Skocz do zawartości
MrMati

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie na Admina MrMati

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MrMati

Wiek: 17lat

Doświadczenie (w byciu adminem):Nie mam zamiaru was oszukiwać nigdy nie byłem adminem leczy chciałbym spróbować,chciałbym wiedzieć jak to jest.Mam zamiar zapanować nad tym serwery bo mało jest tam adminów,a często przykre sytuacje się zdarzają . Myślę ze podołam temu zadaniu

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7-8

Staż w CS-sie: Mój staż wynosi około 2-3 lata

Steam / NonSteam: steam,

Dlaczego Ty:Mam zamiar zapanować nad tym serwery bo mało jest tam adminów,a często przykre sytuacje się zdarzają. Jestem osoba która chyba najwięcej czasu poświeca na grę .W tydzień wbiłem top15. To chyba mówi samo za siebie.Wszystkie wymagania sepłnima w 100%.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Otóż czasu na cs-a poświęcam bardzo dużo teraz w wakacje to jest jakieś 6-8 godzin dziennie, Przeważnie wieczorek zaczynam o 18 a kończę czasami nawet o 3.00

Kontakt:skeyp,steam ,e-meil

Pozdrawiam serdecznie i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na TAK

 Ogarnięty gość , z kultura.Ogarnia dobrze AMX , ma wystarczający staż. Doświadczenia może brak , ale chyba w końcu trzeba spróbować.O pomoc względnie admina na pewno uzyskasz wśród nas wszystkich. Zycze powodzenia ryjuniu ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cóż... W takim razie dostaniesz 2 tygodnie okresu próbnego skoro nigdy nie byłeś adminem.

Zgłoś się do S@ z nickiem i hasłem do admina. Po otrzymaniu rangi, natychmiast zapoznaj się z tematami w dziale adminów i regulaminami obowiązującymi admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...