Skocz do zawartości
kraftpl123

[ODRZUCONE]Łuki na Admina ?!. :)

Rekomendowane odpowiedzi

nick: KraftPL

Wiek:15+ mutacja jak nie wierzycie sprawdźcie się sami  

Doświadczenie (w byciu adminem) Nie miałem admina ale jak miałbym ogarnąłbym se wszystko ale amx znam dobrze

:Znajomość AMXX (W skali 1-10):amx mam 8-10

Staż w CS-sie:Steam / NonSteam: nie 

Dlaczego Ty:Dlaczego ja ponieważ serwer jest ogarniety ale czasami ludzie wbijają  z citami i nie da sie ogarnąć ale jak admin jest to się da drugi powód ludzie dawają zle miny na przejsciu i wkurza strasznie i tak i tka nie można i też ogarnąć dzieci którzy krzyczą.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ja wbijam w rano często i wieczorem jak jest wolne to wtedy częściej a na serwie jestem ciągle i gram cs 4 lata

Kontakt:gg skype i ts3

Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/KraftPL/80.72.34.124:27034/ 

Dodos thx za rady będe je używać i jak nie dostane adma to poczekam 14 dni i napisze dużo lepiej :) thx

Ja jestem aktywny na serwie pomagam czasami ludziom nowym zeby wpisali se /klasa , /klasy lub /freelvl i ja gadam przez mikro i rozmawiam z innymi graczami i witam się na serwie. :)

Edytowane przez kraftpl123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Puki co jestem na Nie ale może się to zmienić :)

+wiek
+/- doświadczenie ( każdy ma ten pierwszy raz) :P
-/+ steam 
+amx 
-/+ gt

W miarę się dogaduje z graczami aż tak często go nie widzę ale jest spokojnym graczem można z nim fajnie pogadać . wbijaj na forum zapoznaj się godzinki powbijaj postaraj się być aktywny i ogarnij ten mikrofon wkońcu :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, kraftpl123 napisał:

sorry ale nia mam ale też moge nagrać na yt reklame forum

Nie. Musisz dodać link do Twojego GT z serwera, inaczej podanie po 24h wyląduje w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE!

-/+ wiek

-steam

-brak podanego GT

Co do znajomości amx także nie jestem pewien. Na serwerze często cię nie widzę. Za bardzo nie wyróżniasz się na serwerze i nawet nie za często komunikujesz się z ludźmi. Raczej mojego zdania co do podania nie zmienie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Juras ^.^ napisał:

Na NIE!

-/+ wiek

-steam

-brak podanego GT

Co do znajomości amx także nie jestem pewien. Na serwerze często cię nie widzę. Za bardzo nie wyróżniasz się na serwerze i nawet nie za często komunikujesz się z ludźmi. Raczej mojego zdania co do podania nie zmienie. :) 

to jego gt https://cache.gametracker.com/player/KraftPL/80.72.34.124:27034/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Juras ^.^ napisał:

Na NIE!

-/+ wiek

-steam

-brak podanego GT

Co do znajomości amx także nie jestem pewien. Na serwerze często cię nie widzę. Za bardzo nie wyróżniasz się na serwerze i nawet nie za często komunikujesz się z ludźmi. Raczej mojego zdania co do podania nie zmienie. :) 

Ja na serwie jestem aktywny wbijam se pograć wbić se lvl i ja ciągle witam sie na serwie witam z graczmi którymi długo gram i mówie przez mikro ciągle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, kraftpl123 napisał:

Ja na serwie jestem aktywny wbijam se pograć wbić se lvl i ja ciągle witam sie na serwie witam z graczmi którymi długo gram i mówie przez mikro ciągle :)

nie wypowiadamy sie w swoim podanku :) na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hallo ? @DoDoS12345 gdzie jest napisane w regulaminie że osoba która składa podanie nie może się wypowiedzieć ? Jak na razie to Ty robisz tutaj spam, czytaj wypowiedzi wyżej, kolega już podał GT a Ty nie potrzebnie się udzielasz i komentujesz. I pamiętaj o tym na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...