do Niego. @happy @head1ma urlop od soboty go nie ma na forum tak jak i na serwerze. Pozostali są to się zapewne wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również nie mam co do niego zastrzeżeń. Aktywność dobra, dogaduje się i tak jak pisałem wyżej nie mam zastrzeżeń oprócz steam :/ Ale mimi to chętnie powitam go w gronie adminów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że można dać mu szansę :) !

+ Wiek

+ Amx

+ Szybko godzinki  nadrobisz :)

+ Kultura i dobry kontakt z graczami 

Powodzenia ;)

Edytowane przez lazart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...