Skocz do zawartości
nju1

New1 krótkie podsumowanie karuzeli żenady

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się. zostałem permanentnie i niesłusznie zbanowany na serwerze multi-head.pl OnlyDD2 #1. Może od początku. Zacząłem przygodę na tym serwie jakoś na początku mojej styczności z CS'em, czyli relatywnie niedawno. Był to okres ciężki - każdy zna pierwsze kroki w FPSach. Motywacją i treningiem dochodziłem do coraz większej wprawy. Kilkanaście lat w fpsach pozwoliło mi b. szybko ogarnąć mechanikę gry i rozrzut. Wtedy zaczęły się pierwsze problemy z adminami (głównie z Czarną i osobami skupiony w tym kółku adoracji). Niewiele trzeba było czekać na pierwszego bana - ssy do wstawienia. Po jakimś czasie kolejny ban - nagrane demko. I tutaj chwilka refleksji. Oczywiście nie używam żadnych cheatów, ale zastanawia mnie fenomen demek. Jeżeli ktoś ma lepszy moment wówczas nie idzie racjonalnie wytłumaczyć pewnych spontanicznych zachowań. Koniec końców zostałem uniewinniony. Dzisiaj poleciał kolejny ban z demkiem, którego nie chce mi się oglądać nawet z racji niewinności i przebojach z poprzednim demkiem.  Maksyma "dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" jest na tym serwerze wiecznie żywa.
PODSUMOWANIE:
Zostałem zbanowany za to, że gram lepiej od Was. Zostałem zbanowany za to, że Was nie znam i mam przegrane 400h a umiejętnościami dorównuje lub przeganiam najlepszych na tym serwerze. Często padałem w kuriozalnych sytuacjach z racji niepełnej znajomości mapy, ale wtedy oczywiście nie było podstaw do zazdrości. Jest to serwer pół amatorski, gdzie górują relacje koleżeńskie nad zdrowym rozsądkiem. Od początku info, które dawałem adminom było ignorowane. Po serwie latają boty bez realizowania celów, w tym również znajomi adminów którzy nie ponoszą za to żadnej kary. Ten serwer nie jest wart poświęcania czasu najlepszych graczy, bo zostaną oni uznani za outsiderów i piętnowani. Poznałem kilku fajnych gości, z którymi dobrze mi się grało i tego mi najbardziej szkoda. Żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem czemu piszesz o tym w "Sprawach serwera" skoro to nie dotyczy serwera (prócz tego, że demko z niego pochodzi i na tym serwerze grałeś). Decyzji o banie nie podjęła Czarna tylko OP UBT. Czarna tylko i wyłącznie dodała tego bana.

1 godzinę temu, nju1 napisał:

Jest to serwer pół amatorski

Jak 100% innych, profesjonalne serwery skończyły się ładne lata temu. Teraz stoją same publiki.

1 godzinę temu, nju1 napisał:

początku info, które dawałem adminom było ignorowane.

Nie było ignorowane, po prostu podawałeś ślepe strzały. Nam pomaga ESP i inne narzędzia.

1 godzinę temu, nju1 napisał:

Po serwie latają boty bez realizowania celów, w tym również znajomi adminów którzy nie ponoszą za to żadnej kary.

Jak byś dobrze się przyjrzał to i "znajomi adminów" wylatują za cele i inne przewinienia. Spytaj się choćby Marihuany, który ode mnie miał już po kilka banów i to nie na 5min tylko nawet tygodniowe. Nie myl braku bana z powodu wątpliwości admina (lub po prostu tego nie widział) z kolesiostwem. 

1 godzinę temu, nju1 napisał:

Ten serwer nie jest wart poświęcania czasu najlepszych graczy, bo zostaną oni uznani za outsiderów i piętnowani.

Dziwne z kilku powodów. Już Ci je podaję: 

1. HARRY POTTER, Call me Softly (jaki by on nie był pyskaty), niegdyś Diesel (chociaż to był pół-bot), Jop i wielu wielu innych - karają 10x lepiej od Ciebie i jakoś nie są banowani. A to tylko wierzchołek.

2. Przynoszę Ci trochę pokory - do najlepszych graczy serwera możesz/mogłeś aspirować ;) Nic poza tym na tą chwilę, specjalnie się nie wyróżniałeś (prócz dem jak widać x d).

