Skocz do zawartości
.::[JELFA]::.

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

1.Chciał bym się zapytać czy jest możliwość wyłączenia oglądania broni bo często zasłania wszystko przed celownikiem :) bądź dodanie takiej opcji w /menu

2.Dodanie jakiejś mapy z hostami albo podmianę tego assaulta na innego

3.Czy jest możliwość dodania jakiś map np:cs_train,cs_overpas,cs_cobylstone,

4.Nie działa komenda /cena na nowo dodanych skinach,na wszystkich działa ale te dodane po ostatnim resecie nie działają na /cena

5.Proponował bym wyłączyć całkowicie /jackpot z powodu bugowania:skrzynek,kluczy

6.To samo tyczy się /rynek ze względu na wystawianie skinów i bugowanie ich na rynku

7.Prosił bym o poprawienie dropu mianowicie legendarne skiny lecą z co drugiej skrzynki a rzadkie prawie wgl

8.Prosił bym kogoś o ogarnięcie bugowania skinów,kluczy,skrzynek jest tyle sposobów na serwerze że to aż się na liczyć nie da np:wymiany,daj,rynek.jackpot.No jeżeli ktoś nie wierzy to zapraszam na serwer i proszę zobaczyć że co druga osoba ma wszystkie możliwe skiny na serwerze i to nie pojedynczo ale wszystkie po 20 no już ludzkie pojęcie przechodzi to co się wyprawia.Wiem że można robić SS i różne takie ale to 3/4 serwera by nie grało.Tym bardziej że co mądrzejszy buguje na jednym Nicku a na drugim gra i jak potrzeba to sobie przekłada skiny.

9.Nie zaszkodziło by po poprawieniu bugów jeżeli będzie się komuś chciało zrobić RESET :D (i dzieci płaczą :) )

 

 

 

Edytowane przez .::[JELFA]::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja się wypowiem w celu jasności.

1.Nie ma takiej możliwości, na każdym go mod serwerze tak jest i niestety tak musi być. Klawisz który używasz musisz inaczej zbindować tylko tak za działa. 

2.Mapy przykłady?

3. Ile razy mam truć du**ę że overpass buguje go mod? Mogę wgrać ale będzie po wyborze resetować na dd2.

Ogólnie do pkt 2 i 3 dajcie propozycje dobrą mapek i pomyślimy.

4.W trakcie naprawy

5.Jackpot zgłosiłem już technikowi, na razie tak zostanie, zrobimy reset wszystkiego po wgraniu nowego pluginu

6.Rynek działa dobrze, buguje się wtedy kiedy jackpot działa, ale jest zgłoszone.

7.Drop trochę zwiększony

8.Czemu piszesz w tym pkt. co wyżej

9.Odpowiedziałem wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie rynek mozna zlikwidowac, bo nikt normalny nie kupuje tam nic, a bugowanie rzeczy na nim jest prostsze niz na np. /jackpot bo tu wystarczy ze ktos wejdzie ci na konto, wystawi cos a graczowi nie znika to z ekwipunku. O sposobie na /jackpot pisalem, trzeba zbugowac do -1 klucza lub skrzynki (tu mozna dac jakas blokade że jak wyslalo sie oferte komus to nie mozna dostac nowej. A no i bagowanie na wymianach to to samo. Ostatnio dodane zostało że po wymianie nie mozna dawac od razu komus rzeczy, ale mozna dac komus kto te skrzynki oferte 50 kl za 1 stattrack i juz omija sie dawanie.

A z map to np de_westwood, css_aztec, cobblestona i czy mozna by usunac i dodac z powrotem Traina ? Bo nawet w zmianach mapy go nie ma .

Edytowane przez Aerwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety już wysyłałem dosyć sporą propozycję map do happyego podobno miały zostać dodana ale jak widać żadnej nowej mapy nie dodano.

Co do propozycji zgadzam się bardzo wy urozmaiciły nowe mapy na pewno zaciągniemy nowych graczy do naszego serwera :)

 

Pozdrawiam SceroN :)

 

 594d3d3a7d92a_download(2).jpg.b68da608b411901bf350d762fc2204c8.jpg

Edytowane przez ✪ sceron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, ✪ sceron napisał:

Niestety już wysyłałem dosyć sporą propozycję map do happyego podobno miały zostać dodana ale jak widać żadnej nowej mapy nie dodano.

