Samael

[ZAMKNIĘTY]CHOLERNY CYRK. ♥

Samael    22

Uszanowanko, społeczności Multi-Head! Zalecam zapoznanie się z tematem. :3

Jakiś czas temu pisałem prośbę o kilka modyfikacji na serwerze, by grało się nam wszystkim lepiej i w ogóle (KLIK! - temat). Zrobiła to również Mariola (KLIK! - temat Marioli). Happy napisał, że w ostatnim poście u Marioli, że zostało to dawno ogarnięte. A jak jest naprawdę? HEHEHEHE. Właśnie, tu się zaczyna cyrk. Zamiast wgrać kilka map - usunęli je i zostały AŻ 4 mapy (de_dust 2, css_dust2, de_inferno oraz css_inferno). Brawa! Następne - prosiłem o blokadę autokampy, bo wiadomo, czym jest autokampa, zwłaszcza na DMach. Również nic z tym nie zrobili. Wgranie jednego pluginu dla adminów (amx_gag, żeby mutować dzieci, a nie banować) - również brak. 

Aktualnie na serwerze odpie*dalają się cyrki. Ludzie masowo bugują skrzyneczki i otwierają (demko poniżej, można obejrzeć. :3 Oraz kilka screenów z danymi tych gamoni). Mam IP i SID ich wszystkich, ale pewnie też nic z tym nie zrobicie, bo po co. x D H@ zrobi kolejny reset, bo po co naprawiać błędy serwera, moda. I tak w koło Macieju? Ja rozumiem, że serwer nie przynosi wam zysków, więc go olewacie, ale kohwa, tam również grają ludzie (o ile tam niektórych można nazwać ludźmi x D). Znajdźcie jakiegoś opiekuna dla serwera. Zróbcie w końcu (OBIECANĄ) reklamę. Zróbcie COKOLWIEK.

A, no i dlaczego nie mam funkcji admina na serwerze? X D

@aquax
@Malu #URLOP

@Ania ;) #URLOP

@Inte Tillgänglig Danke:*

@SUNN.

@happy

xD.rar - DEMKO!

Spoiler

20170709131249_1.jpg

20170709131751_1.jpg

20170710185532_1.jpg

20170710185536_1.jpg

20170710185538_1.jpg

20170710185546_1.jpg

20170710185602_1.jpg

Edytowane przez Samael
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bunny    12

Ale czego tutaj nie rozumiesz? Każdy ma swoje życie jak to wiele razy pisali. Nie można przecież znaleźć godzinki na ogarnięcie spraw serwera. Kiedyś ludzie bili się, żeby wbić na serwer. Teraz szczytem jest znaleźć 8 graczy do swobodnej gry. Zaraz wjedzie GT gdzie 2 dni było po 12 xD Jak macie na serwer wylane to po co go ciągniecie? Nie żal Wam? Kupcie reklamę, znajdzicie osobę chętną do prowadzenia serwera, naprawcie błędy i tyle. Wiem, że jest duzo serwerów, ale czy są równe i równiejsze? Proszę Administrację o wzięcie tych wszystkich słów na poważnie i przedyskutwanie sobie co jest lepsze. Trzymać serwer gdzie jest patola czy go ogarnąć. Nie wiem czy pozdrawiać. Raczej nie.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SUNN.    1437
2 godziny temu, Samael napisał:

Następne - prosiłem o blokadę autokampy, bo wiadomo, czym jest autokampa, zwłaszcza na DMach. Również nic z tym nie zrobili.

Map nie ruszałem, bo zajął się tym happy. Blokadę broni ustawiałem ja i działała bo sprawdzałem + jacyś admini też to potwierdzili w kolejnych dniach (kto - nie pamiętam, a PW od tamtego momentu czyściłem). Czyli potem coś poszło nie tak ale o tym nic już nie słyszałem.

Aktualnie na serwerze odpie*dalają się cyrki. Ludzie masowo bugują skrzyneczki i otwierają

To jest inna sprawa i dotyczy wszystkich go modów. Wraz z nadchodzącym resetem mają być wgrane uaktualnione pluginy i bugowanie ma zostać ukrócone. Nie wgrywamy nowych, połatanych pluginów bo jest reset, tylko robimy zupełnie na odwrót - robimy reset bo technik poprawił pluginy. Co do samej idei resetów - przecież każdy serwer jest resetowany. Mało tego z tego co zauważyłem zdecydowana większość chce resety na go modach częściej np. co miesiąc zamiast co 2-6 miesięcy.

A, no i dlaczego nie mam funkcji admina na serwerze? X D

Bo żaden admin nie ma dodanego admina na stałe. Średnio raz na 1-2 miesiące trzeba się zgłosić o przedłużenie wpisu.

EDIT: zapomniałbym. Żeby była jasność - S@ nie zajmują się silnikiem go:modów i jego bezpośrednimi pluginami.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Samael    22
1 minutę temu, SUNN. napisał:

Map nie ruszałem, bo zajął się tym happy. Blokadę broni ustawiałem ja i działała bo sprawdzałem + jacyś admini też to potwierdzili w kolejnych dniach (kto - nie pamiętam, a PW od tamtego momentu czyściłem). Czyli potem coś poszło nie tak ale o tym nic już nie słyszałem.

To jest inna sprawa i dotyczy wszystkich go modów. Wraz z nadchodzącym resetem mają być wgrane uaktualnione pluginy i bugowanie ma zostać ukrócone. Nie wgrywamy nowych, połatanych pluginów bo jest reset, tylko robimy zupełnie na odwrót - robimy reset bo technik poprawił pluginy. Co do samej idei resetów - przecież każdy serwer jest resetowany. Mało tego z tego co zauważyłem zdecydowana większość chce resety na go modach częściej np. co miesiąc zamiast co 2-6 miesięcy.

Bo żaden admin nie ma dodanego admina na stałe. Średnio raz na 1-2 miesiące trzeba się zgłosić o przedłużenie wpisu.

Widocznie trzeba usunąć autokampy z listy wyboru broni. Zapomnieliśmy, że amx_rest działa raczej na blokadę kupna. 

W takim razie zostaje czekać. Okej!

Czytałem chyba każdy temat, a nigdzie nie wyczytałem informacji na ten temat. :| PW? 

A co z resztą wymienionych rzeczy w moim poprzednim temacie lub temacie Marioli? 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SUNN.    1437

@Samael śmieszku poza kątrolo właśnie byłem na serwerze (mapa css_kabul2) a w menu admina taka lista map :P

de_dust2
css_mirage
css_inferno
css_kabul2
css_dust
de_aztec
css_dust2
css_cashe
de_westwood
de_tuscan
fy_snow_orange
fy_snow
fy_pool_day

Ale faktycznie część map była nie wpisana w mapcycle dlatego był tak krótki. Trzech ostatnich nie ma w mapcyclu bo zostały zostawione żeby były grane tylko jeśli admin je podrzuci jako propozycje w vote. 

PS. Z autokampami już poprawiłem ale nie mam teraz jak sprawdzić.

• Serduszko 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Samael    22

Ja wiem, że mam to w panelu, ale tu chodzi o vote, przy którym to gracze wybierają mapy. Ciągle są grane cztery mapy i nic poza tym. Jak wejdę ja, to coś zmieniam, ale tak to cały czas to samo, aż do porzygu. 

I dziękuję za zainteresowanie! W końcu ktoś. ❤

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SUNN.    1437

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.