Skocz do zawartości
Bezzi

[ZAAKCEPTOWANE]Redakcjo żyj!

Rekomendowane odpowiedzi

- minimum 100 sensownych postów na forum. Jakiś tam spam jest

- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci. Wiadomo +

- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego. Oczywiście +

- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki. Potrafię złożyć zdanie, dwa a nawet trzy ;) +

- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum. Tak, bo muszę jako moderator @LOVASSS#URLOP mnie gnębi POMOCY. +

 

 

Imię: Karol.

Wiek: W lipcu 24, niestety.

Staż na forum: Prawie dwa lata.

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Moderator to taka ranga gdzie nie mogę popełniać błędów stylistycznych, ortograficznych i interpunkcyjnych.

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Tutaj niech inni ocenią.

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Godzina może dwie zależy od dnia i chęci.

Napisz coś o sobie: Mam na imię Karol pochodzę obecnie z Łomży, interesuję się tematami które zwykły laik obchodzi szerokim łukiem. Moją pasją jest denerwowanie ludzi co bardzo dobrze mi wychodzi, a tak na poważnie interesuję się sprawami Politycznymi jak i światowymi. Nie wiem co więcej napisać, nie potrafię się rozpisywać, a szczególne mówić o sobie. 

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Dlaczego wywiad? Przeżarły mnie one do kości, lubię pisać tematu tabu, które wstrząsają publiką. Nie lubię bawić się w pisanie długich monotonnych wywiadów czy artykułów, a za to uwielbiam jak coś jest treściwe i proste dla każdego :) 

 http://multi-head.pl/index.php?/topic/83984-isis-18/&tab=comments#comment-457491 

Myślę, że artykuł przypadł Wam do gustu a czy będzie więcej podobnych to już zależy od głosów i Pana Naczelnego bezczelnego :) 

 

@:.Aureox:. Chęć pomocy redakcji można nazwać jak chcesz, ale nie lataniem za rangą, nie chce mi się prosić kogoś o dodanie czegoś co mam już gotowe. Rangowiec to taka osoba co posiada owe rangi, a nie robi z nimi nic, czy coś takiego zauważyłeś w mojej osobie? :) 

@Missia Gotowe Skarbie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro chce pomóc to dlaczego Nie.

+ Jakieś tam pomysły ma

+ Spełnia wszystkie kryteria

+  Ma chęci , więc czemu nie?

Na Tak

PS: Robisz się powoli taki  "Rangowiec" :P 

Powodzenia :) 

@Bezzi Więcej dystansu do siebie ;d

 

Edytowane przez :.Aureox:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nazwa tematu musi być adekwatna do napisanego tematu, edytuj nazwę tematu, bo inaczej +1 dostaniesz. :D 

Tak odrobinę się nie rozpisałeś Kalorku, no ale cóż, piszesz całkiem ciekawe treści, zwłaszcza jak mówisz, lubisz tematy tabu... Nie pozostaje mi nic innego, niż być na tak, raczej nie muszę podawać powodów, no ale.. Jesteś ciekawą osobą, poukładaną, opanowaną, rozsądną i umiejącą składać zdania, argumenty i tak dalej, potrafisz rozmawiać z ludźmi. Tak więc no, tak.

 

#Bebzik_rangowiec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Moderator to taka ranga gdzie nie mogę popełniać błędów stylistycznych, ortograficznych i interpunkcyjnych.

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Tutaj niech inni ocenią.

wtf xDDDDDDDDDDDDDDDD

pytanie do osób wyżej, czytaliscie wgl to podanie?Xd

ogólnie to prócz tego co cytowałem nie ma się do czego przyczepic, powodznia.

Edytowane przez HaZarD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czym więcej redaktorów tym lepiej. Nie mogę się doczekać aż powrócą czasy kiedy w redakcji codziennie lub co dwa dni było coś wrzucane, bo obecnie jest trochę lipa.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc... Wymagania spełniasz, artykuł był ciekawy. Z Tobą nie powinno być problemów, bo dobrze pelnisz każdą swoją funkcję więc mogę spać spokojnie. Witamy w zespole!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...