Skocz do zawartości
SQNFUN

[ZAMKNIĘTY]Reset COD 400

Rekomendowane odpowiedzi

@SQNFUN było napisane "dziś albo jutro" więc  taki temat mógłby powstać np. pojutrze. Kwestią logiki jest,  patrząc na dzisiejszy dzień że reset mógłby się odbyć wczoraj, ale może odbyć się też dzisiaj, bo OP nie zdążył dokończyć poprawek. Temat dlaczego zamknięty, pewnie temu aby nie było spamu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, happy #URLOP napisał:

@SQNFUN było napisane "dziś albo jutro" więc  taki temat mógłby powstać np. pojutrze. Kwestią logiki jest,  patrząc na dzisiejszy dzień że reset mógłby się odbyć wczoraj, ale może odbyć się też dzisiaj, bo OP nie zdążył dokończyć poprawek. Temat dlaczego zamknięty, pewnie temu aby nie było spamu. 

ale wczoraj powstał kolejny temat w którym nic na temat resetu nie ma, a oba tematy są zamknięte.
Myślałem że sobie z rana pogram, a tu kappa.

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak wiem temat powstał,ale reset nie został zrobiony,bo pojawiły się problemy z jedną klasą,dlatego reset będzie dziś po naprawieniu klasy. Żeby po resecie nie było takich problemów i zbędnych skarg na forum za nieprawidłowe działanie poszczególnych rzeczy. Przepraszam za małe zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I co w końcu z tym resetem? Jezeli jedna klasa jest zbugowana to co za problem ją usunac i zrobic reset a klasa zając sie i zrobic ja poprawnie na kolejny reset??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


34 minuty temu, WolfIDraV napisał:

@Mako118 wszystkie klasy już działają poprawnie ale z tego co mi wiadomo to @S0B0T4 nie ma dostępu do SQL by zrobić reset i trza czekać na kogoś z góry by zrobił.

@happy @SUNN. #URLOP @Malu @aquax

 

Sunn: @SQNFUN SOBOT4 ma kontakt z Malu skoro mają robić reset więc nie wiem po co to wołanie. Zbędny post.
EDIT: @SUNN. #URLOP Jak widzisz wołanie się przydało i reset został zrobiony, @Malu dzięki. 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...