Skocz do zawartości
lazart

[ODRZUCONE]Podanie na Admina By lazart

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:lazart
Wiek:15
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem już na paru serwerach adminem
Znajomość AMXX (W skali 1-10):8
Staż w CS-sie:gram dość długo 7 lat
Steam / NonSteam:nonSteam
Dlaczego Ty:Admin to nie robot wiadomo nie zawsze będzie jakiś admin on-line każdy ma swoje prywatne życie a ja chciałbym pomóc w opiekowaniu się serwerem i aby ta gra była czysta bez żadnych chacków
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:od 3-5 godz
Kontakt:http://multi-head.pl/index.php?/profile/39513-lazart/
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/lazart/80.72.34.124:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety jestem na NIE.

-- Brak steam 

-- Konto założone dziś, i napisałeś od razu podanie.

-- Masz tylko przegrane tylko 628 minut więc to jest proste do obliczenia i godzin wynosi tylko 10

--wiek

Miałeś u Nas admina może wszyscy nie wiedzą o tym, zmieniłeś nick dużo nowych ludzi doszło na serwer do Nas jak zauważyłeś i nikt Cie pratycznie nie zna. Ja Cie znam dobrze o tym wiesz. Jako były admin wiesz jakie są wymagania, a Ty ich nie spełniasz kiedyś go dostałeś, bo napisałeś w poprzednim podaniu 16 lat dziś 15 napisałeś. Owszem masz racje admin  to nie robot tylko że Ty wgl się nie pojawiasz na forum, nie udzielasz się, a na serwerze jesteś i nie jesteś dla Mnie to za mało . Jeżeli Ci zależy na tym stanowisku daj pozostałym graczom się poznać,aktywność musisz poprawić, udzielaj się na forum . Mam nadzieję że się zmieniłeś przez te parę miesięcy (wiesz o czym mowa) :) . Pozdrawiam :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na wielkie NIE:

-steam

-wiek

-słabe gt

- nie za bardzo dogaduje się z graczami

Nadużywasz też mikrofonu chociaż nie miałeś mutacji, po wielokrotnych ostrzeżeniach dopiero się uspokajasz. Poza tym konto na forum założone specjalnie do złożenia podania w tym samym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Lalcia napisał:

Niestety jestem na NIE.

-- Brak steam 

-- Konto założone dziś, i napisałeś od razu podanie.

-- Masz tylko przegrane tylko 628 minut więc to jest proste do obliczenia i godzin wynosi tylko 10

--wiek

Miałeś u Nas admina może wszyscy nie wiedzą o tym, zmieniłeś nick dużo nowych ludzi doszło na serwer do Nas jak zauważyłeś i nikt Cie pratycznie nie zna. Ja Cie znam dobrze o tym wiesz. Jako były admin wiesz jakie są wymagania, a Ty ich nie spełniasz kiedyś go dostałeś, bo napisałeś w poprzednim podaniu 16 lat dziś 15 napisałeś. Owszem masz racje admin  to nie robot tylko że Ty wgl się nie pojawiasz na forum, nie udzielasz się, a na serwerze jesteś i nie jesteś dla Mnie to za mało . Jeżeli Ci zależy na tym stanowisku daj pozostałym graczom się poznać,aktywność musisz poprawić, udzielaj się na forum . Mam nadzieję że się zmieniłeś przez te parę miesięcy (wiesz o czym mowa) :) . Pozdrawiam :P

 

 

Wiem o czym mowa pogram dłużej sama ocenisz ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Puki co jestem na NIE 
-/+ wiek 
-ns
-gt 10 godzin? troszku mało jak na podanie

nie znam cie za dobrze gram na serwerze dość często widziałem cie z parę razy co widziałem z graszami zbytnio nie dogadujesz jak widziałem posty wyżej miałeś tu admina pod innym nickiem więc znasz wymagania wracasz na serwer i odrazu podanie? Zacznij grać nabij GT udzielaj się na forum daj się poznać na serwerze /



 

Edytowane przez Pawlator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...