Skocz do zawartości
SebaTLK

[ZAMKNIĘTY]Skarga na PodajHazloOkon

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2017-06-19

Nick gracza:PodajHazloOkon

Dowody: Nie mam screenów lecz myśle że inni gracze się wypowiedzą i poprą te skarge.

Świadkowie: Rybson, koksy, jami, chicharito

Uzasadnienie: Goscio ma admina robi 4 glosowania na zmiane mapy i tylko żeby ona jemu pasowała głosowania trwały dotąd aż była wybrana ta mapa. Napisałem mu że jest żałosny dostałem bana na godzine. Może i słusznie ale zróbcie cos z tym żeby takiej samowolki nie było. Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, SebaTLK napisał:

Nie mam screenów lecz myśle że inni gracze się wypowiedzą i poprą te skarge.

Nie są potrzebni świadkowie tylko dowody. Masz 24h na dostarczenie dema/ssów. Możesz wykorzystać HLTV.

@PodajeHazloOkon a Ty co powiesz o tych zarzutach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem że moje zdanie niezbyt się liczy ale sorry jakiś gościu co 2 dni gra na tej serwerowni niesłusznie oskarża administratora.Błagam was to są kpiny? Admin robił vote 2 razy ponieważ mapy miały po tyle samo głosów.Na przyszłość mój drogi uważaj na lekcjach matematyki to i dobrze policzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, VoooDo napisał:

A tutaj nie potrzeba IP gracza? Śmiech na sali widać,ze za mocno wam wylizał du**ę faworyzacja... -.-

Przecież to jest skarga na admina a nie na gracza... I nie o dodanie bana tylko za to że gracz (którego IP znamy) dostał od tego admina bana.... Czytajże ze zrozumieniem. Zupełnie różne sprawy. Oczywiście otrzymujesz +1 warn za spam i za kulturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc sytuacja wyglądała tak admin @^^RYBSON^^ zrobił vote czy zmieniamy na mniejszą mapę, wynik głosowania był pozytywny, więc Rybson zrobił vote, ale wybrał najpopularniejsze małe mapy czyli te, które grane są cały czas jak wiocha, long i dd2x2 jako że nie jestem zbytnim zwolennikiem grania w kółko tych samych map dałem vote po ustaleniu z drugim obecnym adminem z dwoma innymi jak fy_pool_day i de_mini_train2. Po głosowaniu wyskoczyło vote failed więc musiałem je powtórzyć. Najwidoczniej użytkownik nieorientuje się kto jest adminem i obrał na cel tylko mnie niewiedząc że na serwerze było dwóch adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako że zostałem wywołany do tablicy to się wypowiem, były 4 głosowania z tego co wiem dwa dał Rybson i dwa Okon, poza tym z tego co się orientuję, a orientuje sie bardzo dobrze to faworytem Okonia było fy_pool_day, a było wybrane dust 2X2. Dla mnie to jest po prostu płacz sfrustrowanego dziecka trzymaj chusteczki drogi pociągu

77f3c0844a98a1fcb651044a44a4591e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, SUNN. napisał:

Nie są potrzebni świadkowie tylko dowody. Masz 24h na dostarczenie dema/ssów. Możesz wykorzystać HLTV.

@PodajeHazloOkon a Ty co powiesz o tych zarzutach?

To po co we wzorze skargi są świadkowie? Taka zapchajdziura, żeby wyglądało pro czy po to, by pokazać że ma się ich i tak w dupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. Potwierdzam wersję Okonia, inni gracze nie mieli pretensji o zmianę mapy na te które nie były grane wcześniej. Ba, nawet ktoś chyba napisał że w końcu jakąś inna mała mapa. A co do pana wnoszącego skargę to śmiech na sali.. temat bez dowodów i przynajmniej wstępnego rozeznania co do głosowań moich jak i wyżej wspomnianego drugiego admina. 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Consecuente napisał:

To po co we wzorze skargi są świadkowie?

Bo czasem rzeczywiście są pomocni a ich podanie jest potrzebne żeby ich wywołać np. z serwera do tematu jeśli będą jakieś wątpliwości. A jak sam widzisz, gracz piszący skargę nie podał ani jednego dowodu więc dopóki tego nie zrobi, nie mogę jej uznać za spełniającą wymagania skargi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, SUNN. napisał:

Bo czasem rzeczywiście są pomocni a ich podanie jest potrzebne żeby ich wywołać np. z serwera do tematu jeśli będą jakieś wątpliwości. A jak sam widzisz, gracz piszący skargę nie podał ani jednego dowodu więc dopóki tego nie zrobi, nie mogę jej uznać za spełniającą wymagania skargi.

 

 

Tego nie da się sprawdzić w logach? O ile się orientuję, gracz nie ma do nich dostępu ale mogę się mylić. Trudno nakręcić demko z kilkoma głosowaniami, gdyż tego nikt nie jest w stanie przewidzieć. HLTV może sprawdzić również każdy możnowładca, korona z głowy mu nie spadnie chyba? Rangi dostaje się dla kolorku czy dla wykonywania konkretnych zadań? Sam wielokrotnie sprawdzałem i logi i HLTV by potwierdzić teorię płaczącego. Ale to było dawno i na innym MH. Madzia @Inte Tillgänglig Danke:* potwierdzi jak często pomagała mi w wyszukiwaniu logów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowodów nie ma, logi sprawdzałem i faktycznie były dwa głosowania (przy pierwszym coś poszło nie tak) ale drugie już przeszło. W obydwu wygrała ta sama mapa (de_dust2x2) i na taką zmieniono.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...