Skocz do zawartości
Witu$

Żegnam was

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za wszystko. Miło spędzony czas, dużo śmiechu i oczywiście za długie i czasem głupie rozgrywki w cs na #8 xD Chciałbym w szczególności podziękować osobie @buzia<3 za danie mi szansy w przyjaźni i równie duża pomoc. @Mouseku1 życzę ci dalszych sukcesów z gry awp :) 3 maj sie mordo @MrMati trzymaj sie i wskocz wreszcie na tą lampe na trainie powo ;)  @Fejmer siema no co mogę mówić dzięki za grę mordo ;) Jest taki czas gdy na wszystkich przychodzi ten moment ;/  Niestety muszę stąd na razie odejść na zawsze z powodu AB :) Pozdrawiam wszystkich i cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Witu$ Szkoda że musisz odejsc, Bardzo fajnie się z tobą grało, dało się z tobą pośmiać, Myślę że się gdzieś jeszcze spotkamy albo dostaniesz taryfe ulgową

Dzięki za gre, troche smutno :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 godzin temu, Mouseku1 napisał:

@Witu$ Szkoda że musisz odejsc, Bardzo fajnie się z tobą grało, dało się z tobą pośmiać, Myślę że się gdzieś jeszcze spotkamy albo dostaniesz taryfe ulgową

Dzięki za gre, troche smutno :(

 

No niestety mordo, chciałbym z wami grać nawet nie wiesz jak no ale w tej sytuacji zrobić nic nie mogę ;/ dostałem niesłusznego ab na 4 nawet nie widziałem że nie mogę wchodzić na 8, że mam zakaz jednak sam się na tym przejechałem . Nic złego przecież nie zrobiłem no ale cóż to nie ja o tym decyduje . Dostałem ab i już nie gram w cs .Multi Head to było dla mnie wszystko . Z dnia na dzień przywiązywałem się do was co raz bardziej a tu takie rozstanie wiesz mi, nie jest mi łatwo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...