Skocz do zawartości
DziquMeister

Podanie na Admina CS:GO 8 DziquMeister

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:DziquMeister

Wiek: Mam 14 ale jestem ogarnięty i po mutacji

Doświadczenie (w byciu adminem):W skali 1-10 to jestem na 8 ale mogę się podszkolić :D 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

Staż w CS-sie: 8 lat

Steam / NonSteam: Steam i NonSteam lecz gram na NonSteam z powodu ze buguje mi się serwer na steam :/ 

Dlaczego Ty: Myśle że pomoge na serwerze w np: banowaniu ludzi którzy  drą się na mikro czy bugują skrzynki albo oczywiście cheatują 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Na csa dziennie poświęcam około 6/9h 

Kontakt: Steam/Forum

Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/DziQuMeister/80.72.41.212:27330/ 

 

Link do steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198376574118/

Edytowane przez DziquMeister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy tylko ja widzę, że na serwerze w ostatnich 30 dniach byłeś 8 razy, najdłużej 5h a tak po 2/3.

Masz 14 lat i oczywiście od 6 roku życia nie umiejąc poprawnie mówić grałeś już w CSa ( nie próbuję nikogo obrazić ale zrozumieć, każdy jest wychowywany inaczej )

Doświadczenie jak i znajomość amxx'a też na moje oko jest wyssana z palca.

Do tego jeszcze raz Twój wiek, 14 lat, pełen serwer, koledzy, nie widzę jak radzisz sobie w tej roli.

Takie jest moje zdanie.

@DziquMeister nie sugeruję się moim czasem spędzonym na serwerze wraz z Tobą, tylko GT które pokazuje Twoją grę.

Edytowane przez El Mafioso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, El Mafioso napisał:

Czy tylko ja widzę, że na serwerze w ostatnich 30 dniach byłeś 8 razy, najdłużej 5h a tak po 2/3.

Masz 14 lat i oczywiście od 6 roku życia nie umiejąc poprawnie mówić grałeś już w CSa ( nie próbuję nikogo obrazić ale zrozumieć, każdy jest wychowywany inaczej )

Doświadczenie jak i znajomość amxx'a też na moje oko jest wyssana z palca.

Do tego jeszcze raz Twój wiek, 14 lat, pełen serwer, koledzy, nie widzę jak radzisz sobie w tej roli.

Takie jest moje zdanie.

Dobra rozumiem ale powie tak że nie  8 razy tylko więcej przynajmniej z 12 :) i nie 5h tylko po 6h siedziałem a że ty grasz tak żadko i mnie nie widzisz to nie moja wina ....i doświadczenie i znajomość amxx'a nie jest wyssane z palca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...