Doman

[ZAMKNIĘTY]Recenzja ogrodu ze zwierzętami?

Witajcie :x 

Mama zostawiła Cię z młodszym rodzeństwem i nie wiesz co zrobić? Masz dziecko, ale chcesz pograć w cs-a? Zapraszam do recenzji bajki pt.,,Zwierzogród".

WRyOPll.jpg

Produkcja stworzona przez Amerykańską wytwórnię Walt Disney Animation Studios. Reżyserami tej bajki są Byron Howard oraz Rich Moore. Bajkę tą spośród innych wyróżnia osoba, która w niej wystąpiła, a mowa tutaj o piosenkarce Shakirze.

Ogólnie jako bajka ta produkcja jest okey. Porównując ją z innymi tytułami animowanymi jest odpowiednia dla jej odbiorców.

Film wyróżnia się na pewno udziałem piosenkarki, która udzieliła swojego głosu. Jak na bajkę przystało opowiada o tym, że za marzeniami warto podążać, że wszystko może się udać dzięki determinacji. Co możemy zobaczyć w bajce, która nosi nazwę,,zwierzogród"? Jest to przyjemna do oglądania produkcja, w której lekceważona, skazana na nudne życia królica pokazuje, iż mimo braku wiary ze strony rodziców jak i społeczeństwa dzięki determinacji można osiągnąć wszystko. Założenie pani królik było takie, że zostanie policjantką. Jej wzrost był barierą, która sprawiała, że zaliczenie egzaminów w szkole policyjnej jak i przekonanie do siebie pracodawcy nie było łatwe. Metodami prób i błędów powoli udaje jej się przybliżyć do zamierzonego celu. Jak to w bajkach bywa nie mogło się odbyć bez chwili zwątpienia. Tutaj pojawia się początkowy wróg pani królik, zły lis, który dzięki ,,wtyczkom" na mieście pomaga rozwikłać policjantce zagadkę po czym w trakcie śledztwa staje się jej przyjacielem. Bohaterowie napotykają korupcję u szczebli władzy co może odzwierciedlać w pewnym stopniu polskie władze. Bajka mimo prostego przesłania może dostarczyć nam ubawu przy niektórych komicznych scenach.

Co sądzę o tej produkcji? Biorąc pod uwagę moją opinię jaką mam na temat bajek XXI wieku mogę w pełni przekonany stwierdzić, iż ten film animowany został dobrze pokazany przez Walt Disney Animation Studios. W owej bajce występują normalne postacie. Królik, lis, owca. Niegdyś z niektórymi z tych zwierząt były same produkcje, a nie jak to dzisiaj ma miejsce roboty, lasery, gadżety. Jak wspomniałem wyżej jeżeli chcecie swojemu bratu/siostrze bądź dziecku pokazać coś ciekawego, innego niż na co dzień mają styczność to polecam tą produkcję.

FILM:

https://www.trt.pl/film/aamkuelvjt/Zwierzogrod-Zootopia-2016-DUBBING/720p/player-html5

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Super recenzja, na pewno wybiorę się na to do kina.
Pytanie z innej beczki, co się dzieje z tygodnikiem? Od 3ch tygodni cisza... @Missia #URLOP
Pozdrawiam i zostawiam łapkę w górę.

@SQNFUN wprowadzamy pewną nowość na wakacje dlatego nie było tygodnika. W tą niedzielę pojawi się ta nowość.

Edytowane przez Doman

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

córka od tygodnia wierci mi dziure w brzuchu zebym ją zabral na tą bajke, dzis przeczytałem jej twoja recenzje i normalnie   jak ręką odjął :) dzieki @Doman XDD 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Doman napisał:

Bohaterowie napotykają korupcję u szczebli władzy co może odzwierciedlać w pewnym stopniu polskie władze. 

Wskaz mi wladze ktora nie jest skorumpowana, to zaplace ci 200 zl ;] Generalnie nie wiem czemu ale dla mnie ta recenzja jest za krotka. Moze mam zwidy...
 

 

9 godzin temu, Master napisał:

córka od tygodnia wierci mi dziure w brzuchu zebym ją zabral na tą bajke, dzis przeczytałem jej twoja recenzje i normalnie   jak ręką odjął :) dzieki @Doman XDD 

Od kiedy ty masz corke? XDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.