Skocz do zawartości
piston

hltv proszę właczyć bądz zmienić link do strony z demkami ...

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kolego sympatyczny jak nie umiesz tego zrozumieć bądż z interpretować to nie zamykaj bez myslnie tematu bo wejsc na server i tab wcisnac i pisze hltv to na kazdym servie jest tak to nie eureka tylko zadałem konkretnie  pytanie , jak nie działa hltv koło servera na forum pisze brak demka z tego dnia albo jest na innej stronie to czy mozna to zmienić ( i wiem ze jak ktoś jest odpaony trzeba wejść na specta nagrac demko) Wow nowość a jak jest ich 3 ? to nie lepiej by było hltv i tam masz mozliwość sledzić wszstkich graczy z danego meczu ... 

 

Jak mozna prosze przeniesc w dział 400 cod bo sie pomyliłem 

Edytowane przez piston
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koleżanko* jak już coś, w sumie dla Ciebie Pani. ;)

1. Przeniosłam temat.
2. zinterpretować*, bezmyślnie* - polecam skorzystać ze słownika albo google.
3. Widzę, że jest problem z HLTV COD 400 mimo, że w panelu jest perfidnie napisane, że jest włączone, więc dziwne, że demek nie można pobierać od dłuższego czasu. Link do HLTV na stronie jest zgodny z linkiem na 1sk. Zgłosiłam błąd wyższym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oto mi chodziło Po co zbędne Twoje Wypowiedz   jak by było inaczej to bym pisał wystarczyło zobaczyć Na Pani trzeba mieć Lata Koleżanko ale to przemilczę mogłaś od razu tak zrobić a nie zamykać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, piston napisał:

Oto mi chodziło Po co zbędne Twoje Wypowiedz   jak by było inaczej to bym pisał wystarczyło zobaczyć Na Pani trzeba mieć Lata Koleżanko ale to przemilczę mogłaś od razu tak zrobić a nie zamykać temat.

Nie spinaj już swojej jakże ładnej buzi. Równie dobrze mogłeś napisać i poprosić o otwarcie tematu jak Ci coś nie pasowało.

Koniec spamu, następny post będzie odpowiednio nagrodzony.
Wyżsi są poinformowani, więc czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hapyy Pomyliłem sie i prosiłem o przeniesienie tematu w dział cod 400 bo hltv nie nagrywa  ale pisze na servie jako że bystra koleżanka mi napisał bo bym nie widział i zbędny by był moj temat , że hltv sie nie nagrywa i żeby to opanowali to już ponoć zostało zgłoszone wyżej .A co do słow to chyba się coś pomyliło bo w żaden sposób nikogo nie obraziłem i panuje nad słowami :)

Edytowane przez piston
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@happy tak naprawdę ja go w ogóle zrozumieć nie mogę. Pisze jakby nie był z Polski.....
@piston koleżanka Ci napisał? Aha, no spoko. I nie "ponoć" tylko zgłosiłam, happy może potwierdzić, ale po co dalej spamować w temacie....

Zostało zgłoszone, więc czekamy na pozytywny rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...