Skocz do zawartości
drxone

[ODRZUCONE]podanie by DRXONE-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick; DRXONE-

Wiek; 25

Doświadczenie w byciu adminem: za lat 2007-2011 nonstop bywałem adminem, są tacy co na pewno mnie kojarzą z tym że kiedyś miałem inny nick

Znajomość AMXX: bardzo wiele lat nie administrowałem, ale znałem się perfekcyjnie na amx, sam stawiałem serwery na ftp od podstaw, pluginy prze różne wgrywałem na serwery

Staż w CS; od samego początku Counter-Strike, nieco po tym jak zaczynał Neo, zaczynałem, na kafejkach jako bżdąc jeszcze 

Steam/NS; ns podania by nie pisał (zbyteczne) -STEAM

Dlaczego Ty; Na prawdę długo już tu gram, bardzo często się zdarza że potrzeba admina i go nie ma, a wtedy akurat ja przebywam;] Siedzę i od samego rana niekiedy, po drugie jestem pasjonatą tej gry ( jak bym nie chciał od niej odejść i tak do niej powracam od tylu lat). Miewam dużo nerwów i czasem zachowuje się źle, ale jeśli otrzymam szansę to raczej mnie nie poznacie, bo w roli admina umiem sie zachować i na pewno nie powtórzyły by się sytuacje po których mogą mnie co niektórzy źle oceniać. Wiem dobrze po sobie że jestem w stanie wiele wnieść na ten serwer będąc adminem, no i uważam (oceniajcie to jak chcecie) że jestem w stanie zaprezentować na serwerze niesamowity poziom gry, co może przyciągać pewne osoby do powrotu na serwer.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: no jestem codziennie raczej, po kilka bitych godzin

Kontakt: steam - drx51

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/DRX` CMAZ/80.72.33.52:27480/  (to raczej to, jeśli nie to nakierujcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, drxone napisał:

Steam/NS; ns podania by nie pisał (zbyteczne) -STEAM

Oj uwierz, że by pisał.

 

15 minut temu, drxone napisał:

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/DRX` CMAZ/80.72.33.52:27480/  (to raczej to, jeśli nie to nakierujcie)

To jest Twój aktualny GT? Dokładnie pod tym nickiem grasz na serwerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Miałem taki nick jak tu widać w linku, a zmieniłem tylko końcówkę z CMAZ na ONE. 
W takim razie jeśli na tym drugim nicku już inny link to dajcie mi namiar jak mam się znaleźć i wrzucę co trzeba.

Edytowane przez drxone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

obecny link https://cache.gametracker.com/player/DRX`ONE-/80.72.33.52:27480/

 

@drxone
@EDIT DANKE:
No właśnie o to mi chodziło, bo na tamtym nicku zupełnie nie było grane od dawna, więc byłoby podanie do odrzucenia. ;) 

Edytowane przez Inte Tillgänglig Danke:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+doświadczenie

+steam

+wiek

+widoczny na serwie

-twoje zachowanie jest naggane

- nerwowość w stosunku do innych graczy

z powodu ze na serwie jest mało adminow i nie ma nie raz kto zbanowac etc. jestem za przyjęciem na okres próbny i bacznie przyglądać sie twemu zachowaniu. mam nadzieje ze je poprawisz bo nie raz przeginasz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co prawda nie było mnie z pół miesiąca z powodu zmiany organizacji pracy w robocie :/ ale i tak się wypowiem :D

Podpisuje się pod swoimi przedmówcami

+doświadczenie

+steam

+wiek

+widoczny na serwie

To wszystko na Tak.

Nerwowy to prawda :P ale szanse bym mu dał :)

 

Pozdrawiam Skipper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


L 07/17/2017 - 15:26:57: *DEAD* DRX`ONE- : k***a mac no ja sie dziwie ze gine jak frajer co chwile i skad ma taki refleks
L 07/14/2017 - 11:30:01: *DEAD* DRX`ONE- : dzieciaku morda
L 07/14/2017 - 11:30:02: *DEAD* DRX`ONE- : kurwo
L 07/14/2017 - 11:30:16: *DEAD* DRX`ONE- : bo bys mi lache ojebal jakbym cie spotkal
L 07/14/2017 - 11:35:54: DRX`ONE- : no ciesze sie w ch*j
L 07/14/2017 - 11:42:10: (Counter-Terrorist) DRX`ONE- : dobrze gnojku ,]
L 07/14/2017 - 11:49:38: *DEAD* DRX`ONE- : czaisz sie na mnie jak szpak na jebanie ale ciezko mnie dorwac nie?:D
L 07/14/2017 - 11:50:05: *DEAD*(Counter-Terrorist) DRX`ONE- : dawaj skrocimy z banana z 2x he
L 07/14/2017 - 11:50:10: *DEAD*(Counter-Terrorist) DRX`ONE- : i wj*****y sie im tam na srodek
L 07/14/2017 - 13:27:07: DRX`ONE- : z takim prawem z tego serwera powstaje wielkie GOWNO
L 07/14/2017 - 13:27:09: DRX`ONE- : kumasz
L 07/14/2017 - 13:27:19: DRX`ONE- : nie dzwiwne ze nikt nie gra
L 07/14/2017 - 13:27:21: DRX`ONE- : idioto
L 07/14/2017 - 13:28:21: DRX`ONE- : k***a CELE SA TYPIE
L 07/14/2017 - 13:28:24: DRX`ONE- : do wykonania
L 07/14/2017 - 13:28:30: DRX`ONE- : a jemu sie ani snilo
L 07/14/2017 - 13:28:35: DRX`ONE- : k***a takie ciezkie zrozumiec?


Nie chce mi się dalej czytać i wklejać...
Admini pisali o tym, żebyś poprawił swoją kulturę... Od 7-go lipca miałeś sporo czasu, żeby wziąć sobie ich słowa do serca, ale jak widać nie zrobiłeś tego. Przykro mi, ale z takim słownictwem Administracja nie da Ci admina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...