Skocz do zawartości
Bacior

[ODRZUCONE][UBT]Bacior

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 19

STEAM_ID:STEAM_0:4:1928203891

Link do BanID: Posiadam konto Steam lecz bez Gry Cs 1.6 a gdy daje SID do banidu to się nawet nie chce załadować ... 

Doświadczenie w ocenianiu: Myślę, że spore lecz nie mi to oceniać :) 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na serwerze za pierdoły :P

Dlaczego Ty?: Myślę, że mógł bym pomóc innym członkom UBT w sprawdzaniu demek, ss'ów czy też banowaniu zgłoszonych graczy jeżeli zgłoszenie jest słuszne :) 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: no na forum jestem tak naprawdę ciągle aktywny na telefonie zawsze gdy ktoś dodaje jakiegoś posta z moją osobą reaguje a na laptopie jestem ze 2/3h dziennie czasami więcej :) 

Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie): Prawie 

Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie): Prawie 

Coś od siebie: No to ten tego jestem Maciek mam nick Bacior czego byście pewnie nie wiedzieli jak bym was nie uświadomił xD świrki bajerki. Gram u was już od jakiegoś czasu wciągnął mnie ten serwer po pewnym przegranym czasie spróbowałem swoich sił w podaniu na admina co przyniosło pozytywne efekty. za mojej kadencji na tutejszym forum nie było ze mną problemów na forum czy też serwerze powierzone mi obowiązki wykonuje jak najlepiej się da. 

Ps. Co do tego Steam. Będę zakładał nowe konto steam tylko z zakupionym cs'em :) 

 

@El Mafioso

Jak byś się doczytał to w wymaganiach pisze Wytłuszczony "CZERWONY" Tekst który Mówi obowiązkowo posiadać konto STEAM (Powiedz mi gdzie tam masz napisane "z aktywną grą cs 1.6") 

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


59 minut temu, Bacior napisał:

 

Link do BanID: Posiadam konto Steam lecz bez Gry Cs 1.6 a gdy daje SID do banidu to się nawet nie chce załadować ... 

 

Sędzia: Czy świadek ma coś do dodania?

Świadek: Nie, materiał dowodowy mówi sam za siebie.

Sędzie: Zamykam rozprawę.

 

Po tym jednym zdaniu przestałem czytać dalej.

No way

@Bacior ROZWINIĘCIE TEMATU DLA NIEKUMATYCH ( czyt, Ty )

Link do BanID: Posiadam konto Steam lecz bez Gry Cs 1.6 a gdy daje SID do banidu to się nawet nie chce załadować ... 

Jeśli dalej nie będziesz wiedział o co chodzi wrzucę sequel.

 

 

Edytowane przez El Mafioso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...