Skocz do zawartości
Born

[ZAMKNIĘTY]Ban za kulturę? Kpina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z TS3: BORN2KILL.

Kto zawinił (ewentualnie): Ola/Tralala (TWS)

Czas zaistniałej sytuacji: 15:52

Opis problemu i dowód: Po skończonym meczu w CS:GO (który grałem z Gustawem, eRem, Gawronem i Olą), dostałem bana na pół godziny od Olki będącej na koncie TWS'a. Miałem ją wyciszoną przez cały ten czas, bo nie ukrywam, że nie toleruje jej gry. Tak czy inaczej chciałbym wiedzieć za jaką kulturę niby ten ban

https://prnt.sc/fplxi4

Edytowane przez breed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@TWS Jako były h@ posiadasz uprawnienia do rangi administracyjnej na serwerze ts3 ze względu na szacunek do Twojej pracy jaką wykonałeś na sieci dla sieci. Pamiętaj też o tym, że range posiadasz Ty a nie Twoja luba, która przebywa na Twoim lub Waszym komputerze, lecz na Twoim kliencie ts3. Jedynym rozwiązaniem jest utworzenie nowego klienta na którym będzie przebywała @Olaa :D / Tralala bez rangi administracyjnej.  
 Jeśli chodzi o bana to w powodzie widzę, że nazwano Ole idiotką, czy to prawda Born? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Idiotka puściła mi z siatki" - dokładnie tak powiedziałem. Nie słyszałem reakcji ze strony Oli, bo zmutowałem ją w trakcie całej gry jak napisałem. Nazwałbym to raczej zwykłą złością sportową, którą raczej każdy gracz wykorzystuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serio born? Wyzwałes mnie od idiotki i jeszcze piszesz skarge? Pisalam do gustawa w tej sprawie, olał to, poniewaz tego nie slyszal. Po co mialabym klamac? Powiedzial, ze TWS ma SA i moge cos z tym zrobic. Dostales bana na 30 minut i piszesz skarge? Chyba słusznie. Nie zycze sobie, abys mnie wyzywal. Tyle mam do powiedzenia

Edytowane przez Olaa :D / Tralala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Malu tak wiem, że Ola nie powinna banować z mojego klienta ale było to spowodowane brakiem reakcji moderatora który powiedział, że Ola nie ma dowodów na to że ja obraził, co jest śmieszne bo jak można mieć dowód na obrazę przez mikrofon, nikt nie nagrywa rozmów na kanale. Co do skargi obraziłeś dostałeś bana proste to że kolega moderator nie chciał Ci go dać to już inna sprawa. @Malu Ola już nie będzie korzystać z uprawnień na moim kliencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ban dawno wygasł, Ola poczuła się urażona i zareagowała na to dając bana :) @TWS poswiadczył ze Ola nie bedzie korzystała z jego ID tylko z osobnego klienta bez zadnych uprawnień administratorkich, sprawę uważam za zamknięta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś już rozmawiałem na ten temat z @TWS, mam nadzieję że takie przypadki nie będą się powtarzać bo będzie redukcja super adminów i innych permisji. Nie powinieneś tak się wyrażać @BORN2KILL. zwłaszcza na cudzych kanałach. Jak napisał @Master sprawa przygasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...