Skocz do zawartości
Mouseku1

[ZAMKNIĘTY]propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycja dodaniaa pkt w regulaminie dotyczącego "Rashu", spytacie dlaczego komu to potrzebne? 

A więc 

-miałem nie raz sytuacje kupuje sobie broń mapa de_dust2 po stronie TT i z anarchi wybiega 3 typa ja dostaje głowe i koniec

-Cs_assault nie da się wyjść zrespa bo TT  wychodzi z respa od strony "Mostu" i odrazu zabija lub po przeciwnej stronie 

-Dalej myśle napiszą inni użytkownicy 

Zapraszam do Dyskucji na temat propozycji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 minut temu, Tusiek3210 napisał:

Ale pomyśl może jak ma TT nie "Rashować" oni mają cele więc mogą robić co chcą tylko muszą podłożyć pakę lub uratować zakładników :)

Pomysl... Mu nie chodzi o mapy typowo jak dust czy inne, ale o takie typu kabul, gdzie to TT ma cele, a CT na respie TT jest w 4-5 sec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


46 minut temu, Tusiek3210 napisał:

 Przeczytaj to dokładnie i przemyśl to :)

Chodzi oto: Mapa de_dust2 TT ma cele i musi pake podłożyć, CT idze na bombsite i broni a nie biegnie na resp TT(nie rashuje) tylko broni tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Halo halo co do spam.

Krótko nie będzie czegoś takiego w regulaminie. Do jest FFA a nie serwer TP. TT jest od raszowania, CT jednak też może. Jeśli jesteś wolny w strzelaniu i kupowaniu broni, to nadrób.

 

Propozycja odrzucona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...