Skocz do zawartości
KrzKrzysztof

[ZAMKNIĘTY]Takie tam propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie zaproponuję zmiany do klas znajdujących się na serwerze:

Maga premium:

1. Grenadier - proponuję aby otrzymywał granaty co 10s ale zamiast i tak nie działającego 1/3, dałbym mu 1/2 na zatrzymanie przeciwnika z he oraz 1/6 na 2x dmg z sg552.

2. Wojskowy - wystarczy naprawić niedziałające 1/5 na odbicie pocisku.

3. Rusznikarz - proponuję usunąć minie oraz zastąpić dodatkowy dmg z mp5 od inty na całkowite ignorowanie wytrzymałości przeciwnika oraz dodać dodatkowe 30 dmg z mp5 przy trafieniu w głowę i szybkostrzelność od inty ale tylko na mp5.

4. Cichy morderca - proponuję troszkę bardziej zwiększyć niewidkę tak do 10/255.

5. Elitarny snajper - bez zmian.

VIP:

1. Kapral - proponuję zmienić mu g3sg1 na ak i m4.

2. Porucznik - proponuję dodać mu ignorowanie wytrzymałość przy trafieniu w głowę z famasa.

3. Rambo - bez zmian.

Szturmowe: 

1. Desantowiec - proponuję zamienić 1/6 na wyrzucenie broni na 2x przeładowanie broni nie licząc shootgunów.

2. Komandos - proponuję dodać że za każdego zabitego przeciwnika dostanie możliwość oślepienia kolejnego przeciwnika celując w niego i wciskając r na nożu, oślepnie będzie trwać 2 s oraz nie będzie się kumulować czyli zabicie 2 przeciwników nie da możliwości użycia 2 razy tej umiejętności.

3. Marines - proponuję zamienić podwójny skok na 1/12 na podwójne obrażenia.

4. Sztabowy - proponuję dodać mu 10 dmg z ak.

5. Telegrafista - proponuję zmienić mu broń z p90 na ak, m4 lub famasa oraz dodać mu ciche kroki.

6. Terrorysta - bez zmian.

7.  Plutonowy - zamienić lekką niewidkę na nożu na szanse na otrzymanie kolejnej rakiety przy zabiciu wynoszącą 1/9.

8. Szpieg - dodać dodatkowy dmg z glocka i usp przy trafieniu w głowę zależnie od inty 10+inta/5.

9. Saper - dodać 5 dmg z p90 oraz możliwość otrzymania kolejnej miny przy zabiciu 1/9.

10. Komendant - bez zmian.

Wsparcie:

1. Lekki snajper - zamienić 1/5 na widzenie trafionych przeciwników na radarze do końca rundy.

2. Medyk - zamienić 2 apteczki na apteczkę którą będzie mógł używać raz na 10s i zrobić na to osobny bind aby nie używać apteczki jednocześnie ze wskrzeszaniem.

3. Przemytnik wojenny - bez zmian.

4. Snajper - proponuję troszkę zwiększyć przelicznik od inty aby na max inta zawsze zabijał na 1 hs.

5. Wsparcie lotnicze - dodać 1/9 na otrzymanie kolejnego airstika przy zabiciu przeciwnika.

6. Wsparcie rakietowe - bez zmian.

7. Wsparcie strzeleckie - dodać 1 paczkę która odnowi amunicje także sojusznikom w okolicy.

8. Zwiadowca - dodać 20 dmg jeżeli zaatakuje kogoś od pleców.

9. Obrońca - zamienić 30% redukcji obrażeń na 1/4 na unikniecie strzału w głowę.

10. Partyzant - bez zmian.

11. Żołnierz militarny - zamienić 10% więcej dmg na 25% dmg jeżeli przeciwnik jest spowolniony.

12. Strzelec wyborowy - zamienić gaila na ak i m4 oraz zamienić 1/10 na oślepienie na 1/10 na 2x dmg.

 

Dodatkowo proponuję stworzyć nowego rushera który posiadałby m3 i szybsze strzelanie i przeładowanie z niej o 33% oraz nielimitowany zapas amunicji.

