Skocz do zawartości
hasho

[ZAMKNIĘTY]mute

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, miałem nadzieję, że nie zawitam tak szybko tutaj na forum, ale niestety sytuacja panująca na serwerze mnie do tego zmusiła. Krótko mówiąc proponowałbym dodać komendę "/mute", mała drobnostka, a radzę zauważyć jak mocno pomoże normalnym graczom którzy po szkole lub pracy przychodzą na serwer i chcą po prostu postrzelać, pozbywając się problemów z dzbanami i przeszczepami ludzkości, mam nadzieję, że propozycja zostanie przyjęta bez żadnych problemów i wątpliwości.

tak na marginesie, proponuję zbanować "dtE", gracz ten przez okres nocny z dnia 22 na 23 czerwca monotonnie puszczał jakieś gimbusiarskie pioseneczki spod Lewiatania, proponuję zrobić owemu osobnikowi utylizację i ograniczyć mu dostęp do tlenu, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do mute to @SUNN. ja się nie wtrącam.

Co do:

2 godziny temu, hasho napisał:

tak na marginesie, proponuję zbanować "dtE", gracz ten przez okres nocny z dnia 22 na 23 czerwca monotonnie puszczał jakieś gimbusiarskie pioseneczki spod Lewiatania, proponuję zrobić owemu osobnikowi utylizację i ograniczyć mu dostęp do tlenu, pozdrawiam.

Wiesz do tego trzeba mieć dowody, bo HLTV niestety dźwięku micro nie zapisuje. Bez dowodów nie zbanujemy gracza. Musisz nagrać demko ( 5-10 minut ) jak utrudnia i skopiuj jego ip i napisz w odpowiednim dziale, nawet podam Ci link -> http://multi-head.pl/index.php?/forum/385-skargi-i-problemy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 22.06.2017 o 23:24, hasho napisał:

tak na marginesie, proponuję zbanować "dtE", gracz ten przez okres nocny z dnia 22 na 23 czerwca monotonnie puszczał jakieś gimbusiarskie pioseneczki spod Lewiatania

Dostałem jakieś demko na PW i dodałem mu bana.

Co do mute menu - wgrałem jakieś inne niż poprzednie, może ten plugin będzie przyzwoicie działał.

EDIT: plugin wgrany, działa pod /mutemenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...