Skocz do zawartości
Wyimaginowany12332

[ODRZUCONE]Wyimaginowany UBT ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. W dniu dzisiejszym podjąłem decyzję o napisaniu owego podania. Zapraszam. 

Nick: Wyimaginowany12332

Wiek: Przeżyłem już 17 wiosen.

Steam_ID: STEAM_0:0:196536952

Link do BanidID: http://banid.pl/kto?to=0:0:196536952

Doświadczenie w ocenianiu: Gdy nie miałem Steama byłem w UBT na kilku sieciach. Niestety, rozpadły się. Dużo tam oceniałem i mało się myliłem. Czasem zdarzył się błąd, do którego się następnie przyznawałem. Człowiek nie robot, też się myli. Mimo wszystko oceniłem poprawnie bardzo dużą ilość osób. 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak, przez bardzo długi okres czasu. 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie.

Dlaczego Ty?: Hmm... dlaczego ja? Jestem doświadczonym już UBT, lubię pracować w grupie. Posiadam wysoką kulturę osobistą, potrafię przyznać się do błędu. Jestem człowiekiem otwartym, bezkonfliktowym. Zależy mi na tej posadzie, ponieważ lubię pomagać i chcę zrobić coś od siebie. Myślę, iż byłbym dobrym członkiem UBT, ponieważ już nie raz dostawałem szansę na innych sieciach. Na innych sieciach byłem wytrwały i do końca aż do rozpadu sieci danej byłem z nimi. Teraz przyszedłem do Was. Chciałbym pokazać i również swoimi umiejętnościami wzbogacić sieć. Cechuję się odpowiedzialnością, a powierzoną mi pracę wykonuję od początku do końca. Umiem bardzo dobrze posługiwać się AMXBansem, co też jest jakimś plusem. Myślę, że to tyle co mogę tu napisać. 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 2-3 godziny, lecz teraz zbliżają się wakacje, mogę być jeszcze dłużej. 

Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie): Tu nie, lecz na innych sieciach jak najbardziej. 

Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie): Oczywiście, że jest. Dokładniej, 5 miesięcy. 

Coś od siebie: Mam na imię Karol. Mieszkam i uczę się w Warszawie. Moje zainteresowania to: carspotting( fotografowanie samochodów) , sport i banowanie. :D

 

Łączę pozdrowienia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mój imienniku zasady to zasady nie spełniasz podstawowych wymagań, niestety, ale podanie muszę odrzucić.

Zgłoś sie do kogoś z wyższej administracji o zgodę na napisania podania i zapraszam za 2 tygodnie jak wszystko ustalisz z górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...