Co do propozycji zgadzam się bardzo wy urozmaiciły nowe mapy na pewno zaciągniemy nowych graczy do naszego serwera :)

 

Pozdrawiam SceroN :)

 

Kiedy mi wysyłałeś? Szukałem pw 2 tygodnie wstecz i nic? Chyba że przed forum padnięciem i nie mam wiadomości. Pewnie wysłałeś wtedy kiedy byłem na urlopie i miesiąc mnie nie było..

Łatwiej w temacie wstawić w propozycji, jeśli je masz dawaj, wgramy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziekuje że bugowanie skrzynek i kluczy przez jackpot nie działa to bardzo teraz zmieni server tylko naprawcie jeszcze bugowanie wszystkiego przez rynek SWAGE.png.c474c2bc6f6b070bf98fb263a98d9c72.png

Edytowane przez kolip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Mapy to już niech reszta graczy coś zaproponuje ja chciałem rozbujać temat :) @kolip, @Mlodaa z m4 , @Aerwo Proponujcie :)

@happy chodzi o to że rok temu serwer prawie cały czas był pełny bo każdy tyrał że by mieć skiny ciężko było wejść bo slotów brakowało,nie oszukujmy się teraz gra tak mało ludzi bo nie mają celu.Skiny ? skiny to 5 minut roboty i masz wszystkie :) A ci co nie znają bugów denerwują się bo wszyscy bugują mają wszystkie skiny a ci co bugów nie znają ciężko tyrają że by coś ugrać ;) jeśli chodzi o rynek to bugują na wymianach a rynek służy do szybkiego przekazywania skinów drugiej osobie za 1 ST. 

Próbuję coś zrobić że by ożywić ten serwer,ściągam starych graczy którzy ze mną kiedyś grali,no ale trzeba zacząć działać,

Głównym problemem są bugi choć mógł bym się nie odzywać i reszta graczy bo to nam na rękę bo po co grać po 7 godzin dziennie że by zdobyć skina,jak robię buga na 700 skrzynek i kluczy i otwieram albo kopiuje konkretne skiny i w du**e z graniem.No ale nie którzy jeszcze coś chcą z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje zdanie jest takie :)

1. Wydaje mi się, że nie ma sensu trzymać na serwerze takiego czegoś jak rynek czy jackpot.. To jest używane TYLKO do kopiowania kl, skinów czy st... 

2. Uważam, że po resecie trzeba zmniejszyć drop na skiny dobre i wyżej, bo ma je praktycznie każdy, oraz wypadają dosyć często

3. Nowe mapy? Te co są to nudne się robią, więc coś nowego nie zaszkodzi ;D Aztec to klasyk, mógłby zostać dodany zamiast tego portu

Na razie tyle ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 24.06.2017 o 18:05, happy napisał:

Jackpot został zmieniony, nie powinno nic bugować, bo jest bez wstawiania skrzynek. 

 

happy no i co teraz jeśli nie można wstawiać skrzynek to na jackpocie nie ma zabawy ale dobra przynajmniej zmniejszyło się ich bugowanie ale nadal można je bugować przez rynek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, kolip napisał:

happy no i co teraz jeśli nie można wstawiać skrzynek to na jackpocie nie ma zabawy ale dobra przynajmniej zmniejszyło się ich bugowanie ale nadal można je bugować przez rynek .

dowody są na to, bo ja nie widzę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 17.06.2017 o 22:44, .::[JELFA]::. napisał:

1.Chciał bym się zapytać czy jest możliwość wyłączenia oglądania broni bo często zasłania wszystko przed celownikiem

Raczej nie, bo to jest typowo CS:GO modowa opcja.

Dnia 17.06.2017 o 22:44, .::[JELFA]::. napisał:

2.Dodanie jakiejś mapy z hostami albo podmianę tego assaulta na innego

3.Czy jest możliwość dodania jakiś map np:cs_train,cs_overpas,cs_cobylstone,

Overpass odpada, z cobblestonem też jest problem - wywalił serwer w nocy :|

Dnia 17.06.2017 o 22:44, .::[JELFA]::. napisał:

9.Nie zaszkodziło by po poprawieniu bugów jeżeli będzie się komuś chciało zrobić RESET :D (i dzieci płaczą :) )

O ile wiem, resety go modów odbywają się na wszystkich jednocześnie, więc musicie poczekać aż Aquax zresetuje wszystkie CS:GO mody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...