Mirabi

[ZAMKNIĘTY]Pora wszystko ogarnąć ;)

Napisano (edytowane)

Siema,

Od razu przejdę do rzeczy.

- Na serwerze jest wiele zbędnych pluginów, warto się zastanowić, czy są one tak bardzo potrzebne? Otóż nie. Po co na serwerze jest Ultimate Quake Sounds [MultiKill, Headshot etc.]? Po co jest plugin "ikony broni"? (Tak te ikony po lewej stronie ekranu). Sam mod jest delikatny jak jajeczko i powoduje sporo lagów na słabszych komputerach. Nie wierzycie? Dam przykład: Grając na CS:GO Mod AWP innej sieci (nazwę podam dopiero, gdy administracja nie zwarnuje i zezwoli) mam około 70, 80 FPS przy prawie całym serwerze * serwer ma 20 slotów, i jest na tej samej ofercie tego samego hostingu *. Natomiast tutaj ledwo 45 FPS wyciąga przy około 7-10 osobach na serwerze. Śmieszne? Bardzo. Pora zabrać się za porządki, bo z tego co widzę na wielu serwerach, w tym 10 GO Modach jest to samo. Dlaczego nie może być tak jak na DD2? Połowa z tych pluginów nawet nie dotyczy CS:GO moda. A właśnie, Opiekun od czego jest? A no tak, nie ma go. Jeśli trzeba moge wszystko ogarnąć AMXX 7/10 Steam, itd. Tylko czy przyjęlibyście 13-latka? No właśnie, chętni są. Ale nie spełniają 1 wymagania i od razu sayonara ;) RoundSoundy są już parę miesięcy te same..

- Zmiana moda serwera - hmm.. co wy na to? Licencja 200zł na sieć DOŻYWOTNIA! Tak jest to CS:GO Mod o wiele lepszy niż ten u nas. Rzadko występuje, więc unikat. Unikat=gracze. Co najważniejsze jest on wydajny. I za 200zł można wgrać go na całą sieć (polecam na niegrywalny serwer FFA, oraz na serwer CS:GO Mod Deathmatch ;) ). Link do moda: d0naciak.pl :) Jest również sklepsms, COD MOD! itd.

- Skiny - skiny mogę zrobić ja, popytałem paru ludzi, ocena 9/10 8/10. Dobre opinie, a nie te badziewia z gamebanana lagujące ^^

@Inte Tillgänglig Danke:* @SUNN.

@EDIT: Pomijając już fakt, iż na serwerze na mapie aaa_awp są nadal digle. Oraz po wpisaniu /pomoc i przejściu do VIP/SVIP (nie ma SVIPa na AWP) dostajemy MOTD z innych serwerów nieprzystosowane do AWP Only...

Edytowane przez Mirabi
"Ćoś ważnego"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do wydajności - nie pluginy a sam silnik go moda (plus jego pluginy) są takim obciążeniem. Możemy wywalić wszystkie inne pluginy, zostawić sam GO MOD a nie poczujecie różnicy. W tej chwili jest 16 pluginów ^^ 

23 godziny temu, Mirabi napisał:

Zmiana moda serwera - hmm.. co wy na to? Licencja 200zł na sieć DOŻYWOTNIA! Tak jest to CS:GO Mod o wiele lepszy niż ten u nas. Rzadko występuje, więc unikat. Unikat=gracze. Co najważniejsze jest on wydajny.

Nie ma opcji na zmianę moda (przynajmniej na ten który podałeś). Konsultowaliśmy tego moda jakiś czas temu i Nasz go mod > donaciak. Tym bardziej, że naszego go moda cały czas szlifujemy.

- Skiny - skiny mogę zrobić ja, popytałem paru ludzi, ocena 9/10 8/10. Dobre opinie, a nie te badziewia z gamebanana lagujące ^^

No to najpierw je pokaż, bo w ciemno nikt nie będzie nic wgrywał :P

Pomijając już fakt, iż na serwerze na mapie aaa_awp są nadal digle

To nie jest przypadkiem ta mapka na której deagle po prostu leżą na ziemi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@Malu #URLOP @aquax @SUNN.To usuncie zbędne pluginy, ;) można jeszcze zrobić downgrade do wersji która była tu rok temu, bez jackpota i rynku. Tutaj nikt nie korzysta ze stattracków, jedynie jackpot jest używany i misje. Polecam też poprawić losowanie skrzynek bo nawet nie da się zobaczyć kto wylosował, tak szybko to idzie. Ogarnijcie też zbędne MOTD (VIP,svip) bo to też jest syf.