Edytowane przez KrzKrzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można jeszcze dodać kilka postaci:

Mistrz deagla - +25(+int) obrażeń z deagla oraz nie kończące się magazynki 

Skrytobójca - MP5 zatrucie (5dmg+int przez 3 sec) oraz elity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sie męczył chłopak by to napisać wkoncu chcialo mi sie to poczytac xD jestem za wprowadzeniem zmian koleszka ma główke do takich spraw myśli dobrze według mnie pasowały by takie zmiany ale czy zostaną wprowadzone? @happy @Lalcia polecam tą o to tutaj lekture

jestem za zmianami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@happy przecenia moje umiejętności.

@Lalcia wysłałem takie klasy jak Marines, Plutonowy, Saper, Telegrafista, Wsparcie Lotniczce, Wsparcie Strzeleckie, Zwiadowca a pozostałe klasy zrobię jak będę miał coś wolnego czasu.

A jeśli chodzi o Destantowca i nowego Rushera nie jestem na te chwile w stanie ich wykonać z powodu braku kodu na zwiększenie szybkości przeładowania(jak będę miał dużo wolnego czasu będę nad tym kombinował).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuję by premek nie zmieniać, posiadacze beda narzekać, sam mam i po zmianach po prostu klasa nie będzie taka jak podczas zakupu, elitarny nie jest zmieniony nic, a ta klasa potrafi zabić każdą inną klasę na hita ze scouta, nie widzę potrzeb zmiany premek, za coś ludzie płacą, wszystkie klasy Premium są ulepszone, a rusznikarz osłabiony...

 

Proponuję żeby wszystkie zmiany premium prócz rusznikarza zostały przerobione tak jak Krzysztof napisał, a rusznikarz został taki jak jest obecnie. Wtedy resztą klas Premium będzie grało więcej osób, i beda w stanie zabić rusznikarza, bo głównie dlatego że rusznikarz zabija większość pozostałych klas rampam próbuje go osłabić.

A jeśli planujecie zmienić także rusznikarza, to poproszę by zmienić moja Premium na elitarnego snajpera, ponieważ taka wersja klasy mnie nie satysfakcjonuje.

Edytowane przez Sarytek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chodź jestem top1 na serwerze to także narzekam no cóż po co komu tak mocna klasa (wziąłem ją ponieważ poszedłem na łątwizne zaraz zaczynam wojskowym) pozdrawiam ;)

Edytowane przez lazart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoko zmiencie rusznikarza, ale zmiencie mi premke na elitarnego snajpera i lajt. Specjalnie zmieniłem klasę by pograć rusznikarzem, bo myślałem że go nie zmienia, a jak zmieniaja to ich wybór. Ale na darmo zmiana premki poszla, dlatego oczekuje zmiany na elitarnego ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, lazart napisał:

chodź jestem top1 na serwerze to także narzekam no cóż po co komu tak mocna klasa (wziąłem ją ponieważ poszedłem na łątwizne zaraz zaczynam wojskowym) pozdrawiam ;)

haha ziom żartuje :P i sie tak nie chwal tym :) ^.^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Sarytek nie jest zmieniony bo nikt jeszcze nie zmieniał. Myślisz że napiszesz temat i w 5 minut masz? I wgl. co do za spam.

Jam mówi @Lalcia na pw, tutaj rozmawiamy o premkach nie duperelach.

Jeśli chcesz zmiany premium @Sarytek masz od tego oddzielny temat http://multi-head.pl/index.php?/forum/435-zmiana-premium/

 

Wraz z @Lalcia wgramy poprawki klas i dowiedzie się od niej w temacie, od razu za tym pójdzie resecik klas, gdzie też będą fajne konkursy wakacyjne.

 

Pozdrawiam. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Informacja

Z tej propozycji zostały z dniem dzisiejszym zrobione kolejne klasy(Żołnierz Militarny, Wojskowy, Sztabowy, Strzelec Wyborowy, Snajper, Obronca, Lekki Snajper, Kapral, Greanadier, Cichy Morderca)

Klasy pewnie zostaną podmienione dopiero po resecie u was.

Z tego tematu już więcej klas proponowanych nie będę robił więc @Lalcia jeśli możesz zamknij ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...