Niemniej, jak już chcesz wylewać wiadro pomyj to nie na serwer i adminów. Admini zebrali dowody, dostarczyli je, UBT je rozpisało na B+ więc dostałeś bana. Trochę się domyślam powodu tych pomyj - Twoje odrzucone podanie na admina.

Przenoszę temat do "Pożegnaj się" bo ani to odwołanie ani nic innego...

PS. Dema nie oglądałem (jeszcze), więc nie wiem co tam nawywijałeś. Ale trochę pokory to by Ci się przydało, bo tą "żenadą" z tytułu tematu jest samozwańcze klasyfikowanie siebie jako top gracza serwera. Nie odmawiam Ci umiejętności bo jakieś tam masz ale przed Tobą jeszcze długa droga do topki.

Było miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No elo mordo troszkę przegiąłeś z setami. Szkoda, że akurat byłem w pracy nie zdążyłem sie wypowiedzieć w odwołaniu. Dziwne, że wątpisz w umiejętności Czarnej akurat ona jedna z niewielu potrafi wskazać kto sie pali pod hl1 :)

Cóż było miło siemka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żegnaj. Co do adminów Twojego serwera się nie wypowiem i nie odrzucam możliwości, że mogą przesadzać a i może znajdzie się tam niekompetentna osoba. Ale co do samej sieci, jest świetnie zorganizowana. 

Są właściciele, którzy na tym zarabiają, są ludzie od zarządzania, są administratorzy serwerów, którzy nie płacą składek jak kiedyś się to robiło (a na innych sieciach do dzisiaj), a nawet za aktywność są nagradzani darmowymi klasami premium, czy VIPem. Naprawdę wszystko funkcjonuje świetnie, UB można dostać nawet po 5min, więc warto z sieci korzystać:) 

Nie zrażaj się, albo zmień serwer. Ja na COD400 trochę pograłem, trochę adminowałem, zrezygnowałem z admina, a teraz chcę wrócić. Przez to, że uczciwie zgłaszałem (zarówno rzadko adminów jak i często graczy), jestem tam ciśnięty od najgorszych, a pewien typ na TS3 nawet jechał mi po matce bardzo długo. Zbrzydło mi to trochę, nie powiem. Ale zostałem, bo na serwerze poznałem wielu za********h ludzi, tak jak i na forum, patrząc na tych ludzi widzę, że przypadki, z którymi się spotkałem, to są jednorazówki, krople w morzu :D Na przykład mój przedmówca @Bezzi, nie dość, że moderator, to jeszcze opiekun Unban Team, a jakoś ma czas na Steam porozmawiać o COD400, wlepić komuś bana gdy podrzucam mu demko+IP, albo nawet wypisywać w środku nocy do jednego z H@ sieci, żebym rangę Premium dostał prawie od zaraz :) 

Nie wiem tak naprawdę ile masz Ty racji, a ile ktoś inny, ale sieć naprawdę Ci polecam z całego serca i poznasz tutaj za********h ludzi i zwróć uwagę, że mówi to koleś przez niektórych na COD400 wyzywany na TS3 w kółku wzajemnej adoracji określeniami, których nie zacytuję, bo Bezzi wlepi mi warna :D

Rozpisałem się za dużo, ale po alkoholu i po ciężkim dniu w robocie lubię się rozpisywać, jak nie mam akurat żadnych artykułów w internet do napisania. Mam nadzieję, że zwrócisz uwagę na moje zdanie i zostaniesz, bo skoro jesteś rzekomo dobrym graczem i podnosiłbyś poziom gry, to przydasz się tutaj. 

Dobrej nocy, lub poranka :D

 

@SUNN co do pierwszego, jak napisałem, słabo sytuacje znam i chciałem tylko gościa zmotywować :D Co do drugiego, mój błąd i post zbędny, ale chociaż może na sercu mu się zrobi :D dzięki za sprostowanie.

Edytowane przez Wywra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Wywra napisał:

Co do adminów Twojego serwera się nie wypowiem i nie odrzucam możliwości, że mogą przesadzać a i może znajdzie się tam niekompetentna osoba

Sęk w tym, że admini go nie zbanowali. Bana dostał po tym jak UBT zadecydowało że jest spalony. Nikt nikogo u nas na siłę nie banuje.

 

Godzinę temu, Wywra napisał:

Nie zrażaj się, albo zmień serwer. Ja na COD400

Ban na jednym serwerze = ban na całą sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...