Skocz do zawartości
FairyTail

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick/i : Fairy Tail

wiek: 20 lat

Znajomość Amxx : 5,5/10 kappa ( pozapominałem sporo -latka lecą )

Staż w cs : 1.6 12 lat znany wcześniej w nickach To Nie Kiełbasa , i Tyrolska Konserwa grałem kilka lanów dosyć wysokie noty miałem, w cs go staż 2 lata orzełek, obecnie znudziła mnie ta wersja gry ( w 1.6 lepsza społeczność znacznie mniej nerwów i czitów ) .

Steam / non steam 

Dlaczego ty: po pierwsze doświadczenie na kilku prywatnych serwerach jako admin w dawnych czasach, nakładając na to sporą aktywność po 7-11 godzin dziennie ( pracuje w domu poprzez internet więc mam czas  ). Kultura jest , chociaż wiadomo czasami coś wymknie się szczególnie gdy sepleniący 8-9 latek ma po 78-4 a admy śpią,  takie tam kile ze spawna przez ściany :).Jak  wiadomo każdy z nas to przeszedł chociaż raz w życiu - #haksy nie śpią.  Gram najczęściej na cod cs go chętnie rozdaje niepotrzebne skiny no wiadomo jak jest, jednym się trafia innym nie. Co jeszcze? hmm Mam dobre kontakty werbalne z graczami jestem dosyć lubianym podejrzliwym człowiekiem 

Czas gry na serwerach : od 7 do 11 godzin 18 też się zdarzają szczególnie w weekendy.

Kontakt: ts,  mesenger, fb, tw, nk  jak ktoś jeszcze to ma :), wp.

Na koniec coś o sobie: Jestem Sebastian, nieszablonowy człowieczek z pasjami dalekosiężnymi typu literatura i gry komputerowe  . I Edyt BO prywatne życie mi było wytykane :) Pzdrawiam!!!

 

GameTracker : https://cache.gametracker.com/player/Fairy Tail/80.72.41.212:27330/

Edytowane przez FairyTail
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

Staż masz mega spory

Amx też spoko

Kultura jest chociaż czasem ci się zdarzy z białym dla beki po sobie pocisnąć.

Aktywność jakaś jest - poprawa musi być mimo wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...