Skocz do zawartości
Vusalie

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie Vusalie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Vusalie

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem): Ogólnie byłem adminem na 6 serwerach Cod-Mod i na 3 Zombie-Mod, nie miałem żadnej skargi.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę że 4

Staż w CS-sie: 8 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Ponieważ, chciałbym pomóc adminom pilnować ładu i porządku na serwerze, dobrze dogaduje się z graczami, nie stwarzam problemów nikomu

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: minimum 6h

Kontakt: Steam, Skype, Discord, Ts

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Vusalie/80.72.43.106:27022/

 

Edytowane przez Vusalie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że można dać Ci szansę ;)

+ wiek

+ doświadczenie

+ AMX każdy się nauczy

+ aktywność

+ nie ma z nim żadnych problemów

- steam ( jeśli będzie to okey :) )

Wpadaj podczas gry na ts'a :D

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, KreatywnyAli napisał:

A ja narazie jestem na nie, obecnie brak steam, bany za miny/txt

Skoro steam jest to  ja byłbym za okresem próbnym ;) Aktywny jest, do poprawy jedynie regulamin trochę, szansa się należy... a co poźniej to od Ciebie zależy :P

Nie mogłem edytować poprzedniego postu

Edytowane przez KreatywnyAli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE

Gracz banowany za miny / txt
W czasach mojego adminowania przyczepiał się o sprawiedliwe bany które potwierdzały że nie zna regulaminu.
Po za tym ma plusy, Steam już widziałem ale nie zmienia to punktu wyżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@up: vusalie wchodzi na Steam nie pierwszy dzień i gra jak Ty jesteś. Nie widzisz tego, tak jak nie widzisz dowodów w moich oskarżeniach co do adminów i mówisz, że są "bezpodstawne". Natomiast widzisz rzeczy, których nie ma, tak jak moje notoryczne łamanie regulaminów i to, że banowałem za darmo - gdyby takie rzeczy, byłbyś w stanie podać mi choć jeden dowód, skargę gracza, a nie puste słowa. Zatem skoro masz takie dysfunkcje poznawcze, Twoja opinia nie jest nic warta, a Vusalie nadaje się o wiele bardziej na to stanowisko, niż Ty.

Poza tym, chcę dodac, że teksty o jego dawnych banach to już przeszłość i obecnie gracz Vusalie gra naprawdę okej, więc są to tylko powtarzane bez sensu teksty, żeby chronić kolesiostwo adminów COD400

@bene: ten post jest nt podania, wstawka o chłopczyku poniżej jest dodatkowo, zaś jego post jest nie na temat w całości więc nie masz za co mi grozić warnem 

Edytowane przez Wywra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Wywra że tak powiem weź się człowieku pie*dolnij w łeb bo zaczynasz denerwować ludzi... Dzisiaj mi pokazał steam i gadałem z nim itd. A kto się nadaje na admina to nie tobie oceniać, wróciłeś i robisz cały czas o coś problemy jak małe dziecko... bo to ktoś raz przeklnie bo to coś tam i wszedzie gdzie ktoś coś napisze to ty musisz się wpie*dolić i wracać ciągle do tych twoich pseudo skarg... Mogę dostać tego warna na forum ale nie idzie z tym czymś wytrzymać, przypierdzielasz się do wszystkich o wszystko nawet jak nie ma problemu. Nw czy znęcają się nad tobą czy coś chłopie ale ogarnij się w końcu. I nie rób spamu pod każdym postem masz coś do mnie ? chcesz coś to zapraszam na pw a nie pod każdym postem będziesz się użalał

 

Sunn: @MoNt3 emocje emocjami ale proszę mi tutaj nie robić ścieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To zaczynamy show. @MoNt3 i @Wywra jeszcze jeden post nie na temat rekrutacji i oboje dostaniecie po warnie. Jeszcze się nie nauczyliście w innym podaniu? @Nodi @KreatywnyAli więcej argumentów proszę.

@MoNt3 Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia, proszę złozyć skargę na gracza w oddzielnym temacie i tam się produkować, uważaj na słownictwo - ranga admina coś ma reprezentować a nie tylko świecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro tak sobie Bene życzysz to proszę ;)

Steam jest

Aktywność jest

Doświadczenie jest

Wiek jest

Kultura jest

Biorąc pod uwagę wcześniejsze łamanie regulaminu i amx za okresem próbnym jak wcześniej napisałem.

Wystarczy??

*zróbcie coś z ta edycja bo trzeba10 postów pisać....

Edytowane przez KreatywnyAli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszę na prośbę Bene 

Widzę steam jest

Ogólnie jestem na tak ale ja bym był bardziej przekonany do twojej osoby jakbyś złożył podanie za 2 tygodnie bo za szybko je złożyłeś nic do ciebie nie mam ( wolałbym żebyś dał się lepiej poznać) Jestem za okresem próbnym.

+ steam

+ Wiek

+ Godziny są

+ Link do GT

+ Doświadczenie ma

+/- AMX z tym to nie będzie problemów Każdy łapie

+ Bezkonfliktowy

 

@Nodi raczej za moim pozwoleniem a nie na moją prośbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...