Skocz do zawartości
RYBSON

Administracja

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki.. to już są naprawdę jaja.. co nie wejdę na serwer to naprawdę częściej zdobywam 2x nuke na jednej mapie niż wchodzi jakiś admin na serwer, nie wiem dlaczego tak jest ale ten tytuł do czegoś przecież zobowiązuje. Wiem, że każdy ma swoje życie ale jeżeli niektórzy wchodzą na serwer raz na kilka dni albo nawet na tydzień to jest to już śmieszne. Cały czas z innymi graczami widzimy tych samych cheaterow. To już jest naprawdę nie do wytrzymania i reputacja serwera spada ciągle w dół o ile już jej całkowicie nie ma. Nie piszę tego w swoim imieniu ale w imieniu innych graczy którzy chcą po prostu spokojnie pograć i wiedzieć że często wchodzi tu jakiś admin który dbał by o porządek.  Tyle w temacie, mam nadzieję że coś z tym zrobicie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cziterzy to jedno (można ich na forum zgłaszać). Przede wszystkim zaczęła się dobra pogoda więc ludzie korzystają z tego zamiast gnić na serwerze, poza tym zbliża się koniec roku szkolnego, wystawianie ocen więc pracują. Ci co studiują też nie mają lekko - maj/czerwiec to jeden z najcięższych okresów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze ja wszystko rozumiem, tylko serwer naprawdę upada a szkoda bo wiąże się z nim wspaniała przeszłość i wspomnienia, szkoda by było to wszystko stracić, a według mnie powinno się jednak znieść wymóg steam do admina, dużej różnicy to nie robi a było by ich zawsze więcej i to by było chyba dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego my mamy w przeciągu tygodnia wyrobić 7h na serwerze. Nie każdy żyje tylko 1.6 jeżeli Ci się to nie podoba zapraszam do złożenia podania skoro Ci się nie podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...