Edytowane przez Mirabi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
56 minut temu, SUNN. napisał:

To nie jest przypadkiem ta mapka na której deagle po prostu leżą na ziemi?

Nie, na tej mapie deagle sie dostaje z automatu, były posty o usunięcie, jednak zadanie zbyt trudne :/

31 minut temu, Mirabi napisał:

Tutaj nikt nie korzysta ze stattracków, jedynie jackpot jest używany i misje. Polecam też poprawić losowanie skrzynek bo nawet nie da się zobaczyć kto wylosował, tak szybko to idzie. Ogarnijcie też zbędne MOTD (VIP,svip) bo to też jest syf.

VIPY i SVIPY nie działają - w sumie dobrze, po co na oAWP VIP czy SVIP - i co by posiadał? deagle? wiecej hp? niech tak zostanie.

Misje też trochę bezsensowne, za każdym razem nagrodą jest 1 klucz...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, doc95 napisał:

Nie, na tej mapie deagle sie dostaje z automatu, były posty o usunięcie, jednak zadanie zbyt trudne :/

VIPY i SVIPY nie działają - w sumie dobrze, po co na oAWP VIP czy SVIP - i co by posiadał? deagle? wiecej hp? niech tak zostanie.

Misje też trochę bezsensowne, za każdym razem nagrodą jest 1 klucz...

Można też dodać więcej misji bo jeżeli się wykonało już je wszystkie tak jak ja to dla gracza nudzi się gra...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem wam tak. Misje dla mnie raczej sa bezsensu. Po każdym resecie wykonuje sie to samo i samo ot tak z nudy raczej. Co do digli na tej mapie to czasem dobrze i z pistoletu strzelic :) na awpone sa tez dostepne pistolety, bardziej stamtąd bym je usunal ale malo kto wie gdzie je kupic :P dla ludzi ktorych interesuja skiny dalbym reset skonow co jakies 2-3 miesiace gdyz ciezko uzbierac cos sensownego po miechu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to w ogóle nie rozumiem tych resetow, co miesiac-dwa jest reset i w kółko wbija się to samo od nowa, pytanie tylko po co :d. Z misjami to jest tak jak mówi @Sztuk, a wykonuje się 9/11 w 2 dni, masa błędów, bezsensownych pluginów, np jest blokada wymian, która nawet nie działa jak zresztą 70% całego "/menu" 😀

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, TurboDiesel napisał:

Ja to w ogóle nie rozumiem tych resetow, co miesiac-dwa jest reset i w kółko wbija się to samo od nowa

Na innych serwerach też są resety co 1-2 miesiące i nawet pojawiają sie głosy że to i tak jest zbyt rzadko.

Co do misji - przyznam szczerze, że nie wiem co i jak będzie i czy będą jakieś zmiany. Propozycje są przekazywane dalej ale z racji nadchodzących resetów i bugów, skupiamy się póki co na "odbugowaniem" go modów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do deagl tłumaczyłem. Plugin crashował mapę, gdy blokowałeś deagl. Nie wiem czemu, USP i GLOCK poszło bez gadania zablokować co nie ma na innych mapach ( gdy są w standardzie ). Co do tego jest kilka opcji. Albo wprowadzić zmianę w regulaminu zakaz używania innych broni, usunąć mapę, albo po prostu tak grać. A mapa z tego co wiem jest dobra, usunąć też szkoda. Czekam na głosy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogolnie ja jestem za tym zeby ta mape zostawic. Raz na jakis czas jak sie postrzela z dgla to zawsze jakies udogodnienie a mozna sobie z graczami z deaglami fajnie radzic bo to przewaznie rusherzy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.