Skocz do zawartości
RosePL

[ODRZUCONE]Podanie by Rose

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rose

Wiek: 19

Doświadczenie (w byciu adminem): Od wielu lat sprawowałem, jak i dalej sprawuje władzę administratora na niejednym polskim serwerze.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Mocne 9

Staż w CS-sie: Ponad 7 lat

Steam / NonSteam: Chwilowo NS, ale jak będzie przypływ gotówki to Steam

Dlaczego Ty: Bardzo dużo czasu spędzam na serwerze i za przeproszeniem dostaje kur*icy jak ktoś łamie regulamin. Myślę sobie wtedy:" hmm... może zgłoszę go na u@? Ale nie, nie mogę, ponieważ NIE MA ADMINA". Na serwerze jest bardzo mało adminów. Ja teraz spędzam sporo czasu i chciałbym, aby gracze nie mieli prawa do łamania regulaminu. Wiadomo, że zło nigdy nie śpi :D , a więc ja świetnie kwalifikuje się na admina, ponieważ ( jak ująłem wyżej) jestem bardzo aktywny.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: praktycznie od rana do wieczora (9-23)

Kontakt: Forum jestem dostępny 24/7,  za jakiś czas również Steam

Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Rose/80.72.34.124:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie gdyż , jak nie ma admina i zdąbędzie  nuke to cały czas je buguje , i kultury ten gracz nie ma bo jak puszczam na niego rakiety to potrafi zwyzywać . Dlatego jestem na Nie bo łamiesz regulamin !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, Winn3R napisał:

Jestem na nie gdyż , jak nie ma admina i zdąbędzie  nuke to cały czas je buguje , i kultury ten gracz nie ma bo jak puszczam na niego rakiety to potrafi zwyzywać . Dlatego jestem na Nie bo łamiesz regulamin !!!

Jak mogę bugować nuke? Raz mi się zdarzyło, bo nie wiedziałem, że to jest bug. Kulturę posiadam, ale wiadomo, że każdemu potrafią puścić nerwy, gdy ktoś taki jak Ty łamie regulamin. Używanie perku, rakiet przed czasem to twoja zasługa :) Nie mam nic do Ciebie, ale jakbyś mógł nie łam regulaminu, a dopiero potem wypowiadaj się co robią inni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, RosePL napisał:

Jak mogę bugować nuke? Raz mi się zdarzyło, bo nie wiedziałem, że to jest bug. Kulturę posiadam, ale wiadomo, że każdemu potrafią puścić nerwy, gdy ktoś taki jak Ty łamie regulamin. Używanie perku, rakiet przed czasem to twoja zasługa :) Nie mam nic do Ciebie, ale jakbyś mógł nie łam regulaminu, a dopiero potem wypowiadaj się co robią inni. 

tylko raz co chcwila bugujesz nuke .... można na demkach sprawdzić .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Winn3R napisał:

tylko raz co chcwila bugujesz nuke .... można na demkach sprawdzić .....

Rozumiem, że jestem dobry ale nie aż tak żeby mieć co chwile nuke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Winn3R @RosePL Jeśli chcecie prowadzić dyskusję idźcie na PW. Temat służy do oddawania swoich głosów na tak lub nie, a nie od konwersacji zupełnie nie na temat. 

Jeśli nie przestaniecie posypią sie warny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Posiadanie admina na innej sieci dyskwalifikuje Cie z admina na naszej sieci, albo wybierasz jedną porządną sieć, albo inne słabe ?.

Niestety podanie na ten czas muszę odrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...