Skocz do zawartości
Born

[UB]ssy B2K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam @Bezzi  w związku z banem na @BORN2KILL.. Dostał bana bo dziwnie strzelał i po prostu nie byłem pewien czy gra czysto. Nie ważne czy jest ubt czy super adminem traktuje się wszystkich jednakowo. Zresztą jeśli to uraziło przepraszam ale wykonywałem prace swoją, gracz był niejednokrotnie zgłaszany na u@ i czacie nie byłem pewien czy jest czysty, dostał dlatego bana na ssy. Fakt dostał być może zbyt pochopnie ( czas ) bana, i tu przyznaje za szybko go przyznałem. Jednak dzisiaj tyle osób strzelało przez ściany dorsy i czarowało akcje nie z tej ziemi, że gdy zobaczyłem jak szybkie strzały oddaje trochę przez ściane 2 razy po prostu dałem bana na ss. Pozdrawiam i przepraszam za Zajęcie cennego czasu panu @BORN2KILL. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż Faktycznie bana pana @BORN2KILL. nie sprawdziłem, i jest to moja wyłącznie wina i uchybienie. Dawno nie byłem adminem (około 8 lat) zaczynam więc praktycznie jak początkujący - szczególnie przy tak dużej serwerowni. Nie jest mi obce by bana sprawdzać, Jednak że tego nie zrobiłem dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic nie rozumiem niech ktoś mnie oświeci.

Co ma piernik co wiatraka? Na serwerze jest on graczem a nie UBT.

Zanim kogoś zbanujesz ss'ami sprawdź czy ta osoba nie miała juz takiego bana, wpisujesz w konsole amx_who i wyświetlają Ci sie SIDy graczy w tym przypadku ten STEAM_0:1:83645914 później wklejasz go w bans http://aquax.hekko24.pl/bansmh/search.php i sprawdzasz czy miał robione ssy. 

Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe i czytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...